Svētdiena,
12.jūlijs 2020
Vārda dienas: Indriķis, Ints, Namejs, Петр, Павел Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Politika

Politiķi atbalsta ideju atlaist nelojālus pedagogus

20.10.2016
Saeima šodien nodeva izskatīšanai komisijās grozījumus Izglītības likumā, kas paredz iespēju darba devējam nekavējoties izbeigt darba tiesiskās attiecības ar izglītības iestādes vadītāju vai pedagogu, ja tiek konstatēts, ka persona nav lojāla Latvijai un tās Satversmei, vai arī izglītojamam mācību procesā tiek veidota nepareiza attieksme pret sevi, citiem, darbu, dabu, kultūru, sabiedrību un valsti.
Likumprojekts izstrādāts, lai pēc iespējas novērstu riskus valsts un sabiedriskajām interesēm, demokrātijai, drošībai un attīstībai, kas varētu rasties izglītības iestādes vadītāja vai pedagoga prettiesiskas darbības dēļ, proti, lai novērstu to, ka izglītības iestādē strādā tās vadītājs vai pedagogs, kas ir nelojāls Latvijai un tās Satversmei

Tiesa, politiķiem par šo ieceri ir dažādi viedokļi. Nacionālās apvienības līderis Imants Parādnieks šorīt medijiem atzina, ka nelojālu pedagogu atlaišana esot pašsaprotama. Ja skolotājam šķiet, ka PSRS sabrukums ir viens no aizvadītā gadsmita traģiskākajiem notikumiem, tad viņam esot jādodas aiz Zilupes robežām un jāapmāca skolēni tur.

Savukārt kreisā flanga deputāts Andrejs Elskniņš sociālajos tīklos publicējis balsojumu par strīdīgās normas nodošanu komisijām, piebilstot: "Balsojums lojalitātes ieviešanai pedagogiem! Vienotība/ZZS/NA turpmāk ar lineāliem mērīs to viedokļu un izteikumu atbilstību Satversmei".
Mixnews.lv

 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-8/8)
Puma 20.10.2016 17:29
Tas būtu ļoti pareizi, lai ātrāk ievieš
Patiesība 21.10.2016 09:19
Latvijā sāk atdzimt fašisms?
dīvaini 21.10.2016 22:57
saņemt naudu no valsts gan tie krievfašisti nekautrējas
ojojoi 24.10.2016 13:21
kur fašisms ? latvietis savā zemē ir fašists ? tad kas ir krievs - Latvijā ? ja cita tauta(iebraucēji) uzspiež savus tikumus un noteikumus.....tad kurš te ir fašists ?
Puma 24.10.2016 15:14
Netikai nelojālos skolotājus jāatlaiž, bet arī visus no valsts iestādēm un struktūrām (VP,RS, VUGD un t.t)Daudzus no viņiem esmu redzējis pa Depo staigājam rašistu maiciņām visādos to attēlos un uzrakstiem... Jums, Latvija uztic,bet jūs,....... TĀLĀK MAN NAV VĀRDU,......................... Vot šādiem kropļiem, mēs uzticam...................... .
kings 26.10.2016 17:11
Tā vien liekas , ka paši nelojālākie Latvijas valstij ir 100 deputātu, kuri savas valdīšanas laikā no Latvijas trimdā izsūtījuši vairak latviešu ne kā Staļins. Laiks šos saukt pie atbildības. Pietiek celt nepatiku pret krievvalodīgajiem. Tas jau ir par daudz.
rēzeknietis 26.10.2016 19:18
krievi jau vienmēr apbižoti, mans kaimiņš strādā uz dzelzceļa,, tak viņs'lielās, ka latviešu valodas tur neeksistē, viss notiek krieviski, vilciena mašīnisti komandas saņem krievu valodā, pa skaļruniem pa visu staciju skan krievu mēle, lielījās, ka latviešiem nav tik daudz prātiņa lai varētu tik sarežģītu nozari vadīt'''' ko man atliek bilst, nekas nav mainījies 25 gados. esmu latvietis un man kauns par mūsu vadību, mīkstie
Aļo 27.10.2016 15:01
kings 26.10.2016 17:11
Tā vien liekas , ka paši nelojālākie Latvijas valstij ir 100 deputātu, kuri savas valdīšanas laikā no Latvijas trimdā izsūtījuši vairak latviešu ne kā Staļins. Laiks šos saukt pie atbildības. Pietiek celt nepatiku pret krievvalodīgajiem. Tas jau ir par daudz.
tikai pilnīgs idiots var salīdzināt brīvu darba spēka migrāciju ar staļina represijām. Tad kas, king, ir tie padomju laikos piebraukušie te krievvalodīgie? man liekas tādi paši kā tie, kas tagad izbraukuši no Latvijas...
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 5
Aptauja
Vai Jūs atļaujaties peldēt, atrodoties alkohola reibumā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Vairākām Rēzeknes ielām tiks veikta virsmu apstrāde
Sabojāts ielu segums!!! Ceļš pēc apstrādes kā lauku apvidū, jāuzmanās no lidojošām šķembām, lai netrāpītu stiklā! Kuram domes "speciālistam" ienāca prātā šī absurdā ideja? Vai ceļu uz domes priekšsēdētāja mājām arī pārklās ar šķembām, lai ilgāk "kalpotu", jo priekšnieks pārvietojas ar skūteri?Iedalīta lieka nauda, kuru vajag atmazgāt? Sīkāk...
Rēzeknē Covid-19 konstatē vācietim, kurš atbraucis darba darīšanās
Kad klapēs robežas ciet? Ja, tās kā pašlaik ir vaļā, tad ne mazums inficēto ielaidīs! Sīkāk...
Sabiedriskās kārtības noteikumi Rēzeknē: Dome ievieš jaunus grozījumus
Ha haa...Šim indivīdam prioritāte - "pakaļu" apspriešana!!!))) Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top