Svētdiena,
15.Decembris 2019
Vārda dienas: Hanna, Jana, Johanna, Иван, Панас, Андрей Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Notikumi

Košumkrūmu zādzība Viļānos

18.07.2016
Nedēļas  laikā no 11.jūlija līdz 17.jūlijam (ieskaitot) Rēzeknes iecirknī reģistrēti 178 notikumi, uzsākti 15 kriminālprocesi, vēsta Valsts policijas Rēzeknes iecirkņa kārtības policijas nodaļas inspektore Sanita Rastopčina.11.jūlijā tika sastādīts gan administratīvais protokols kādam 1979.gadā dzimušajam vīrietim, kurš atradās sabiedriskā vietā, Kosmonautu ielā, esot alkohola reibumā 4.56 promiles, gan uzsākts kriminālprocess, jo Lūznavas pagastā no mājas pazuda mantas, apstākļi noskaidrojas.

Kā arī Griškānu pagastā nepazīstamas personas 1992.gadā  dzimušajam vīrietim nodarīja miesas bojājumus.

12.jūlijā Atbrīvošanas alejā kāds 1975.gadā dzimis vīrietis atradās alkohola reibumā, kas sastādīja 3.17 promiles, par notikušo sastādīts administratīvais protokols.

Rēzeknē, kādā mājās kāpņu telpā (Atbrīvošanas aleja) huligāniski uzvedās 1955.gadā dzimušais vīrietis, sastādīts administratīvais protokols un vīrietis nogādāts Rēzeknes slimnīcas detoksikācijas palātā.

Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā uz ielas gulēja 1974.gadā dzimušais vīrietis alkohola reibumā, tika sastādīts administratīvais protokols.

Sakstagala pagastā a/m  Toyota tika izsists loga stikls un izdarīta mantu zādzība- maciņš, soma, dokumenti u.c. , kopējā zaudējuma summa - 570 euro, par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Rēzeknē, Brīvības iela uz ielas gulēja 1956.gadā dzimušais vīrietis alkohola reibumā 1.33 promiles, sastādīts administratīvais protokols.13.jūlijā Ozolaines pagastā 1972.gadā dzimis vīrietis  vadīja velosipēdu alkohola reibuma ietekmē 3.03.promiles, sastādīts administratīvais protokols.

No Raiņa ielas uz Rēzeknes slimnīcu ar miesas bojājumiem nogādāts 1967.gadā dzimušais vīrietis, kurš guva miesas bojājumus, nokrītot no trepēm.

Rēzeknē, tika sastādīts administratīvais protokols par agresīvu uzvedību uz ielas kādam 1975.gadā dzimušajam vīrietim.14.jūlijā Meža iela 1976.gadā dzimušajai sievietei notika konflikts ar vīru.

Rēzeknē, Latgales ielā 1988.gadā dzimis vīrietis kāpņu telpā atradās alkohola reibumā, sastādīts administratīvais protokols.

Rēzeknē, 1987.gadā un 1967.gadā dzimušie vīrieši, atrodoties alkohola reibumā,  autobusā traucēja t/l vadītājam.  Sastādīti administratīvie protokoli.

Rēzeknē, Latgales ielā, no autoostas teritorijas tika nozagts zāģis, zaudējums noskaidrojas, uzsākts kriminālprocess.

Rēzeknē, Krāslavas ielā pie 1996.gadā dzimušā vīrieša tika izņemtas 120 cigaretes ar Baltkrievijas republikas marķējumu, kā arī Latgales ielā tika izņemtas 1260 cigaretes bez LR akcīzes markām.15.jūlijā kādam 1975.gada dzimušajam vīrietim Dzelzceļnieku ielā nepazīstama persona nodarīja miesas bojājumus, cietušais nogādāts uz Rēzeknes slimnīcu.

Rēzeknē, no Meža ielas uz Rēzeknes slimnīcu ar diagnozi- saindēšanās ar medikamentiem, alkohola reibums nogādāta 1976.gadā dzimusī sieviete, apstākļi noskaidrojas.

Rēzeknē, Kr.Valdemāra iela dzīvojamai mājai izsists loga rūts, zaudējums un apstākļi noskaidrojas.

Rēzeknē, Dārzu ielā 1982.gadā dzimusī sieviete konstatēja maciņa zādzību, kurā atradās a/m atslēgas, apstākļi noskaidrojas.

Rēzeknes novads, Ozolaines pagasts 1960.gadā dzimušais vīrietis vadīja velosipēdu atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē 1.52 promiles. Sastādīts administratīvais protokols. 

Viļānos tika nozagti 10 košumkrūmu stādi, par notikušo uzsākts kriminālprocess.


16.jūlijā Feimaņu pagastā nenoskaidrotas personas 1987.gadā dzimušajam vīrietim nodarīja miesas bojājumus.

Raiņa ielā uz ielas gulēja 1955.gadā dzimis vīrietis , kurš nogādāts Rēzeknes slimnīcas detoksikācijas palātā.

Rēzeknes novadā, Ozolaines pagastā 19888.gadā dzimušais vīrietis vadīja mopēdu , kurš noteiktajā kārtībā nav piereģistrēts, atrodoties alkohola ietekmē.

Rēzeknē, ezera pludmales āra kafejnīcā 1992.gadā dzimušais vīrietis nesamaksāja par izdzerto alkoholisko dzērienu "JIM-BIM" par summu 4 euro.

Sakstagala pagastā 1968.gadā dzimušais vīrietis vadot a/m Mazda, uzbrauca meža dzīvniekam - stirnai, kura pēkšņi izskrēja uz ceļa braucamās daļas , cietušo nav, bojāta a/m.17.jūlijā Krāslavas ielā kāds 1960.gadā dzimis vīrietis nodarīja miesas bojājumus 1969.gadā dzimušajai sievietei.

Rēzeknē, Kr.Valdemāra ielā 1962.gadā dzimušais vīrietis atradās sabiedriskā vietā alkohola reibumā, kas sastādīja 4.71.promiles.

No Gaigalavas pagasta uz Rēzeknes slimnīcu ar miesas bojājumiem nogādāts 1980.gadā dzimušais vīrietis, apstākļi noskaidrojas.

Verēmu pagastā 1965.gadā dzimušajam vīrietim konflikta laikā ar paziņu tika nodarīti miesas bojājumi.

Rēzeknē, Kosmonautu ielā 1974.gadā dzimušajai sievietei notika konflikts ar paziņām.

Rēzeknē, kāda dzīvokļa īpašniece konstatēja, ka īrniece  ir piesavinājusies viņai piederošās mantas – veļas mazgājamo mašīnu un mikroviļņu krāsni. Zaudējums 400 euro. Uzsākts kriminālprocess.

Rēzeknē, Kosmonautu ielā no kāpņu telpas nozagts velosipēds. Zaudējums noskaidrojas. Uzsākts kriminālprocess.

Ozolaines pagastā  1960.gadā dzimušais vīrietis vadīja velosipēdu, atrodoties alkohola reibuma ietekmē - 1.58 promiles.


/Ilustratīvs foto/

Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes dome Ziemassvētku rotājumu iegādei plāno iztērēt līdz 24 200 eiro.
Apspriest 1
Aptauja
Kādu egli Jūs plānojat uzstādīt mājās Ziemassvētku laikā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
"Pi myusim Latgolā": par biznesa uzsākšanu Kristīna Andža
Pats saprati, ko uzrakstīji? Sīkāk...
"Pi myusim Latgolā": par biznesa uzsākšanu Kristīna Andža
Varbūt sāc pats kaut ko veidot? :))) Varbūt Tev sanāks lieliski materiāli un nauda būs tērēta vietā? Sīkāk...
"Pi myusim Latgolā": par biznesa uzsākšanu Kristīna Andža
Novēlu, lai 2020.gadā valsts šādiem diletantiskiem raidījumiem nedod naudu! Varēsiet par privāto naudu taisīt "U mums v Latgaliji" un varēsiet no rīta līdz vakaram intervēt čiuļus un citus nelatgaliešus.
Manu un citu nodokļu maksāto naudu valsts deva šim raidījumam, lai tas rūpētos par latgaliešu valodu un identitāti. Tā kā raidījums nerūpējas ne par valodu, ne latgalisko identitāti, tad ceru, ka NEPLP uzklausīs manus iebildumus, un nākošajā gadā sabiedriskajā pasūtījumā atbalstīs citu producentu raidījumus, kas ir latgaliski.
Manuprāt, "dīvāna eksperti" ir tiesīgi izteikties par sabiedriskā pasūtījuma ietvaros radītiem raidījumiem un to slikto kvalitāti. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top