Svētdiena,
5.aprīlis 2020
Vārda dienas: Aivija, Vidaga, Vija, Лидия, Мария Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Pasaulē

Japānā atvērs nindzju akadēmiju

23.02.2017
Japāna nolēmusi pilnīgāk izmantot savu nindzju kultūru, kas līdz šim galvenokārt ekspluatēta filmās un datorspēlēs. Nākamgad Tokijā plānots atvērt nindzju muzeju un akadēmiju, kurā interesenti varēs apgūt šo slaveno viduslaiku spiegu un algoto slepkavu prasmes. 


Diezgan ezoteriskais nindzju institūts nolēmis vairāk atvērties ārpasaulei. Jaunais nindzju projekts Nipon prezentēts ārzemju korespondentu klubā. Vienlaikus ar paraugdemonstrējumiem žurnālistiem tika paziņots par plāniem veidot akadēmiju, kas slēptās zinības atklās svešiniekiem.
Viens no iemesliem ir meklēt papildu monetizācijas veidus senajai mākslai, jo par popularitāte trūkumu tā nevar sūdzēties.

Šī projekta mērķis ir veicināt reģionālo ekonomiku. Un tā divi galvenie virzieni ir nindzju tūrisms un nindzju uzņēmējdarbības sertifikācija, lai veicinātu atbilstoša satura un produktu izstrādi, skaidroja Osakas tūrisma biroja un Nindzju padomes priekšsēdētājs Hiroši Mizohata.

Nindzju padome grasās dibināt arī sava aroda vēstnieku posteņus, lai šie brīvprātīgie rekrutētu jaunus piekritējus maskotajiem ieroču meistariem.


Nindzja iemieso Japānas tradicionālās vērtības, kultūru un garīgumu, piemēram, savaldību, modrību, prasmīgumu, rūpību un pacietību.

Nindzju akadēmija sāks darbu šogad, bet muzejs nākamgad. Līdz tam var paviesoties jau funkcionējoša atrakciju parkos, kā nindzju ciemats un vairākas viduslaiku pilis.  

Focus.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Daugavpils mērs Elksniņš plāno veidot savu organizāciju
Atradies politikas jauneklis. Kā tomēr derētu 34.gada variants, lai noliktu pie vietas anarhistus, kuri sevi dēvē par demokrātiem. Sīkāk...
Rēzeknes domei ir 64 000 eiro “Open place” rīkošanai
Kas zin, mow i da augusta karantinā sādāsim pa sātom!)) Sīkāk...
Kovšu ezerā turpinās būvdarbi
Un tas ir sliktāk nekā, ja darbus veiktu kāda Rīgas firma! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top