Pirmdiena,
13.jūlijs 2020
Vārda dienas: Margarita, Margrieta, Андрей, Петр, Хома, Сафрон Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Kultūra

20. Zvejnieksvētki Nagļos

08.07.2016
Latvijas piejūras pilsētās un ciemos jau kopš 1936. gada jūlija otrajā sestdienā ir tradīcija svinēt svētkus jūrai un tās arājiem – zvejniekiem.

Plaši svētki notiek Ventspilī un Ainažos, Rokā un Kolkā, Pāvilostā un Liepājā u.c.,  taču ir viens ciems Latvijā, kurā, lai arī tas neatrodas Baltijas jūras krastā, šie svētki tiek svinēti jau 20 gadus. 

Tie ir Rēzeknes novada Nagļi Latvijas lielākā ezera — Lubāna krastos, jo arī te dzīvo ļaudis, kuru ikdiena saistīta ar zvejniecību. Arī šogad, 9. jūlijā, Nagļu pagastā krāšņi un atraktīvi tiks svinēti tradicionālie Zvejnieksvētki, pulcinot kopā aktīvos sava pagasta un novada iedzīvotājus, kā arī viesus.

Svētki sāksies ar makšķerēšanas sacensībām plkst. 6.00 pie ūdenskrātuves slūžām. No 8.00-10.30 norisināsies dažādas sacensības uz ūdens, no 9.30 bērni varēs priecāties par jaunu izklaidi uz ūdens — piepūšamo bumbu.

Sporta svētku svinīga atklāšana notiks plkst. 10.30 Nagļu pagasta sporta laukumā. Pēc tam sekos dažādas sacensības sporta laukumā un skvērā – pretī sporta laukumam. No plkst. 14.00-18.00 darbosies piepūšamās atrakcijas bērniem.

Plkst. 13.00 notiks MommyFit vingrošanas nodarbība jaunajām māmiņām.

Visas dienas garumā notiks dažādas jautras stafetes un atrakcijas, par kuru norises laiku tiks ziņots uz laukuma. Sacensību norises laiks var nedaudz mainīties, atkarībā no laika apstākļiem un pieteikušos dalībnieku skaita.
Svētku norises vietā darbosies kafejnīcas.

Vakarā, plkst. 22.00 paredzēts svētku koncerts ar Nagļu pašdarbnieku piedalīšanos, 23.00 skatītājus priecēs Uguns šovs, bet 23.15 nakts balle ar grupu „Zaļā Gaisma”.


Rezekneszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 5
Aptauja
Vai Jūs atļaujaties peldēt, atrodoties alkohola reibumā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Vairākām Rēzeknes ielām tiks veikta virsmu apstrāde
Sabojāts ielu segums!!! Ceļš pēc apstrādes kā lauku apvidū, jāuzmanās no lidojošām šķembām, lai netrāpītu stiklā! Kuram domes "speciālistam" ienāca prātā šī absurdā ideja? Vai ceļu uz domes priekšsēdētāja mājām arī pārklās ar šķembām, lai ilgāk "kalpotu", jo priekšnieks pārvietojas ar skūteri?Iedalīta lieka nauda, kuru vajag atmazgāt? Sīkāk...
Rēzeknē Covid-19 konstatē vācietim, kurš atbraucis darba darīšanās
Kad klapēs robežas ciet? Ja, tās kā pašlaik ir vaļā, tad ne mazums inficēto ielaidīs! Sīkāk...
Sabiedriskās kārtības noteikumi Rēzeknē: Dome ievieš jaunus grozījumus
Ha haa...Šim indivīdam prioritāte - "pakaļu" apspriešana!!!))) Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top