Pirmdiena,
13.jūlijs 2020
Vārda dienas: Margarita, Margrieta, Андрей, Петр, Хома, Сафрон Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Kultūra

Etno festivāls novadā un pilsētā

25.07.2016
VIII Starptautiskais etno festivāls “Gosti” Rēzeknē notiek katru otro gadu un tajā piedalās dažādu tautību nacionālie kolektīvi, aicinot uz sadziedāšanos un līksmu kopā būšanu, caur tautas mūziku un dejām meklējot un atrodot savstarpējos tiltus, kur satikties.

Šogad festivāls norisināsies no 29. līdz 31.jūlijam, pasākuma kulminācija paredzēta 30.jūlijā, taču notiks arī koncerti Rēzeknes novadā.

29.jūlijā etno festivāla „GOSTI" dalībnieku koncerts notiks 4 Rēzeknes novada pagastos – Feimaņos, Vērēmos, Rikavā un Lendžos.

Feimaņos, Feimaņu pagasta kultūras namā, plkst. 19:00 notiks 3 ansambļu koncerts, no Baltkrievijas ieradīsies Vitebskas deju ansamblis un uzstāsies 2 ansambļi no Rēzeknes, Nadeždas Osipovas vadītais ‘Beregiņi’ un veterānu koris ‘Ivuški’, vadītāja Jeļena Burova. Kopā pasākums pulcinās 56 dalībniekus.

Plkst.19:00 etno festivāla „GOSTI" dalībnieku koncerts Lendžos, Lendžu pagasta brīvdabas estrādē, pulcēs 4 ansambļus - Baltkrievijas ieradīsies Vitebskas ansambli ‘Art-Fusion’, klezmermūzikas ansamblis ‘KlezmerBand’  no Rīgas, Latvijas Poļu savienības Rēzeknes nodaļas sieviešu koris "Jutrzenka", kazaku dziesmu ansamblis ‘Debeszilais ziediņš’ (oriģ. „Лазоревый цветок”), pasākumā piedalīsies 56 dalībnieki.

Etno festivāla „GOSTI" dalībnieku koncerts Rikavā, Rikavas pagasta kultūras namā plkst 19:00, tajā piedalīsies 27 dalībnieki no šādiem ansambļiem: krievu folkloras ansamblis no Vladimiras apgabala, ukraiņu vokālais ansamblis „Vodograj”, vadītāja Tatjana Orlova, vokālais ansamblis „Harmonija”, vadītāja Olga Gaile un 14 dalībnieki no Rikavas etnogrāfiskā ansambļa.

Etno festivāla „GOSTI" dalībnieku koncerts Vērēmos, Vērēmu pagasta estrādē plkst. 19:00, uzstāsies gan vietējie mākslinieki, gan ārzemju.
No Polijas ir atbraucis vīru koris, no Jēkabpils ieradīsies Ukraiņu kultūrizglītojošās biedrības „Javir” vokālais ansamblis, Rēzeknes baltkrievu vokālais ansamblis „Suzorje”, krievu romanču ansamblis „Intriga”, Verēmu tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs „Kūzuls”, krievu dziesmu izpildītāja Natālija Nikoļenko, kopā varētu piedalīties ~65  dalībnieku.

30. jūlijā plkst. 15.00 Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā (Raiņa parkā) izskanēs festivāla “Gosti” dižkoncerts “Satikšanās tilti”, pulcējot kopā ap 200 dalībnieku no Latvijas, Polijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Krievijas.Attēlā: Rēzeknes baltkrievu vokālais ansamblis „Suzorje”
Foto: Rēzeknes novads
Rezekneszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 5
Aptauja
Vai Jūs atļaujaties peldēt, atrodoties alkohola reibumā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Vairākām Rēzeknes ielām tiks veikta virsmu apstrāde
Sabojāts ielu segums!!! Ceļš pēc apstrādes kā lauku apvidū, jāuzmanās no lidojošām šķembām, lai netrāpītu stiklā! Kuram domes "speciālistam" ienāca prātā šī absurdā ideja? Vai ceļu uz domes priekšsēdētāja mājām arī pārklās ar šķembām, lai ilgāk "kalpotu", jo priekšnieks pārvietojas ar skūteri?Iedalīta lieka nauda, kuru vajag atmazgāt? Sīkāk...
Rēzeknē Covid-19 konstatē vācietim, kurš atbraucis darba darīšanās
Kad klapēs robežas ciet? Ja, tās kā pašlaik ir vaļā, tad ne mazums inficēto ielaidīs! Sīkāk...
Sabiedriskās kārtības noteikumi Rēzeknē: Dome ievieš jaunus grozījumus
Ha haa...Šim indivīdam prioritāte - "pakaļu" apspriešana!!!))) Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top