Otrdiena,
19.marts 2019
Vārda dienas: Jāzeps, Аркадий, Федор Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Komercinformācija

Baltcom jaunā televīzija OPEN pieejama visā Latvijā

04.06.2018
No šā gada 4. jūnija telekomunikāciju uzņēmums Baltcom piedāvā jaunupakalpojumu OPEN televīzija. Jaunais risinājums ievērojami paplašinās daudzveidīga TV satura skatīšanās iespējas iedzīvotājiem visā Latvijā.

OPEN televīziju būs iespējams skatīties, izmantojot jebkura sakaru pakalpojumu sniedzēja interneta savienojumu, tostarp arī mobilo operatoru nodrošināto 4G internetu. Turklāt interaktīvā televīzija būs pieejama arī ārpus Baltcom tīkla pārklājuma. Tādējādi jaunais risinājums būs pieejams arī tiem iedzīvotājiem, kuriem piekļuve Baltcominteraktīvās televīzijaspakalpojumiem līdz šim bija apgrūtināta tehnoloģisko ierobežojumu dēļ.
“Pērn Baltcom prezentēja Baltijā modernāko interaktīvās televīzijas platformu “Interaktīvā TV 3.0”, par kuru aizvadītā gada laikā klientu interese bija liela. Tomēr nereti saskārāmies ar situāciju, ka tehnoloģisku iemeslu dēļ nevaram nodrošināt inovatīvā pakalpojuma pieejamību virknē Latvijas reģionu.Attiecīgi uz pieprasītā pakalpojuma bāzes esam izstrādājuši ar jauno OTT (Over the top media service) produktu jeb OPEN televīziju, kas turpmāk būs pieejama ikvienam lietotājam visā Latvijā,” atzīmē Baltcom valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns(Nicolas Boissin).


OPEN lietotāji varēs skatīties 38 īpaši atlasītus TV kanālus gan tiešraidē, gan arhīvā, tajā skaitā visus “All Media Baltic” kanālus (TV3, LNT, TV6, Kanāls 2 un 3+), kā arī filmas un seriālus no katalogiem. OPEN televīzijā būs pieejamas visas Interaktīvās TV 3.0 funkcijas.


“Būtiski, ka televīzijas skatītājs vairs nav piesaistīts konkrētai adresei, jo OPEN televīziju lietotājs var ņemt līdzi visur– uz vasarnīcu, laukiemun citur. Klients televīziju varēs izmantotpat īslaicīgos ceļojumos Eiropas Savienībā ar jebkuru interneta savienojumu, kura IP adrese reģistrēta ES.Vienīgie priekšnosacījumi pakalpojumakvalitatīvai darbībaiir stabils interneta pieslēgumsun televizors” uzsver N.Buasēns.

 
Par Baltcom

Baltcom ir telekomunikāciju uzņēmums ar 27 gadu pieredzi Latvijas tirgū un ir otrs lielākais telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs valstī. Uzņēmums piedāvā tādus mājas pakalpojumus kā optiskais internets, interaktīvā televīzija, digitālā televīzija, telefonsakari un elektrība. Ar 300 darbiniekiem Baltcom ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā – 2017. gadā uzņēmums nodokļos samaksāja 3,8 miljonus eiro.
Informāciju sagatavoja:  Baltcom komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Eva EglīteDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes atskurbtuvē nedēļas laika nonāk 16 cilvēki.
Apspriest 1
Aptauja
Vai Jūs interesējaties par pilsētas politisko dzīvi?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
facebook ok draugiem
Top