Piektdiena,
29.maijs 2020
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo, Охрим, Касьян, Модест, Александр Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Notikumi

Rēzeknes policijas ziņas: sieviete veikalā nozog mellenes un kēksus

16.05.2016
Pagājušā nedēļā Rēzeknes policijas iecirknī reģistrēti vairāki pārkāpumi un negadījumi, kuros iesaistīti iereibuši cilvēki. Iestājoties siltākam laikam var sastapt arvien vairāk piedzērušos iedzīvotāju, kas guļ sabiedriskās vietās, citkārt nokārto arī savas dabiskās vajadzības un nereti aizskar arī apkārtējo cilvēku cieņu.

Tāpat pagājušā nedēļā notikušas vairākas zādzības, fiksēti dažādi konflikti, tostarp uz autoceļa, izņemtas nelegālas preces, narkotikas, vairāki cilvēki nogādāti slimnīcā, ziņoja policija. 


Pārkāpumi alkohola ietekmē
9. maijā no Kr.Barona, Rēzeknē uz slimnīcu nogādāts iereibis 1979.gadā dzimušais vīrietis ar ķermeņa sasitumiem. Cietušais no traumpunkta aizbēga.
Rēzeknē, Dārzu ielā 1996.gadā dzimušais vīrietis vadīja mopēdu atrodoties alkohola reibumā (1,43 promiles).
10. maijā Rēzeknē, Miera ielā 1977.gadā dzimušais vīrietis atradās stiprā alkohola reibuma stāvoklī sabiedriskā vietā atkārtoti gada laikā (3,63 promiles).
Rēzeknē, Latgales ielā alkohola reibuma stāvoklī uz ielas gulēja 1974.gadā dzimušais vīrietis, kurš tika nogādāts Rēzeknes slimnīcas detoksikācijas palātā. Sastādīts administratīvais protokols.
11. maijā Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 1966.gadā dzimusī sieviete vadīja a/m VW Transporter atrodoties alkoholisko dzērienu iespaidā (0,84 promiles).
12. maijā Rēzeknē, Kooperatīva ielā 1975. un 1969.gadā dzimušie vīrieši sabiedriskā vietā lietoja alkoholiskos dzērienus. Sastādīti administratīvie protokoli.
13. maijā Rēzeknē, Latgales ielā 1956.gadā dzimušais vīrietis atradās sabiedriskā vietā tādā alkohola reibumā stāvoklī, kas aizskar cilvēku cieņu un godu (4,24 promiles). Sastādīts administratīvais protokols.
14. maiju Dekšāres pagastā 1977.gadā dzimušais vīrietis vadīja velosipēdu atrodoties alkohola reibuma ietekmē (0,85 promiles).
15. maijā Viļānu novadā aizturēti divi iereibuši velosipēdu vadītāji. 1952.gadā dzimušais vīrietis atradās 0,65 promiļu alkohola reibumā, bet otrs 1951.gadā dzimušais vīrietis vadīja velosipēdu 0,77 promiļu reibumā.

Zādzības
9. maijā Sakstagala pagastā no šķūņa nozagti dārza instrumenti - gludeklis, grābeklis, lāpsta, ķerra. Uzsākts kriminālprocess.
10. maijā Rēzeknē, Latgales ielā 1948.gadā dzimušajai sievietei nenoskaidrots vīrietis nozaga čemodānu. Uzsākts kriminālprocess.
11. maijā Maltas pagastā no mājas pagalma, no bērnu spēļu laukuma nozagts divritenis dzeltenā krāsā. Uzsākts kriminālprocess.
13. maijā Rēzeknē, Dzelzceļnieku ielā no ielas nozagts velosipēds. Uzsākts kriminālprocess.
15. maijā Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā veikalā "Maxima" 1972.gadā dzimusī sieviete nozaga mellenes un keksus-mafīnus.
Bērzgales pagastā uzlauzta garāža un no tās nozagtas mantas - urbjmašīna, trimmeris, zāģis. Materiālais zaudējums 748,00 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

Narkotikas
10. maijā Rēzeknē, Kr.Valdemāra ielā pie 1970.gadā dzimušā vīrieša tika izņemtas 18 tabletes ,kuras iespējams satur narkotiskās vai psihotropās vielas, kā arī papīra vīstoklis, kurā bija balta pulverveida viela, kā arī viens polimēra maisiņš ar gaišas krāsas nezināmas izcelsmes vielu. Uzsākts kriminālprocess.
13. maijā uz aizdomu pamata par narkotisko, psihotropo vielu lietošanu uz uzņemšanas nodaļu tika nogādāts 1993.gadā dzimušais vīrietis.
Nelegāls alkohols un cigaretes
10. maijā Upes ielā, Rēzeknē 1959.gadā dzimušas vīrieša dzīvesvietā tika izņemti 50 litri kandžas, 120 litri brāgas, kandžas aparāts, raugs.
11. maijā Feimaņu pagastā pie 1951.gadā dzimušas vīrieša dzīvesvietā izņemtas 40 580 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes marķējumu.

Nogādāti slimnīcā
9. maijā no Maltas uz Rēzeknes slimnīcu nogādāts 1966.gadā dzimušais vīrietis ar grieztu brūci kreisās kājas papēdī, iegrieza pats ar motorzāģi.
11. maijā no Silmalas pagasta uz Rēzeknes slimnīcu ar ķermeņa apdegumiem nogādāts 1997.gadā dzimušais jaunietis. Policija noskaidro notikuma apstākļus. Uzsākts kriminālprocess.
12. maijā no Maskavas ielas, Rēzeknē uz slimnīcu nogādāts 2004.gadā dzimušais zēns ar labās kājas traumu, nokrita no šūpolēm.
13. maijā no Latgales ielas, Rēzeknē uz slimnīcu nogādāts 1942.gadā dzimušais vīrietis, kurš mēģināja izdarīt pašnāvību.
15. maijā no Maltas uz Rēzeknes slimnīcu ar miesas bojājumiem nogādāts 1974.gadā dzimušais vīrietis, kuru piekāva draugs.
No Rēzeknes uz slimnīcas traumpunktu nogādāta 2014.gadā dzimusī meitenīte, kura guva sejas ķīmisku apdegumu. Bērns aplējās ar spirta šķīdumu.

Huligānisms
11. maijā Rēzeknē, Varoņu ielā nezināma persona sabojāja mopēdu. Materiālais zaudējums 200,00 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

Atrasti miruši
11. maijā Kaunatas pagastā no trešā stāva mājas loga izkrita 1933.gadā dzimusī sieviete, kura notikuma vietā mira.
14. maijā Rēzeknē, dārza mājiņā atrasts pakāries 1982.gadā dzimušais vīrietis. Uzsākts kriminālprocess.

Konflikti
12. maijā Verēmu pagastā 1973.gadā dzimušajai sievietei notika konflikts ar vīru.
Savukārt Maltas pagastā 1979.gadā dzimušajai sievietei notika konflikts ar māsu.
15. maijā Viļānu novadā uz a/c 1987. gadā dzimušajam vīrietim notika konflikts ar nezināmā personām. Konflikta laikā tika sabojāta a/m Audi un miesas bojājumi tika nodarīti 1987.gadā un 1992.gadā dzimušajam vīrietim.1987.gadā dzimušais vīrietis nogādāts Rēzeknes slimnīcas uzņemšanas nodaļā. Uzsākts kriminālprocess.

Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 1
Aptauja
Vai Jūs saņemat valsts pabalstus, saistībā ar COVID 19?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
TOP 20 lielākie nodokļu maksātāji Latgalē
Tiešām, regulāri uzvar miljonu vērtus projektus, bet nav pat divdesmitniekā. Šmaukšanās ar nodokļiem? Sīkāk...
TOP 20 lielākie nodokļu maksātāji Latgalē
es, ka savas pilsētas patriots, vienmēr pozitīvi skatījos uz vietējo uzņēmēju iesaisti pilsētas dzīvē, sak, vietējiem darbs , pilsētai nodokļi.... kur tad Latgalija, kā nekā mēram jārāda piemērs.slimnīcas no slimiem pensionāriem salasa vairāk ka celtniecības firmas. Sīkāk...
Braucot sabiedriskajā transportā, jālieto mutes un deguna aizsegs
Ribakovs tikai slimnīcai prožektoru gaismā maskas "atveda". Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top