Svētdiena,
12.jūlijs 2020
Vārda dienas: Indriķis, Ints, Namejs, Петр, Павел Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Politika

Rēzeknē zaudē ES fondu miljonus

14.11.2017
Neskatoties uz to, ka Rēzeknes pilsētas mērs Aleksandrs Bartaševičs mēģina iedzīvotājus pārliecināt, ka pašvaldība veiksmīgi apgūst Eiropas Savienības struktūrfondu finansējumu dažādiem projektiem, Finanšu ministrijas informācija liecina, ka tā nav un situācija ir pasliktinājusies. 


Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola savā ikmēneša ziņojumā Ministru kabinetam par Eiropas Savienības finansēto projektu īstenošanu un naudas apgūšanu informēja, ka līdz 18.oktobrim Rēzekne nav apguvusi 2 790 000 EUR. 
Ņemot vērā Rēzeknes pilsētas domes politiku informācijas pieejamības ziņā, var paiet laiks līdz portāla Rezekneszinas.lv žurnālisti noskaidros, kādi projekti var netikt īstenoti un var nesaņemt šo finansējumu. 
Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes ēkas Rēzeknē, 18.Novembra ielā 39 energoefektivitātes uzlabošanas projekta iesnieguma sagatavošana aizkavējusies saistībā ar būvprojekta izstrādi. Ir ietekme uz finanšu plūsmu - visi izdevumi pārplānoti uz 2018.gadu.

Savukārt projekta iesniegums, kas paredz atbalstu komerdarbības attīstībai, izveidojot Kovšu ezera parka darbībai nepieciešamo publisko infrastruktūru, apļveida krustojuma izbūve brīvības un Viļānu ielas krustojumā, Brīvības un Ezera ielu posmu  atjaunošana; Kovšu ezera parka būvniecību ir aizkavējies būvprojekta izstrādes dēļ, jo projektētāji izrādās ir pārāk noslogotu un trūkst darbspēka. Arī tehniskā projekta dokumentācija ir vien  izstrādes stadijā. 


Rezekneszinas.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 5
Aptauja
Vai Jūs atļaujaties peldēt, atrodoties alkohola reibumā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Vairākām Rēzeknes ielām tiks veikta virsmu apstrāde
Sabojāts ielu segums!!! Ceļš pēc apstrādes kā lauku apvidū, jāuzmanās no lidojošām šķembām, lai netrāpītu stiklā! Kuram domes "speciālistam" ienāca prātā šī absurdā ideja? Vai ceļu uz domes priekšsēdētāja mājām arī pārklās ar šķembām, lai ilgāk "kalpotu", jo priekšnieks pārvietojas ar skūteri?Iedalīta lieka nauda, kuru vajag atmazgāt? Sīkāk...
Rēzeknē Covid-19 konstatē vācietim, kurš atbraucis darba darīšanās
Kad klapēs robežas ciet? Ja, tās kā pašlaik ir vaļā, tad ne mazums inficēto ielaidīs! Sīkāk...
Sabiedriskās kārtības noteikumi Rēzeknē: Dome ievieš jaunus grozījumus
Ha haa...Šim indivīdam prioritāte - "pakaļu" apspriešana!!!))) Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top