Otrdiena,
25.Septembris 2018
Vārda dienas: Rauls, Rodrigo, Юлиан, Федор, Семен Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Komercinformācija

80% Baltcom klientu citiem ieteiktu izmantot uzņēmuma pakalpojumus

31.01.2018
Lai noskaidrotu klientu prioritātes sadarbībā ar uzņēmumu un apmierinātību ar servisu, telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Baltcom veicis klientu aptauju.


Aptaujas rezultāti rāda, ka klientu vērtējumā vissvarīgākā ir pakalpojumu cena un kvalitāte, bet mazāka nozīme tiek piešķirta pakalpojumu dažādībai un lojalitātes programmām.

Aptaujā 30% respondentu norādījuši, ka sadarbībā ar Baltcom visvairāk novērtē cenu politiku, bet 26% – pakalpojumu kvalitāti, tikmēr 17% aptaujāto par būtiskāko atzinuši pakalpojumu dažādību un tikpat bieži atzīmēts klientu serviss. Klientu lojalitātes programmu nozīmību izcēlusi vien desmitā daļa aptaujāto.


Kopumā 79% respondentu Baltcom pakalpojumu kvalitāti vērtējuši kā labu vai izcilu. Attiecīgi 80% aptaujāto klientu piekrīt, ka rekomendētu uzņēmuma pakalpojumus izmantot citiem, un tas ir par 29% vairāk nekā klientu aptaujā gadu iepriekš.  


“Pērn turpinājām pievērst lielu uzmanību pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai un klientu servisa līmeņa paaugstināšanai. Baltcom infrastruktūras modernizācijas darbi, kurus aizsākām jau 2015. gadā, ir ļāvuši ievērojami pilnveidot mūsu pakalpojumu kvalitāti. Tā, piemēram, esam ieviesuši tādas jaunas tehnoloģijas kā attālinātā tīkla monitoringa sistēma interneta un televīzijas pakalpojumiem. Tā dod iespēju savlaicīgi pamanīt dažādus tīkla darbības traucējumus un nekavējoties tos novērst pat bez paša klienta iesaistes.Esam gandarīti, ka ieguldītā darba rezultātus atzinīgi novērtē arī mūsu klienti,” uzsver Baltcom valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns.  


Teju puse aptaujāto klientu bija Baltcom televīzijas lietotāji (interaktīvās un digitālās televīzijas, kā arī analogās kabeļtelevīzijas), 43% respondentu – interneta lietotāji, 6% – telefonsakaru pakalpojumu saņēmēji, bet 3% – Baltcom elektrības klienti.  


“Pagājušā gadā katru mēnesi būtiski pieauga tieši Baltcom interneta abonentu skaits. Klienti arvien vairāk novērtē iespēju dažādus mājsaimniecībai nepieciešamos pakalpojumus iegādāties pie viena operatora, un tas veicina arī kopējo apmierinātību ar saņemtajiem pakalpojumiem. Ņemot vērā gan klientu aptaujas rezultātus, gan ikdienā uzklausītās klientu atsauksmes un ierosinājumus, iesākto attīstības virzienu un pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu turpināsim īstenot arī 2018. gadā,” atzīmē N.Buasēns.  


Baltcom klientu aptauja veikta 2017. gadā, tiešsaistē aptaujājot vairāk nekā 7000 respondentu.    

Par Baltcom
Baltcom ir telekomunikāciju uzņēmums ar 27 gadu pieredzi Latvijas tirgū un ir otrs lielākais telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs valstī. Uzņēmums piedāvā tādus mājas pakalpojumus kā optiskais internets, interaktīvā televīzija, digitālā televīzija, telefonsakari un elektrība. Ar teju 300 darbiniekiem Baltcom ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā – 2016. gadā uzņēmums nodokļos samaksāja 2,4 miljonus eiro.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pavisam 13.Saeimas vēlēšanām iesniegtajos kandidātus sarakstos kopā pieteikti 1470 deputātu kandidāti.
Apspriest 1
Aptauja
Vai jums ir parādi par apkuri uzņēmumam "Rēzeknes siltumtīkli"?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Apskats - meklē aculieciniekus, iebrauc skolā, atrasts līķis
Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai samaksātu rēķinus un korporatīvo finanšu līdzekļus nekustamajam īpašumam un jebkura veida uzņēmējdarbības finansēšanai ( creditplusfinance11@gmail.com vai WhatsApp +16234044993 ). Mēs piedāvājam arī aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un korporatīvajām institūcijām. ar 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam aizdevumu nopietniem domājošiem cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti saņemt aizdevumu, ja interesē, sazinieties ar šo e-pastu: creditplusfinance11@gmail.com vai WhatsApp +16234044993 Sīkāk...
Rēzeknes slimnīcā jauns valdes loceklis
Nesaprotu, kāda daļa bēdīgi slavenajai Gavarei-Karpovai pie slimnīcas lietu izlemšanas ? Sīkāk...
Rēzeknes slimnīcā jauns valdes loceklis
Da, pravda. Ščastje ņe v deņgah, a v ih koļičestve! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top