Otrdiena,
14.jūlijs 2020
Vārda dienas: Anvars, Oskars, Ritvars, Кузьма, Петр, Ангелина, Демьян Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Kultūra

Jaunās mākslinieces izstāde ''IR REDZĒTS''

16.11.2016
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA), Atbrīvošanas alejā 115, otrā stāva gaitenī, pašlaik ir atvērta studiju programmas „Interjera dizains” 3. kursa studentes Elvas Kājiņas personālizstāde „Ir redzēts”.

Elva Kājiņa ir apguvusi labas prasmes zīmēšanā un akadēmijas skatītājam parāda savas iegūtās zināšanas un spējas.


Kā raksta RTA  asoc. prof. Vladislavs Paurs, šoreiz  autore izvēlējusies RTA visatpazīstamākos cilvēkus – pasniedzējus. Uzdevums bija ļoti sarežģīts un atbildīgs. Elva izvēlējusies atraktīvu, veiklu, virtuozu  zīmējuma tehniku, kura prasa labas zināšanas zīmēšanā, nepieciešamo  pieredzi šādu darbu izpildīšanai. Zināmas grūtības šādos zīmējumos –  panākt portretisko līdzību un ne vienmēr  visus portretus var izpildīt vienādā līmeni.  Izstādē eksponēto portretu skaits ir plašs, un tik īsā laika sprīdī autore ar šo uzstādījumu ir veiksmīgi tikusi galā.

Studente izstādēs piedalās jau kopš 2010. gada. Ir organizējusi vairākas zīmējumu izstādes Rēzeknes dizaina un mākslas vidusskolā: 2011.g. – „E. Kājiņas kolorētie zīmējumi”, 2012.g. – karikatūru izstāde „Aktuālā karikatūra”, 2015.g.  un 2016.g. RTA piedalījās starptautiskajās  studentu plenēru darbu izstādēs.

Pēdējos gados Elva piedalās arī dizaina izstādēs.  2013.g. autore eksponēja savu darbu „Pikaso torte” Latgales kultūrvēstures muzejā. Panākumiem bagāts Elvai ir 2016.g. Starptautiskajā studentu plakātu izstādē  Pleskavā „Lasošie kaimiņi ”, kas bija veltīts rakstnieka J.Tiņanova daiļradei, autore ieguva godalgotu vietu un laureāta diplomu.

Šogad oktobrī Elva piedalījās Latvijas dizaineru savienības rīkotajā izstādē  „Design Isle”, kur eksponēta daudzfunkcionāla  mēbele „Cauri kokam”.
Rezekneszinas.lv


 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 5
Aptauja
Vai Jūs atļaujaties peldēt, atrodoties alkohola reibumā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Vairākām Rēzeknes ielām tiks veikta virsmu apstrāde
Sabojāts ielu segums!!! Ceļš pēc apstrādes kā lauku apvidū, jāuzmanās no lidojošām šķembām, lai netrāpītu stiklā! Kuram domes "speciālistam" ienāca prātā šī absurdā ideja? Vai ceļu uz domes priekšsēdētāja mājām arī pārklās ar šķembām, lai ilgāk "kalpotu", jo priekšnieks pārvietojas ar skūteri?Iedalīta lieka nauda, kuru vajag atmazgāt? Sīkāk...
Rēzeknē Covid-19 konstatē vācietim, kurš atbraucis darba darīšanās
Kad klapēs robežas ciet? Ja, tās kā pašlaik ir vaļā, tad ne mazums inficēto ielaidīs! Sīkāk...
Sabiedriskās kārtības noteikumi Rēzeknē: Dome ievieš jaunus grozījumus
Ha haa...Šim indivīdam prioritāte - "pakaļu" apspriešana!!!))) Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top