Svētdiena,
5.aprīlis 2020
Vārda dienas: Aivija, Vidaga, Vija, Лидия, Мария Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Politika

Vaidere aicinājusi Lielbritānijas uzņēmumus izvēlēties Latviju

30.08.2016
Eiropas Parlamenta deputāte no Latvijas Inese Vaidere (V) nosūtījusi vēstuli virknei Lielbritānijas "start-up" uzņēmumu ar aicinājumu izvēlēties Latviju par savas darbības valsti, informēja politiķes pārstāvis Ģirts Salmgriezis.Politiķe uzskata, ka Latvijai ir visi nepieciešamie priekšnosacījumi, lai tā kļūtu par Eiropas un pasaules līmeņa iesācējuzņēmumu ekosistēmu un vietu, kur šiem uzņēmumiem sākt vai paplašināt savu darbību. "Latvijai ir vairākas būtiskas priekšrocības - ātrs internets, piekļuve vienotajam tirgum un ārvalstu investīcijām, augsti kvalificēts darbaspēks, mūsdienīgi finanšu pakalpojumi un izdevīgs ģeogrāfiskais novietojums," uzsver Vaidere.

Šāds aicinājums izsūtīts arī kontekstā ar Lielbritānijas iedzīvotāju lēmumu par izstāšanos no Eiropas Savienības. Eiroparlamentāriete paskaidro, ka patlaban Lielbritānijā valda nenoteiktība un neskaidrība par to, kā izstāšanās no Eiropas Savienības ietekmēs valsts ekonomiku. Šāda nenoteiktība manāma ne tikai starp lielajām kompānijām, bet arī starp iesācējuzņēmējiem, īpaši, ja runa ir par finanšu pakalpojumu un digitālo jomu.

"Mums ir jāizmanto šī iespēja, jābūt aktīviem un jāpiedāvā tiem Lielbritānijas uzņēmējiem, kas vēlēsies pārcelt savu uzņēmējdarbību uz kādu citu Eiropas Savienības valsti, Latviju kā valsti, kas ir atvērta inovācijām un droša vide ārvalstu investīcijām," pauž politiķe.

Vēstulē Lielbritānijas biznesa organizācijām Vaidere norādījusi, ka inovāciju jomā Latvija kļuvusi par visstraujāk augošo valsti Eiropas Savienībā un ka Latvijā uzņēmumu dibināšanas procedūra ir vienkārša un aizņem tikai divas līdz četras darbadienas.
Focus.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Daugavpils mērs Elksniņš plāno veidot savu organizāciju
Atradies politikas jauneklis. Kā tomēr derētu 34.gada variants, lai noliktu pie vietas anarhistus, kuri sevi dēvē par demokrātiem. Sīkāk...
Rēzeknes domei ir 64 000 eiro “Open place” rīkošanai
Kas zin, mow i da augusta karantinā sādāsim pa sātom!)) Sīkāk...
Kovšu ezerā turpinās būvdarbi
Un tas ir sliktāk nekā, ja darbus veiktu kāda Rīgas firma! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top