Otrdiena,
1.Decembris 2020
Vārda dienas: Arnolds, Emanuels, Платон, Роман Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Kultūra

Tēva dienai veltīta orientēšanās spēle visai ģimenei

10.09.2020
Ceturtdien, 17. septembrī no 16.00 līdz 18.00 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” sadarbībā ar Rēzeknes Tūrisma attīstības centru aicina piedalīties orientēšanās spēlē visai ģimenei “Kopā mēs esam spēks”, kas būs veltīta Tēva dienai.

Spēlei var pieteikties komandas, kuru sastāvā ir no 3 līdz 6 personām. Vecumam un fiziskajai sagatavotībai nav nozīmes, gaidām ģimenes ar bērniem. Lai piedalītos spēlē, savā viedierīcē nepieciešams lejupielādēt aplikāciju „Roadgames”, ar kuras palīdzību notiks atzīmēšanās kontrolpunktos un uzdevumu izpilde.

Dalībniekus gaidām ceturtdien, 17. septembrī no plkst. 16.00 pie centra “Zeimuļs” galvenās ieejas, taču pats spēles sākums būs plkst. 16.30, kad komandām tiks dots starts doties distancē. Tiks pārbaudīts gan prāta asums, gan komandas saliedētība un veiklība. Lūdzam parūpēties par laika apstākļiem atbilstošu apģērbu. Visus dalībniekus gaida balvas, trīs labākās komandas saņems īpašas balvas no sporta preču veikala “Planēta”.

Paralēli orientēšanās spēlei apmeklētājiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās un citās aktivitātēs. Dalībniekus un viesus cienāsim ar siltu putru un karstu tēju.

Savu komandu dalībai orientēšanās spēlē jāpiesaka līdz 16. septembrim, telefoniski  t. 28375137 vai rakstot uz e-pastu olga.strode@rezekne.lv. Pieteikumā lūdzam norādīt komandas nosaukumu, dalībnieku skaitu un kontaktus.

Vietu skaits ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties laikus.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Lūdzam ievērot 2 metru drošības distanci un izvairīties no drūzmēšanās!

Pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti ARPC “Zeimuļs” mājas lapā, sociālajā tīklā Facebook.comRezekneszinas.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Turpmāk par papīra formāta rēķiniem no "Rēzeknes siltumtīkli" papildus būs jāmaksā 0,45 eiro.
Apspriest
Aptauja
Kāda ir Jūsu attieksme pret Covid-19 vakcināciju?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Saeima apstiprina valsts aizsardzības koncepciju
Jā. Piekrītu visam teiktajam agstāk. Un vēl cītīgi jāgatavojas citplanētiešu uzbrukumam. Jo tas ir tikpat reāls, kā Krievijas iebrukums. :)) Sīkāk...
Brīvdienās Latvijas teritorijā pakāpeniski ieplūdīs aukstāks gaiss
Ir pienākusi ziema. Aukstās naktis un saltie rīti ir kļuvuši par ikdienu. Līdz ar ziemu pieaug kovid-19 sirgstošo skaits. Lai pārvarētu kovid-19 sērgas otro vilni, ievērosim visus valdības ierobežojumus un mediķu rekomendācijas. Ieturēsim 2 metru distanci, nedrūzmēsimies. Rūpīgi mazgāsim rokas ar ziepēm un lietosim dezinfekcijas līdzekļus. Lietosim sejas un deguna aizsegus. Saslimšanas gadījumā apzinīgi ievērosim pašizolāciju. Būsim apzinīgi šajā krīzes brīdī. Sargāsim savu un apkārtējo veselību. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas veselību un zemes aizsardzību! Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim pelēku svecīti par godu Veļu Māte. Cerēsim, lūgsimies un ticēsim. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lai ticība Pērkonam kalpo mums par zobenu! Godināsim savus senčus un Latvju Dievus. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #Tēvzeme #Latvija #sentēvi #veselība #pagāni #Skolnieciņš Sīkāk...
Ievieš pabalstu bērna pieskatīšanai Covid-19 pandēmijas laikā
Mana mīļā latvju tauta, saglabāsim cerību savās sirsniņās. Saglabāsim staltu stāju. Nebīsimies kovid-19 (covid-19) sērgas, pārvarēsim šo smagnējo laiku ar drosmi un godu. Nebūsim pārgalvīgi, būsim apzinīgi! Ievērosim visu valdības uzliktos ierobežojumus ārkārtas stāvokļa laikā. Dzīvosim saticīgi. Atbalstīsim trūcīgās un maznodrošinātās personas, kurām krīzes laikā klājas smagi. Nekašķēsimies, dzīvosim draudzīgi. Būsim iecietīgi un saprotoši cits pret citu. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi pasargā visus Latvijas iedzīvotājus no kovid-19 sērgas. Iedegsim savā viensētā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Ziedosim sauju graudu ugunskurā par godu Latvju Dieviem. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes, lai atgaiņātu visādus mošķus un nelaimes. Ticēsim Latvju Dieviem un savu senču varenībai. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #MežaMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #saticība #mīlestība #miers #sentēvi #svētbirzs #pagāni #Skolnieciņš Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top