Sestdiena,
28.marts 2020
Vārda dienas: Ginta, Gunda, Gunta, Александр, Денис Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Kultūra

Etno festivāls novadā un pilsētā

25.07.2016
VIII Starptautiskais etno festivāls “Gosti” Rēzeknē notiek katru otro gadu un tajā piedalās dažādu tautību nacionālie kolektīvi, aicinot uz sadziedāšanos un līksmu kopā būšanu, caur tautas mūziku un dejām meklējot un atrodot savstarpējos tiltus, kur satikties.

Šogad festivāls norisināsies no 29. līdz 31.jūlijam, pasākuma kulminācija paredzēta 30.jūlijā, taču notiks arī koncerti Rēzeknes novadā.

29.jūlijā etno festivāla „GOSTI" dalībnieku koncerts notiks 4 Rēzeknes novada pagastos – Feimaņos, Vērēmos, Rikavā un Lendžos.

Feimaņos, Feimaņu pagasta kultūras namā, plkst. 19:00 notiks 3 ansambļu koncerts, no Baltkrievijas ieradīsies Vitebskas deju ansamblis un uzstāsies 2 ansambļi no Rēzeknes, Nadeždas Osipovas vadītais ‘Beregiņi’ un veterānu koris ‘Ivuški’, vadītāja Jeļena Burova. Kopā pasākums pulcinās 56 dalībniekus.

Plkst.19:00 etno festivāla „GOSTI" dalībnieku koncerts Lendžos, Lendžu pagasta brīvdabas estrādē, pulcēs 4 ansambļus - Baltkrievijas ieradīsies Vitebskas ansambli ‘Art-Fusion’, klezmermūzikas ansamblis ‘KlezmerBand’  no Rīgas, Latvijas Poļu savienības Rēzeknes nodaļas sieviešu koris "Jutrzenka", kazaku dziesmu ansamblis ‘Debeszilais ziediņš’ (oriģ. „Лазоревый цветок”), pasākumā piedalīsies 56 dalībnieki.

Etno festivāla „GOSTI" dalībnieku koncerts Rikavā, Rikavas pagasta kultūras namā plkst 19:00, tajā piedalīsies 27 dalībnieki no šādiem ansambļiem: krievu folkloras ansamblis no Vladimiras apgabala, ukraiņu vokālais ansamblis „Vodograj”, vadītāja Tatjana Orlova, vokālais ansamblis „Harmonija”, vadītāja Olga Gaile un 14 dalībnieki no Rikavas etnogrāfiskā ansambļa.

Etno festivāla „GOSTI" dalībnieku koncerts Vērēmos, Vērēmu pagasta estrādē plkst. 19:00, uzstāsies gan vietējie mākslinieki, gan ārzemju.
No Polijas ir atbraucis vīru koris, no Jēkabpils ieradīsies Ukraiņu kultūrizglītojošās biedrības „Javir” vokālais ansamblis, Rēzeknes baltkrievu vokālais ansamblis „Suzorje”, krievu romanču ansamblis „Intriga”, Verēmu tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs „Kūzuls”, krievu dziesmu izpildītāja Natālija Nikoļenko, kopā varētu piedalīties ~65  dalībnieku.

30. jūlijā plkst. 15.00 Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā (Raiņa parkā) izskanēs festivāla “Gosti” dižkoncerts “Satikšanās tilti”, pulcējot kopā ap 200 dalībnieku no Latvijas, Polijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Krievijas.Attēlā: Rēzeknes baltkrievu vokālais ansamblis „Suzorje”
Foto: Rēzeknes novads
Rezekneszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Vai Jūs uztrauc jaunā koronavīrusa uzliesmojums Latvijā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Ātrie kredīti internetā
Sveiki, paldies Markam Viljamsam, ka aizdevi man aizdevumu, lai šodien glābtu mana slimā bērna dzīvību, lūdzu, lūdzam ikvienu, ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevuma e-pasts: markwilliamstrustfirm@gmail.com
Sīkāk...
COVID 19: Rēzeknes mērs nomierina un joko
Nu super..... Par senioriem mēs rūpējamies, bet par bērniem nevajag?... Un kā ir ar godīgumu? Skolās pedagogiem ir tālmācības, vinjiem riskēt nevajag ne ar sevi ne ar saviem bērniem, bet pirmsskolas darbiniekiem sanāk tā, riskēt un pakļaut riskam savas atvases.... Pie tam, ka zinot, ka vecāks strādā par tālbraucēju un atved bērnu uz dārziņu parakstot godprātīgi papīru, ka nav sakara ar ārzemēm un pedagogi neko nevar izdarīt, jo redz papīrs parakstīts... Ideāli.... Ātri vien Rēzekne būs pils ar saslimušajiem... Jāslēdz uz karantinu arī bērnudārzi Sīkāk...
COVID 19: Rēzeknes mērs nomierina un joko
Kā neviena? Jau pat trīs ārsti saslimuši, tā ka slimo Rēzeknē papilnam... Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top