Otrdiena,
12.Novembris 2019
Vārda dienas: Kaija, Kornēlija, Зиновий, Артем, Марк, Елена Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Kultūra

Rēzeknes “Zelta atvasarai” 10 gadu jubilejas koncerts

06.09.2018
8. septembrī plkst. 14.00Rēzeknes deju kopa “Zelta atvasara” svinēs 10 gadu jubileju un aicina uz koncertu “Ar zeltainām dalījām rudeni sveicam”Rēzeknes kultūras namā (Brāļu Skrindu ielā 3).

Rēzeknes senioru deju kopa “Zelta atvasara” pirmo reizi sapulcējās 2008. gadā un līdz 2016. gadam deju kolektīvu vadīja Olga Deksne, no 2017. gada vadību pārņēma un šobrīd dejas soļus māca Iveta Rundāne, veicinot senioru aktīvu un saturīgu dzīves veidu.
 
Gluži kā zeltainas dālijas dāmas dejā zied un staro, piepildot ikdienu ar savstarpējo kopā sanākšanas prieku un enerģiju. Jubilejas koncertā piedalīsies arī senioru deju kopas no tuvākām un tālākām pilsētām un novadiem: no Ludzas“Priecīgās vecmāmiņas” (vad. Aija Andersone), no Preiļiem“Brūklenājs” (vad. Valentīna Brice), no Trikātas“Sapnis” (vad. Liāna Ozoliņa), no Alūksnes“Sidraba pavediens” (vad. Nellija Slišāne), no Balviem“Atvasara” (vad. Lūcija Jermacāne), no Kārsavas“Senleja” (vad. Dainis Jezupovs), no Siguldas“Sniegaroze” un “Preilenes” (vad. Antra Zūkere), no Vārkavas“Dzīves virpulī” (vad. LarijaLazdāne), no Višķiem“Magones” (vad. Marija Šaršune), no Krāslavas“Mežrozītes” (vad. AloīdaAndžāne).
 
Rēzeknes deju kopa “Zelta atvasara” regulāri piedalās pasākumos un senioru deju kopu festivālos dažādās Latvijas pilsētās un novados, ir pabijušas arī Klaipēdā (Lietuva), Rakverē unHiiumaa salā(Igaunija), Stokholmā (Zviedrija). No 2010.gada “Zelta atvasara” darbojas Latvijas Senioru deju apvienībā.
 
Ieeja jubilejas koncertā – brīva.
 

FOTO: Rēzeknes deju kopa “Zelta atvasara”, 2018. Aleksandra Lebeda foto


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes dome Ziemassvētku rotājumu iegādei plāno iztērēt līdz 24 200 eiro.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs apmierina Rēzeknes slimnīcas medicīniskā aprūpe?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
No nākamā gada Rēzeknē sabiedriskās vietās varēs lietot alkoholu
Pēdējā atkāpe - Rēzeknē nav noteikts šāds aizliegums. Līdz ar to Rēzeknē no 1.janvāra nekas nemainās. Neveiksmīgs virsraksts. Sīkāk...
No nākamā gada Rēzeknē sabiedriskās vietās varēs lietot alkoholu
It kā šī atļauja kaut ko mainīs?! Kā lietoja alkoholu līdz šim sabiedriskajās vietās, tā arī turpinās to darīt. Sīkāk...
Mobilais mamogrāfs 13.jūlijā būs Maltā
jau jaunais gads klauvē pie Maltas a te vēl raksts par mamografu Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top