Ceturtdiena,
9.aprīlis 2020
Vārda dienas: Valērija, Žubīte, Мануил, Мефодий, Мотрена, Феодосий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Notikumi

Policijas ziņas: vada auto ar viltotām numura zīmēm uz kartona

18.06.2019
Laika posmā no 10.jūnija līdz 16.jūnijam Valsts policijas (VP) Rēzeknes iecirkņa apkalpojamā teritorijā sastādīti 24 protokoli par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā, 2 protokoli par sīkā huligānisma gadījumiem. Reģistrēti 20 ceļu satiksmes negadījumi bez cietušajiem, 4 ar cietušajiem. 28 reizes policisti izbrauca uz ģimenes vai sadzīves rakstura konfliktu gadījumiem. Par transportlīdzekļa vadīšanu alkoholisko dzērienu iespaidā sodīti 6 cilvēki, ziņo VP Latgales reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste Ksenija Belova.

10.jūnijā

Rēzeknes novada, Griškānu pagastā, iesnieguma iesniedzējai tika nozagts mobilais telefonos Samsung. Uzsākts kriminālprocess.

Rēzeknē tika konstatēts, ka 1969.gadā dzimušais vīrietis nelikumīgi glabāja 800 cigaretes "Premjer" ar BR akcīzes markām, 520 cigaretes "JIN LING" bez akcīzes markām, 320 cigaretes "NZ" ar BR akcīzes markām, 400 cigaretes "NZ GOLD" ar BR akcīzes markām. Kopumā konfiscētas 2040 cigaretes.
 
11.jūnijā

Rēzeknē, 1997.gadā dzimušais vīrietis huligāniski uzvedās un draudēja divām personām ar gāzes pistolei līdzīgu priekšmetu. Vīrietis aizturēts, uzsākts kriminālprocess.

1953.gadā dzimušais vīrietis Rēzeknē vadīja velosipēdu atrodoties alkohola reibumā – 2,01 promiles.
 
12.jūnijā

VP Rēzeknes iecirknis ieguva informāciju, ka Rēzeknes pilsētā ar nelegālu narkotisko vielu apriti, iespējams, nodarbojas personas, kuras pārvietojas ar kādu automašīnu. Informācijas pārbaudei automašīna tika apturēta. Kratīšanas laikā pie vienas no personām tika konfiscēti apmēram 50 grami gaišas krāsas pulverveida vielas (kas visdrīzāk ir amfetamīns), kā arī automašīnas apskates laikā tika konstatēta un izņemta 1 gab. šļirce, kura piepildīta ar nezināmās izcelsmes caurspīdīgu šķidrumu. Aizdomās par saistību ar narkotisko vielu nelikumīgo apriti tika aizturēti 1972. un 1971.gadā dzimušie vīrieši. Lai noskaidrotu konfiscēto vielu sastāvu un skaitu ir nozīmētas ekspertīzes; izmeklēšana turpinās.

2000.gadā dzimušais jaunietis Rēzeknē vadīja a/m AUDI ar neīstiem V/N un bez vadītāja tiesībām (kas nav iegūtas likumā noteiktajā kārtībā) un atrodoties alkohola reibumā – 1.36 promiles.
 
13.jūnijā

Rēzeknē, 1998.gadā dzimušais vīrietis, nepakļāvās policijas darbinieka likumīgajai prasībai apstāties - bēga, taču tika panākts, un aizturēts. Uzsākta administratīvā lietvedība.
1998.gadā dzimušais vīrietis Rēzeknē vadīja velosipēdu "AIST" būdams alkohola reibumā (1,43 promiles).
 
14.jūnija

Rēzeknē, iesnieguma iesniedzējs konstatēja, ka tika nelikumīgi izmantota uz viņa vārda atvērta maksājumu karte. Uzsākts kriminālprocess.

No Rēzeknes novada, Maltas pagasta medicīnas iestāde nogādāts nepilngadīgs jaunietis alkohola reibumā.

Rēzeknes novada, Ozolaines pagastā nepilngadīgais vadīja a/m AUDI bez t/l vadīšanas tiesībām atkārtoti gada laikā.
 
15.jūnijā

Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā, 1960.gadā dzimusi sieviete, vadot a/m AUDI, neieturēja drošu distanci, kā rezultātā iebrauca priekša braucošā a/m AUDI, kuru vadīja 1975.gadā dzimušais vīrietis, savukārt AUDI no radītā trieciena iebrauca priekšā braucošā a/m MITSUBISHI, kuru vadīja 1979.gadā dzimusī sieviete. Medicīnas iestāde ar traumām tika nogādāta a/m AUDI pasažiere, savukārt NMP brigāde uz vietas sniedza palīdzību a/m MITSUBISHI vadītājai.

Rēzeknes novada, Čornajas pagastā notika a/m OPEL, kuru vadīja 1952.gadā dzimusī sieviete, sadursme ar a/m VW, kuru vadīja 1993.gadā dzimušais vīrietis.

Rēzeknes novada, Ozolaines pagastā 1994.gadā dzimušais vīrietis vadīja a/m BMW ar viltotām v/n zīmēm (uz kartona), a/m izņemta.
 
16.jūnijā

Viļānos, 1984.gadā dzimušais vīrietis vadīja automašīnu AUDI atrodoties alkohola reibuma ietekmē – 2,69 promiles.

Tur pat Viļānos, 1984.gadā dzimušais vīrietis vadīja a/m BMW būdams alkohola reibumā – 1,39 promiles.

Rēzeknes novada, Audriņu pagastā 1994.gadā dzimušais vīrietis, vadot a/m AUDI, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī.

Viļānos, 1994.gadā dzimušais vīrietis vadīja a/m BMW, būdams alkohola reibuma stāvoklī un bez vadītāja tiesībām, kuras nav iegūtas noteiktajā kārtībā.(1,58 promiles).

Rēzeknē, konstatēts, ka 1984.gadā dzimušais vīrietis dzīvo bez deklarētās dzīvesvietas.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
“Ģimenes uzņēmums” atkal saņem Rēzeknes domes pasūtījumu
Ja pirmajos valdīšanas gados Bartaševičs nedaudz uzmanīgāk shēmoja, tad tagad viņš ir sapratis, par ko KNAB un Valsts kontrole viņu var uzraut uz zara, un par ko nevar, kā rezultātā viņš, kas attiecas uz Latgaliju un nu jau arī B & B struktūru, ir galīgi no spolēm nolecis. Bet KNAB un VK tikai rokas plāta. Sīkāk...
Latvijā nomirusi sirmgalve, kurai bija Covid-19
ha-ha- nekāda korona viņai nebija, 99 gadi Sīkāk...
Rēzeknes domei ir 64 000 eiro “Open place” rīkošanai
Ārpus savas "derevņas" kino festivāls nevienam nav zināms, pat ne Latgales līmenī. Šķiet, ka neko vairāk par izbraukuma plezīru dažiem Krievijas artistiem un kopēju fotosesiju vietējiem zīmuļiem tas nenozīmē. Ja mūsu varasvīri tā mīl kino, vai nebūtu labāk organizēt izklaides pasākumus pašmāju - Latvijas kino un teātra personībām, kuras šobrīd nedzīvo spoži? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top