Sestdiena,
28.marts 2020
Vārda dienas: Ginta, Gunda, Gunta, Александр, Денис Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Kultūra

Labestības koncerts „Atver savu sirdi”

30.10.2018
4.novembrī, plkst. 11.00, Rēzeknes pilsētas Kultūras namā notiks labestības koncerts „Atver savu sirdi”, kuru organizē biedrība „Eņģeļi ar mums”. Atbalstīsim Rēzeknes pilsētas un novada bērnus, kuriem viņu retās slimības liedz tālāko fizisko, valodas, kustību un citu iemaņu attīstību. 

Koncertā uzstāsies grupa „Otto”, folkloras kopa „Vīteri”, duets „Paprika”, ansamblis „Zdravinka”, ģitāristu ansamblis „Decima”, bērnu pop-rok grupa „Žvūrgzdyni”, horeogrāfiskais ansamblis „Kolorīts”, „Zumba dance” u.c..

Darbosies arī tirdziņš, kur varēs iegādāties vecāku un bērnu darinājumus.

Ieeja pasākumā par ziedojumiem.  

Ģimenēs, kurās aug bērns ar īpašām vajadzībām, pilnīgi izmainās ikdienas dzīves ritms. Dzīve tiek pakārtota bērna vajadzībām. Lai to īstenotu, jāmācās dzīvot savādāk, kas nebūt nav viegli. Katrs cilvēks grūtības pārvar citādi.

Apvienojoties šādu ģimeņu vecākiem, Rēzeknē ir izveidota biedrība „Eņģeļi ar mums”, kurai 9.decembrī apritēs ja 8 gadi.

Biedrība "Eņģeļi ar mums", kurā apvienojušies bērnu ar īpašām vajadzībām vecāki (60 ģimenes) tika izveidota, lai:

-    apvienotu ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām;

-    organizētu dažādus atbalsta pasākumus, bērnu veselības uzlabošanas pasākumus, seminārus, nometnes, speciālistu konsultācijas, integrācijas veicināšanas pasākumus;

-    sekmētu sabiedrības informētību, tādā veidā veicinot pozitīvu viedokli par cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.


Atskatoties uz paveikto, biedrības valdes priekšsēdētāja Inese Muhamberga pastāstīja, ka nodibinājums var lepoties ar to, ka piedaloties projektos, organizētas vairākas vasaras rehabilitācijas nometnes biedrības bērniem, kanisterapijas nodarbības, labdarības koncerti, semināri, kā arī citi pasākumi, bet galvenais – sniegta praktiska palīdzība un atbalsts biedrības vecākiem un bērniem.

Mums visiem jābūt vienādām iespējām attīstīties. Arī bērni ar īpašām vajadzībām ir pelnījuši līdzvērtīgu iespēju, līdz kādā jomā viņi, iespējams, parādīs īpašu apdāvinātību vai vienkārši piepildīs savu dzīvi ar skaistiem, interesantiem, vērtīgiem mirkļiem. Diemžēl daudziem biedrības bērniem, finansiālu grūtību dēļ, nav iespējas apmeklēt dārgās nodarbības, norāda biedrības priekšsēdētāja. 
Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Vai Jūs uztrauc jaunā koronavīrusa uzliesmojums Latvijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Ātrie kredīti internetā
Sveiki, paldies Markam Viljamsam, ka aizdevi man aizdevumu, lai šodien glābtu mana slimā bērna dzīvību, lūdzu, lūdzam ikvienu, ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevuma e-pasts: markwilliamstrustfirm@gmail.com
Sīkāk...
COVID 19: Rēzeknes mērs nomierina un joko
Nu super..... Par senioriem mēs rūpējamies, bet par bērniem nevajag?... Un kā ir ar godīgumu? Skolās pedagogiem ir tālmācības, vinjiem riskēt nevajag ne ar sevi ne ar saviem bērniem, bet pirmsskolas darbiniekiem sanāk tā, riskēt un pakļaut riskam savas atvases.... Pie tam, ka zinot, ka vecāks strādā par tālbraucēju un atved bērnu uz dārziņu parakstot godprātīgi papīru, ka nav sakara ar ārzemēm un pedagogi neko nevar izdarīt, jo redz papīrs parakstīts... Ideāli.... Ātri vien Rēzekne būs pils ar saslimušajiem... Jāslēdz uz karantinu arī bērnudārzi Sīkāk...
COVID 19: Rēzeknes mērs nomierina un joko
Kā neviena? Jau pat trīs ārsti saslimuši, tā ka slimo Rēzeknē papilnam... Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top