Piektdiena,
27.aprīlis 2018
Vārda dienas: Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle, Мартин, Остап Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Komercinformācija

Rēzeknē“K-rauta” veikals ir kļuvis par “K Senukai”

07.12.2017
Sākot ar pērnā gada decembri, kad būvmateriālu un mājas labiekārtošanas preču tirgotājs uzņēmums “Kesko Senukai” atvēra pirmo veikalu Rīgā, tika uzsākta Latvijas veikalu tīkla “K-rauta” modernizācija.


Rekonstrukciju piedzīvo un par “K Senukai” pārtop “K-rauta”veikals Rēzeknē, kā arī veikali citās Latvijas pilsētās, kur līdz šī gada 1.decembrim norisinājās galvenie rekonstrukcijas posmi. Kopējās investīcijas “K Senukai” zīmola attīstībā Latvijā bijušas 9,1 miljons eiro.

 

“Nu jau var teikt, ka šobrīd visā Latvijā darbojas deviņi “K Senukai” veikali.Viens no tiem atrodasRēzeknē.Nupat novembra beigās atvērts jauns veikalsDaugavpilī. Ar to mēs neapstājamies un tuvāko gadu laikā plānojam atvērt vēl piecus veikalus, viens no tiem tiks iekārtots Rīgas tirdzniecības centra “Atrium Azur” telpās,” stāsta AS “Kesko Senukai Latvia” ģenerāldirektora vietnieks Marius Šukauskas.
 

Kopumā līdz šim uzņēmums ieguldījis vairāk nekā 9 miljonus eiro veikalu koncepta maiņai un uzlabošanai no pamatā tikai būvmateriālu orientēta uz veikalu arī ģimenēm, mājas interjeram, sadzīvei un profesionāļiem būvniecībā. No pagājušā gada pilnīga rekonstrukcija veikta veikalos Lucavsalā un K.Ulmaņa gatvē, kā arī veikalā Daugavpilī, tie šobrīd strādā pēc jaunā koncepta. Līdzšinējos “K-rauta” veikalos reģionos - Liepājā, Tukumā, Jelgavā, Madonā, Rēzeknē, Rīgā, Maskavas ielā, kuri nu darbojas ar nosaukumu “K Senukai”, tika paplašināts preču sortiments un piedāvāto pakalpojumu klāsts, kā arī pielāgotas komunikācijas aktivitātes kopējam konceptam. Zīmola maiņa apliecina, ka uzņēmumam ir mainījies piedāvājums, piekopta laba cenu politika un kvalitatīva klientu apkalpošana.Pieredze, kas ir ņemta vērā no “K-rauta” uzņēmuma, ir bijusi vērtīga, taču papildus pievienots vēl daudz vairāk, “K Senukai” veikals ir veidots ikvienam cilvēkam - darbiniekam, klientam ģimenes, mājas un būvniecības vajadzībām ar vairāk nekā 150 000 plašu preču sortimentu, ar labiem padomiem un konsultācijām.
 

Pagājušā gada aprīlī Lietuvas uzņēmums “Kesko Senukai” no Skandināvijas akcionāra “Kesko Group” nopirka astoņus “K-rauta” veikalus Latvijā un tikpat Igaunijā. Pēc šī darījuma Latvijā sākusies vērienīga šo ēku rekonstrukcija un telpu labiekārtošana, pārveidojot tos par moderniem būvmateriālu un mājsaimniecības preču, dārza piederumu un iekārtu tirdzniecības centriem.
 
AS “Kesko Senukai Latvia” ir viens no lielākajiem būvmateriālu un mājas labiekārtošanas preču tirgotājiem. Uzņēmums vada un attīsta “K-rauta” veikalu tīklu un “K Senukai” veikalus, kas specializējas būvniecības, dārza un saimniecības preču, darba rīku, mājas labiekārtošanas preču iegādē un iekārtu tirdzniecībā. Šobrīd “K-rauta” veikali piedzīvo modernizāciju un pārtop par “K Senukai” veikaliem, attīstot kopējo tīkla konceptu, kas norisinājās līdz šī gada 1. decembrim. Rekonstrukciju piedzīvo veikali Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Tukumā, Rēzeknē un Madonā. Modernizēti šobrīd ir “K Senukai” veikali Rīgā, Lucavsala ielā 3 un Priedaines ielā 37, “K Senukai” veikals Daugavpilī, Kraujas ielā 2. Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Lielā talka šogad notiks 28.aprīlī
Apspriest
Aptauja
Kādus informācijas avotus jūs izmantojat, lai uzzinātu aktuālāko pilsētā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Satiec savu meistaru Rēzeknē – mācies aust celaines!
BEST AVAILABLE WAY TO FINANCEIAL FREEDOM {upstoxfunding@yahoo.com}
Are you looking for financial freedom? Are you in debt, you need a loan to start a new business? Or you collapse financially, do you need a loan to buy a car or a house? Have you ever been rejected by your bank in ever finance? You want to improve your financial? You need a loan to pay off your bills pay off? No more looking, we welcome you for an opportunity to get all types of loans at a very affordable 3% interest rate for others. For information, contact us now by email at: {upstoxfunding@yahoo.com}

Do you have a bad credit? Do you need money to pay bills? Is it necessary to start a new business? Do you have an unfinished project due to poor funding? Do you need money to invest in any specialty that will benefit you? And you do not know what to do. We offer the following loans;both Personal loans [secure and unsecured], Business loans [secure and unsecured] ,combination loans ,Student loans,Consolidation loans and so many others.

Company name: UPSTOX FUNDING
Company Email: upstoxfunding@yahoo.com
Text/Call :(302) 273-5794 Sīkāk...
Skolu darbu organizācija renovācijas laikā
Te arī parādās tas, ka esošās skolas nav piepildītas un varētu dažas likvidēt Sīkāk...
Cik pelna Rēzeknes pilsētas domes deputāti? 2.daļa
J.Krišāna alga no slimnīcas 28727.46 € par papilddarbu jeb goda amatu.
Kāda ir profesionālo ārstu vidējā alga Rēzeknes slimnīcā??? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top