Svētdiena,
20.oktobris 2019
Vārda dienas: Leonīda, Leonīds, Сергей, Юлиан, Капитолина Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Notikumi

Košumkrūmu zādzība Viļānos

18.07.2016
Nedēļas  laikā no 11.jūlija līdz 17.jūlijam (ieskaitot) Rēzeknes iecirknī reģistrēti 178 notikumi, uzsākti 15 kriminālprocesi, vēsta Valsts policijas Rēzeknes iecirkņa kārtības policijas nodaļas inspektore Sanita Rastopčina.11.jūlijā tika sastādīts gan administratīvais protokols kādam 1979.gadā dzimušajam vīrietim, kurš atradās sabiedriskā vietā, Kosmonautu ielā, esot alkohola reibumā 4.56 promiles, gan uzsākts kriminālprocess, jo Lūznavas pagastā no mājas pazuda mantas, apstākļi noskaidrojas.

Kā arī Griškānu pagastā nepazīstamas personas 1992.gadā  dzimušajam vīrietim nodarīja miesas bojājumus.

12.jūlijā Atbrīvošanas alejā kāds 1975.gadā dzimis vīrietis atradās alkohola reibumā, kas sastādīja 3.17 promiles, par notikušo sastādīts administratīvais protokols.

Rēzeknē, kādā mājās kāpņu telpā (Atbrīvošanas aleja) huligāniski uzvedās 1955.gadā dzimušais vīrietis, sastādīts administratīvais protokols un vīrietis nogādāts Rēzeknes slimnīcas detoksikācijas palātā.

Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā uz ielas gulēja 1974.gadā dzimušais vīrietis alkohola reibumā, tika sastādīts administratīvais protokols.

Sakstagala pagastā a/m  Toyota tika izsists loga stikls un izdarīta mantu zādzība- maciņš, soma, dokumenti u.c. , kopējā zaudējuma summa - 570 euro, par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Rēzeknē, Brīvības iela uz ielas gulēja 1956.gadā dzimušais vīrietis alkohola reibumā 1.33 promiles, sastādīts administratīvais protokols.13.jūlijā Ozolaines pagastā 1972.gadā dzimis vīrietis  vadīja velosipēdu alkohola reibuma ietekmē 3.03.promiles, sastādīts administratīvais protokols.

No Raiņa ielas uz Rēzeknes slimnīcu ar miesas bojājumiem nogādāts 1967.gadā dzimušais vīrietis, kurš guva miesas bojājumus, nokrītot no trepēm.

Rēzeknē, tika sastādīts administratīvais protokols par agresīvu uzvedību uz ielas kādam 1975.gadā dzimušajam vīrietim.14.jūlijā Meža iela 1976.gadā dzimušajai sievietei notika konflikts ar vīru.

Rēzeknē, Latgales ielā 1988.gadā dzimis vīrietis kāpņu telpā atradās alkohola reibumā, sastādīts administratīvais protokols.

Rēzeknē, 1987.gadā un 1967.gadā dzimušie vīrieši, atrodoties alkohola reibumā,  autobusā traucēja t/l vadītājam.  Sastādīti administratīvie protokoli.

Rēzeknē, Latgales ielā, no autoostas teritorijas tika nozagts zāģis, zaudējums noskaidrojas, uzsākts kriminālprocess.

Rēzeknē, Krāslavas ielā pie 1996.gadā dzimušā vīrieša tika izņemtas 120 cigaretes ar Baltkrievijas republikas marķējumu, kā arī Latgales ielā tika izņemtas 1260 cigaretes bez LR akcīzes markām.15.jūlijā kādam 1975.gada dzimušajam vīrietim Dzelzceļnieku ielā nepazīstama persona nodarīja miesas bojājumus, cietušais nogādāts uz Rēzeknes slimnīcu.

Rēzeknē, no Meža ielas uz Rēzeknes slimnīcu ar diagnozi- saindēšanās ar medikamentiem, alkohola reibums nogādāta 1976.gadā dzimusī sieviete, apstākļi noskaidrojas.

Rēzeknē, Kr.Valdemāra iela dzīvojamai mājai izsists loga rūts, zaudējums un apstākļi noskaidrojas.

Rēzeknē, Dārzu ielā 1982.gadā dzimusī sieviete konstatēja maciņa zādzību, kurā atradās a/m atslēgas, apstākļi noskaidrojas.

Rēzeknes novads, Ozolaines pagasts 1960.gadā dzimušais vīrietis vadīja velosipēdu atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē 1.52 promiles. Sastādīts administratīvais protokols. 

Viļānos tika nozagti 10 košumkrūmu stādi, par notikušo uzsākts kriminālprocess.


16.jūlijā Feimaņu pagastā nenoskaidrotas personas 1987.gadā dzimušajam vīrietim nodarīja miesas bojājumus.

Raiņa ielā uz ielas gulēja 1955.gadā dzimis vīrietis , kurš nogādāts Rēzeknes slimnīcas detoksikācijas palātā.

Rēzeknes novadā, Ozolaines pagastā 19888.gadā dzimušais vīrietis vadīja mopēdu , kurš noteiktajā kārtībā nav piereģistrēts, atrodoties alkohola ietekmē.

Rēzeknē, ezera pludmales āra kafejnīcā 1992.gadā dzimušais vīrietis nesamaksāja par izdzerto alkoholisko dzērienu "JIM-BIM" par summu 4 euro.

Sakstagala pagastā 1968.gadā dzimušais vīrietis vadot a/m Mazda, uzbrauca meža dzīvniekam - stirnai, kura pēkšņi izskrēja uz ceļa braucamās daļas , cietušo nav, bojāta a/m.17.jūlijā Krāslavas ielā kāds 1960.gadā dzimis vīrietis nodarīja miesas bojājumus 1969.gadā dzimušajai sievietei.

Rēzeknē, Kr.Valdemāra ielā 1962.gadā dzimušais vīrietis atradās sabiedriskā vietā alkohola reibumā, kas sastādīja 4.71.promiles.

No Gaigalavas pagasta uz Rēzeknes slimnīcu ar miesas bojājumiem nogādāts 1980.gadā dzimušais vīrietis, apstākļi noskaidrojas.

Verēmu pagastā 1965.gadā dzimušajam vīrietim konflikta laikā ar paziņu tika nodarīti miesas bojājumi.

Rēzeknē, Kosmonautu ielā 1974.gadā dzimušajai sievietei notika konflikts ar paziņām.

Rēzeknē, kāda dzīvokļa īpašniece konstatēja, ka īrniece  ir piesavinājusies viņai piederošās mantas – veļas mazgājamo mašīnu un mikroviļņu krāsni. Zaudējums 400 euro. Uzsākts kriminālprocess.

Rēzeknē, Kosmonautu ielā no kāpņu telpas nozagts velosipēds. Zaudējums noskaidrojas. Uzsākts kriminālprocess.

Ozolaines pagastā  1960.gadā dzimušais vīrietis vadīja velosipēdu, atrodoties alkohola reibuma ietekmē - 1.58 promiles.


/Ilustratīvs foto/

Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Katram pirmklasniekam, Rēzeknes pilsētas dome izsniegs dāvanu karti 20 eiro vērtībā, skolas preču iegādei.
Apspriest
Aptauja
Kā, ziemas sezonā Jūs tiekat galā ar rēķiniem par apkuri?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aicinājums deputātiem - bezmaksas ēdināšana Rēzeknes bērnudārzos
Šeit vajadzētu precizēt, vai tas ir pabalsts vai dāvana. Ja pabalsts, tas jāsaņem trūcīgajiem bet ne visiem. Ja dāvana, pašvaldība samaksā bērnudārzam un visiem tiek vienādi- tiem, kuriem mēneša ienākums 1 cilvēkam 200 € un tiem , kuriem 2000 €. Ja pabalsts, samaksā, kaut vai tieši dārziņa, bet tikai par tiem cilvēkiem, kuriem patiešām vajadzīga palīdzība. Tātad: dāvana vai pabalsts mazturīgajiem? Sīkāk...
Aicinājums deputātiem - bezmaksas ēdināšana Rēzeknes bērnudārzos

- Šāda veida palīdzība daudzām ģimenēm būs daudz efektīvāka nekā piešķirtie pabalsti, kurus vecāki nereti izmanto citiem mērķiem, neuzlabojot bērnu dzīves kvalitāti - tā ir tikai pašu vecāku atbildîba, kur un kā viņi izlieto piešķirto pabalstu?! Jūs aicinat tad nepiešķirt kādu valsts vaj pašvaldības pabalstu tieši vecākiem, bet novirzīt uz ēdināšanas izmaksu segšanu?! Sīkāk...
Jaundzimušajiem no 2020.gada vairs nepiešķirs nepilsoņa statusu
Šķiet, Saskaņai sāk trūkt elektorāta. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top