Ceturtdiena,
9.aprīlis 2020
Vārda dienas: Valērija, Žubīte, Мануил, Мефодий, Мотрена, Феодосий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Notikumi

Govis apēd uz lauka atstātus kāpostus

11.10.2016
Oktobra sākumā Rēzeknes policijas iecirknī tika reģistrēti dažādi likumpārkāpumi, negadījumi un pārkāpumi uz ceļa, portālu Rezekneszinas.lv informē Rēzeknes policijas pārstāve Sanita Rastopčina. 
3.oktobrī Viļānos no kādas saimniecības ēkas tika izdarīta elektroinstrumentu un motorzāģa zādzība. Nodarītais zaudējums -  830 EUR, par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.
Rēzeknes novada Ozolaines pagastā  no garāžas tika nozagts kvadracikls un motocikls, zaudējums 750 EUR. Uzsākts kriminālprocess.
Rēzeknes novadā Lendžu pagastā 1959.gadā dzimis vīrietis vadīja a/m Ford, esot alkohola reibumā - 2.02 promiles un bez vadītāja apliecības.
 
4.oktobrī Rēzeknes novadā Lendžu pagastā 1957.gadā dzimis vīrietis atradās sabiedriskā vietā alkohola reibumā –3.79 promiles.
Rēzeknē, Maskavas ielā dega a/m BMW UN FORD, par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.
Ar aizdomām par narkotisko un psihotropo vielu lietošanu, Rēzeknes slimnīcas uzņemšanas nodaļā tika nogādāts 1988.gadā dzimis vīrietis.
Rēzekē, Dārzu ielā 1950.gadā dzimis vīrietis atradās sabiedriskā vietā alkohola reibumā.
Rēzeknes novadā Lūznavas pagastā no kādas garāžas tika nozagta a/m VW.  Uzsākts kriminālprocess.
 
5.oktobrī Rēzeknes novadā Ozolmuižas pagastā 1969.gadā dzimis vīrietis, vadot a/m VW, uzbrauca meža dzīvniekam .
Rēzeknē, Dārzu ielā uz ielas stiprā alkohola reibumā gulēja 1950.gadā dzimis vīrietis. Vīrietis tika nogādāts atskurbtuvē.
 
6.oktobrī Rēzeknes novadā Silmalas pagastā  1972.gadā dzimis vīrietis atkārtoti gada laikā vadīja a/m Audi bez t/l vadīšanas tiesībām. 
Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā kādā veikalā tika aizturēts 1994.gadā dzimis vīrietis, kurš veica autiņu zādzību. Uzsākts kriminālprocess.
 
7.oktobrī Rēzeknes novadā Griškānu pagastā notika a/m Audi , kuru vadīja 1986.gadā dzimis vīrietis, un a/m Ikarus , kuru vadīja 1957.gadā dzimis vīrietis, sadursme. NMPD sniedza palīdzību a/m Audi vadītājam, kurš no hospitalizācijas atteicās.
Rēzeknes novadā Feimaņu pagastā 1952.gadā dzimis vīrietis, vadot a/m SSANG  YONG, netika galā ar tās vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca ceļa nožogojumam.
Rēzeknē, 1968.gadā dzimis vīrietis paziņoja, ka Galdnieku ielā kāds nepazīstams vīrietis piesavinājās viņam piederošo mobilo telefonu. Zaudējums - 100 EUR. Uzsākts kriminālprocess.
Rēzeknes novadā Ozolaines pagastā 1978.gadā dzimis vīrietis, vadot autobusu, uzbrauca gājējam 1978.gadā dzimušajam vīrietim, kurš pa brauktuvi pārvietojās bez gaismu atstarojošiem elementiem. Vīrietis tika nogādāts Rēzeknes slimnīcā, kur vēlāk nomira.
 
8.oktobrī Viļānu novadā 1982.gadā dzimis vīrietis vadīja mopēdu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē –2.09 promiles.
Rēzeknē, Kosmonautu ielā  1958.gadā dzimis vīrietis atradās sabiedriskā vietā alkohola reibuma stāvoklī-2.35 promiles. Vīrietis nogādāts Rēzeknes slimnīcas detoksikācijas palātā.
Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā no kāda veikala 1986.gadā dzimis vīrietis nozaga degvīna pudeli, kuras cena ir 8.90 EUR, vīrietis atradās alkohola reibumā -2.47 promiles.
Rēzeknes novadā Ozolaines pagastā  1979.gadā dzimis vīrietis vadīja a/m Renault, atrodoties alkohola reibumā- 1.16 promiles.
 
9.oktobrī Rēzeknē Pulkveža Brieža ielā no kāda dzīvokļa lodžijas tika nozagti 2 velosipēdi.  Uzsākts kriminālprocess.
Rēzeknes novadā Griškānu pagastā pagaidām nenoskaidrots a/m Audi vadītājs nobrauca no ceļa braucamās daļas. Ar sasitumiem Rēzeknes slimnīcā nogādāti pasažieri 1981.gadā dzimušais vīrietis un 1990.gadā dzimusī sieviete.
Viļānu novadā, no lauka nozagts teļš. Zaudējums tiek noskaidrots. Uzsākts kriminālprocess.
Rēzeknes novadā Stoļerovas pagastā bez uzraudzības atstātas govis apēda 1980.gadā dzimušajai sievietei piederošos kāpostus.
Rēzeknē, Parka ielā uz ielas gulēja 1967.gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā. Sastādīts administratīvais protokols. Vīrietis nogādāts detoksikācijas palātā.
Rēzeknē, Raiņa ielā 1997.gadā dzimušais vīrietis atradās sabiedriskā vietā alkohola reibuma stāvoklī. Sastādīts administratīvais protokols.
Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
“Ģimenes uzņēmums” atkal saņem Rēzeknes domes pasūtījumu
Ja pirmajos valdīšanas gados Bartaševičs nedaudz uzmanīgāk shēmoja, tad tagad viņš ir sapratis, par ko KNAB un Valsts kontrole viņu var uzraut uz zara, un par ko nevar, kā rezultātā viņš, kas attiecas uz Latgaliju un nu jau arī B & B struktūru, ir galīgi no spolēm nolecis. Bet KNAB un VK tikai rokas plāta. Sīkāk...
Latvijā nomirusi sirmgalve, kurai bija Covid-19
ha-ha- nekāda korona viņai nebija, 99 gadi Sīkāk...
Rēzeknes domei ir 64 000 eiro “Open place” rīkošanai
Ārpus savas "derevņas" kino festivāls nevienam nav zināms, pat ne Latgales līmenī. Šķiet, ka neko vairāk par izbraukuma plezīru dažiem Krievijas artistiem un kopēju fotosesiju vietējiem zīmuļiem tas nenozīmē. Ja mūsu varasvīri tā mīl kino, vai nebūtu labāk organizēt izklaides pasākumus pašmāju - Latvijas kino un teātra personībām, kuras šobrīd nedzīvo spoži? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top