Piektdiena,
29.maijs 2020
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo, Охрим, Касьян, Модест, Александр Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Notikumi

Rēzeknes policijas ziņas: huligāns uzbrūk likumsargiem

31.05.2016
Pagājušā nedēļā, laikā no 23. līdz 29. maijam Rēzeknes policijas iecirknī reģistrētas dažādas zādzības, tostarp no auto, garāžas, veikala un mājokļa, konfiscētas kontrabandas cigaretes, kāds huligāns uzbruka policijas darbiniekiem, kā arī fiksēti citi notikumi un likumpārkāpumi.

Uzbrūk policistiem
23.maijā Rēzeknē, Maskavas ielā kādas daudzstāvu mājas iedzīvotājs aizturēja iereibušu vīrieti, kurš sabojāja vairākas pagalmā stāvošas automašīnas. Nonākot policijas automašīnā aizturētais pretojās un uzbruka policistam.

Aizvadītajā nedēļā Rēzeknē vēlā vakara stundā kāds 1962.gadā dzimis vīrietis huligānisku tieksmju vadīts, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru, sabojāja ap 10 automašīnām, kas bija novietotas stāvēšanai daudzstāvu mājas pagalmā. Pārkāpēju, kurš ar betona gabalu dauzīja automašīnas, aizturēja viens no iedzīvotājiem, pēc kā izsauca policiju.

Saņemot izsaukumu, uz notikuma vietu nekavējoties devās policijas norīkojums un aizturēja iereibušu pārkāpēju, ievietojot viņu dienesta automašīnas aizturēšanas nodalījumā. Kamēr policisti skaidroja visus notikuma apstākļus, aizturētais vīrietis sāka uzvesties agresīvi, atlauza sēdvietas detaļu un sāka dauzīt pa dienesta automašīnas sienu. Uz policijas inspektora prasībām pārtraukt likumpārkāpumu vīrietis nereaģēja, pēc kā policists mēģināja atņemt atlauzto detaļu, taču aizturētais sāka pretoties un nodarīja policistam miesas bojājumus, pārsitot uzaci un acs plakstiņu.

Aizturētais vīrietis agrāk nav nonācis policijas redzeslokā. Pēc notikušā viņš nevarēja paskaidrot savas rīcības motīvus. Saistībā ar notikušo policijā ir uzsākti divi kriminālprocesi – par huligānismu (Krimināllikuma 231.pants 2.daļa) un par uzbrukumu valsts amatpersonai (269.pants 1.daļa).

Zādzības
23. maijā Rēzeknē, Atmodas ielā no a/m Opel nozagts dekoders. Uzsākts kriminālprocess.
Kosmonautu ielā, Rēzeknē no a/m Mercedes Sprinter nozagta automagentola un velosipēds. Uzsākts kriminālprocess.

24. maijā Rēzeknē, Pulkveža brieža ielā veikalā "Maxima'' 1985.gadā dzimušais vīrietis nozaga degvīna pudeli 7,49 eiro vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

25. maijā Maskavas ielā, Rēzeknē no garāžas izdarīta motorzāģu, perforatora, leņķa slīpmašīnas zādzība. Uzsākts kriminālprocess.

28. maijā Viļānos 1991. un 1997.gadā dzimušie vīrieši no kāda dzīvokļa izdarīja naudas zādzību. Uzsākts kriminālprocess.

Nogādāti slimnīcā
23. maijā sakarā ar aizdomām par narkotisko, psihotropo vielu lietošanu uz Rēzeknes slimnīcas uzņemšanas nodaļu tika nogādāts 1990.gadā dzimušais vīrietis.
No Viļānu novada ar miesas bojājumiem uz Rēzeknes slimnīcu nogādāts 1953.gadā dzimušais vīrietis. Notikuma apstākļi noskaidrojas.

24. maijā no Pušas pagasta uz Rēzeknes slimnīcu ar diagnozi - saindēšanās ar medikamentiem - nogādāts 1971.gadā dzimušais vīrietis.

25. maijā Rēzeknes slimnīcā ar galvas un elkoņa sasitumiem nogādāta 1941.gadā dzimusī sieviete, kuru konflikta laikā pagrūda paziņas.
Uz aizdomu pamata par narkotisko , psihotropo vielu lietošanu Rēzeknes slimnīcā ekspertīzes veikšanai tika nogādāts 1978.gadā dzimušais vīrietis.

26. maijā no Griškānu pagasta uz Rēzeknes slimnīcu ar sistu brūci galvā nogādāts 1959.gadā dzimušais vīrietis, nokrita pats.

27. maijā Rēzeknes slimnīcā griezās 2007.gadā dzimusī meitene ar vēdera sasitumu. Meitene traumu guva krītot no velosipēda.
No Lendžu pagasta uz Rēzeknes slimnīcu ar kreisās rokas lūzumu nogādāta 2007.gadā dzimusī meitene, kura traumu guva paslīdot mājas pagalmā.

28. maijā no Lūznavas pagasta uz Rēzeknes slimnīcu nogādāts 1989.gadā dzimušais vīrietis, kurš mēģināja izdarīt pašnāvību, pārgriežot vēnas.

29. maijā no Rikavas uz Rēzeknes slimnīcu ar miesas bojājumiem un alkohola reibumā nogādāts 1997.gadā dzimušais jaunietis. Jaunais vīrietis miesas bojājumus guva kautiņa laikā.
No Silmalas pagasts uz Rēzeknes slimnīcu ar miesas bojājumiem nogādāts 1991.gadā dzimušais vīrietis. Notikuma apstākļi tiek noskaidroti.

Huligānisms
24. maijā Maltā veikalam izsists dubultais plastikāta logs, apstākļi un zaudējuma apmērs tiek precizēti.

28. maijā Rēzeknē, Stacijas ielā spēļu zālē 1997.gadā dzimušais jaunietis sabojāja spēļu automāta monitora stiklu.

Kontrabanda
25. maijā Rēzeknē, Ludzas ielā a/m Audi vadītājs, 1985.gadā dzimušais vīrietis pārvadāja 5100 cigaretes bez LR akcīzes marķējuma. Tāpat vīrieša dzīvesvietā atrastas 10 000 cigaretes bez LR akcīzes marķējuma. Uzsākts kriminālprocess.
Gvardes ielā, Rēzeknē pie 1989.gadā dzimušās sievietes dzīvesvietā izņemtas 4 200 cigaretes bez LR akcīzes marķējuma.
Blaumaņa ielā, Rēzeknē pie 1975.gadā dzimušas sievietes dzīvesvietā tika atrastas un konfiscētas 380 cigaretes bez akcīzes marķējuma.

Konflikti
27. maijā Rēzeknē, Pils ielā 1978.gadā dzimušajai sievietei notika konflikts ar kaimiņu.
Maskavas ielā, Rēzeknē 1986.gadā dzimušajai sievietei notika konflikts ar 1982.gadā dzimušo vīrieti.
Audriņu pagasts 1985.gadā dzimušajam vīrietim notika konflikts ar paziņu.
Kantinieku pagasts 1960.gadā dzimušajam vīrietim notika konflikts ar dēlu.
Ozolaines pagastā 1976.gadā dzimušajam vīrietim notika konflikts ar civilsievu.
Atbrīvošanas alejā, Rēzeknē 1970.gadā dzimušajai sievietei notika konflikts ar bijušo vīru.
Pulkveža brieža ielā, Rēzeknē 1974.gadā dzimušajai sievietei notika konflikts ar meitu.

Sabiedriskās kārtības pārkāpumi
28. maijā Atbrīvošanas alejā, Rēzeknē 1942.gadā dzimusī sieviete atradās sabiedriskā vietā alkohola reibuma stāvoklī. Sastādīts administratīvais protokols.

29. maijā Verēmu pagastā 1974.gadā dzimušais vīrietis atradās sabiedriskā vietā alkohola reibumā atkārtoti gada laikā (2,58 promiles).
Ceļu satiksmes negadījums

28. maijā Griškānu pagastā notika a/m Audi 80, kuru vadīja 1972.gadā dzimušais vīrietis, sadursme ar kombainu, kuru vadīja 1963.gadā dzimušais vīrietis. Cietušo nav.

Rezekneszinas.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 1
Aptauja
Vai Jūs saņemat valsts pabalstus, saistībā ar COVID 19?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
TOP 20 lielākie nodokļu maksātāji Latgalē
Tiešām, regulāri uzvar miljonu vērtus projektus, bet nav pat divdesmitniekā. Šmaukšanās ar nodokļiem? Sīkāk...
TOP 20 lielākie nodokļu maksātāji Latgalē
es, ka savas pilsētas patriots, vienmēr pozitīvi skatījos uz vietējo uzņēmēju iesaisti pilsētas dzīvē, sak, vietējiem darbs , pilsētai nodokļi.... kur tad Latgalija, kā nekā mēram jārāda piemērs.slimnīcas no slimiem pensionāriem salasa vairāk ka celtniecības firmas. Sīkāk...
Braucot sabiedriskajā transportā, jālieto mutes un deguna aizsegs
Ribakovs tikai slimnīcai prožektoru gaismā maskas "atveda". Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top