Otrdiena,
23.oktobris 2018
Vārda dienas: Daina, Dainida, Dainis, Андрей, Евлампий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Komercinformācija

Rēzeknē“K-rauta” veikals ir kļuvis par “K Senukai”

07.12.2017
Sākot ar pērnā gada decembri, kad būvmateriālu un mājas labiekārtošanas preču tirgotājs uzņēmums “Kesko Senukai” atvēra pirmo veikalu Rīgā, tika uzsākta Latvijas veikalu tīkla “K-rauta” modernizācija.


Rekonstrukciju piedzīvo un par “K Senukai” pārtop “K-rauta”veikals Rēzeknē, kā arī veikali citās Latvijas pilsētās, kur līdz šī gada 1.decembrim norisinājās galvenie rekonstrukcijas posmi. Kopējās investīcijas “K Senukai” zīmola attīstībā Latvijā bijušas 9,1 miljons eiro.

 

“Nu jau var teikt, ka šobrīd visā Latvijā darbojas deviņi “K Senukai” veikali.Viens no tiem atrodasRēzeknē.Nupat novembra beigās atvērts jauns veikalsDaugavpilī. Ar to mēs neapstājamies un tuvāko gadu laikā plānojam atvērt vēl piecus veikalus, viens no tiem tiks iekārtots Rīgas tirdzniecības centra “Atrium Azur” telpās,” stāsta AS “Kesko Senukai Latvia” ģenerāldirektora vietnieks Marius Šukauskas.
 

Kopumā līdz šim uzņēmums ieguldījis vairāk nekā 9 miljonus eiro veikalu koncepta maiņai un uzlabošanai no pamatā tikai būvmateriālu orientēta uz veikalu arī ģimenēm, mājas interjeram, sadzīvei un profesionāļiem būvniecībā. No pagājušā gada pilnīga rekonstrukcija veikta veikalos Lucavsalā un K.Ulmaņa gatvē, kā arī veikalā Daugavpilī, tie šobrīd strādā pēc jaunā koncepta. Līdzšinējos “K-rauta” veikalos reģionos - Liepājā, Tukumā, Jelgavā, Madonā, Rēzeknē, Rīgā, Maskavas ielā, kuri nu darbojas ar nosaukumu “K Senukai”, tika paplašināts preču sortiments un piedāvāto pakalpojumu klāsts, kā arī pielāgotas komunikācijas aktivitātes kopējam konceptam. Zīmola maiņa apliecina, ka uzņēmumam ir mainījies piedāvājums, piekopta laba cenu politika un kvalitatīva klientu apkalpošana.Pieredze, kas ir ņemta vērā no “K-rauta” uzņēmuma, ir bijusi vērtīga, taču papildus pievienots vēl daudz vairāk, “K Senukai” veikals ir veidots ikvienam cilvēkam - darbiniekam, klientam ģimenes, mājas un būvniecības vajadzībām ar vairāk nekā 150 000 plašu preču sortimentu, ar labiem padomiem un konsultācijām.
 

Pagājušā gada aprīlī Lietuvas uzņēmums “Kesko Senukai” no Skandināvijas akcionāra “Kesko Group” nopirka astoņus “K-rauta” veikalus Latvijā un tikpat Igaunijā. Pēc šī darījuma Latvijā sākusies vērienīga šo ēku rekonstrukcija un telpu labiekārtošana, pārveidojot tos par moderniem būvmateriālu un mājsaimniecības preču, dārza piederumu un iekārtu tirdzniecības centriem.
 
AS “Kesko Senukai Latvia” ir viens no lielākajiem būvmateriālu un mājas labiekārtošanas preču tirgotājiem. Uzņēmums vada un attīsta “K-rauta” veikalu tīklu un “K Senukai” veikalus, kas specializējas būvniecības, dārza un saimniecības preču, darba rīku, mājas labiekārtošanas preču iegādē un iekārtu tirdzniecībā. Šobrīd “K-rauta” veikali piedzīvo modernizāciju un pārtop par “K Senukai” veikaliem, attīstot kopējo tīkla konceptu, kas norisinājās līdz šī gada 1. decembrim. Rekonstrukciju piedzīvo veikali Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Tukumā, Rēzeknē un Madonā. Modernizēti šobrīd ir “K Senukai” veikali Rīgā, Lucavsala ielā 3 un Priedaines ielā 37, “K Senukai” veikals Daugavpilī, Kraujas ielā 2. Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Apkopotie 13.Saeimas vēlēšanu rezultāti liecina, ka vēlēšanās piedalījušies 54,60 balsstiesīgo vēlētāju.
Apspriest
Aptauja
Kā Jūs vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rāznas ezerā tiks ielaisti 85 tūkstoši zandartu mazuļu
Makšķernieki runā, ka Rāzna un Lubāns ar tīkliem ir izkāsti. Sīkāk...
Darbavietu nebūs, izsole atcelta. Deputātu komentāri
trešo sasaukumu??? tak viņi vadīs tik ilgi kamēr saskaņa būs pie varas, a tās vēlētāji vēl; kaut arī pensionāri vēl turas, kā nekā dod pa velti braukt... kaut arī nezina ka par to mes visi maksājam siltumam, es piem, braukāju ar mašīnu, pat nezinu cik maksā biļete. cik var redzēt pēc mašīnu plūsmas, ne es viens tas braucējs Sīkāk...
Rēzeknes domē būs divi jauni deputāti?
jāāāāā- mums tik trenera basketbolā trūkst domē Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top