Piektdiena,
5.jūnijs 2020
Vārda dienas: Igors, Ingvars, Margots, Леонтий, Михаил, Андрей, Никита, Ефросинья Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Komercinformācija

Ātrie kredīti internetā

12.02.2016
Mazie aizdevumi bez ķīlas jeb ātrie kredīti internetā ļauj aizņemties 15 minūtēs līdz 300 eiro un vairāk. Pakalpojums paredzēts cilvēkiem, kam radušies steidzami papildus izdevumi un ir vajadzīgs īstermiņa kredīts. Nauda tiek aizdota ar termiņu no dažām dienām līdz vairākiem gadiem. Vairāki kreditori jaunajiem klientiem pirmajā reizē ļauj aizņemties uz 1 mēnes bez komisijas maksas un ar 0%. Ja nauda netiek atmaksāta savlaicīgi, jārēķinās ar papildus izdevumiem, kas saistīti ar maksu par līguma pagarināšanu u.c. Izmaksām. Pirms aizņemties izlasiet līguma nosacījumus, izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā. Aizņemieties atbildīgi. 

Kas ir vajadzīgs, lai saņemtu kredītu internetā ?

2016. gadā pretendēt uz aizdevumu internetā var ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas atbilst šādiem nosacījumiem:

- saņem regulārus ienākumus;
- ir vecumā no 18 līdz 75 gadiem (visbiežāk vecuma ierobežojumi ir 20 – 65 gadi);
- ir savs bankas konts.

Lai pieteiktos aizdevumam, ir jāaizpilda anketa, jāpārskaita viens eiro cents uz kreditora bankas kontu no sava personīgā konta. Veikt pārskaitījumu no drauga, radinieka vai bibliotekāra bankas konta nedrīkst, jo veiktais maksājums kalpo kā pierādījums, ka pieteikuma iesniedzējs ir konta īpašnieks. Ja vajadzīgs aizdevums ar termiņu, kas pārsniedz 1 mēnesi, noderīgāks par ātrajiem kredītiem varētu būt patēriņa kredīts. Šim pakalpojumam termiņš tiek noteikts līdz 3 gadiem un parāds jāsedz saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku.

Saņemot pieteikumu aizdevumam, kredītspeciālisti vērtē anketā norādīto informāciju, kā arī pārbauda datus vairākos kredītu reģistros. Ja tiek gūts apstiprinājums, ka klientam ir sabojāta kredītvēsture, tiek vērtēti iemesli kādēļ tas tā ir noticis. Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi tiek piešķirti retāk, jo pastāv uzskats, ka šādi klienti nav pietiekami uzticami. Parādnieku reģistros iekļautajiem jārēķinās, ka atteikuma procents šajā grupā ir augstāks, taču tā kā katrs pieteikums tiek vērtēts individuāli, iepriekš nav iespējams pateikt, vai aizņēmums tiks atteikts.

Otra cilvēku grupa, kuras aizdevumu pieteikumi parasti tiek noraidīti, ir bezdarbnieki. Ātrie kredīti bez darba vietas agrāk tika piešķirti salīdzinoši bieži, taču līdz ar izmaiņām likumdošanā nebanku kredītu devējiem ir uzlikts par pienākumu izvērtēt klientu maksātspēju. Tā rezultātā kredīti bez ienākumiem netiek piešķirti un tas ir labi, jo nav racionāla pamatojuma tam, ka cilvēks bez ienākumiem spētu atmaksāt parādu noteiktajā termiņā.

Pēc kredīta pieteikuma anketas izvērtēšanas, lēmums tiek pieņemts dažu minūšu laikā. Ja aizdevumam piesakās darba dienās normālā darba laikā un abām pusēm ir konts vienā bankā, naudas pārskaitījums pozitīva lēmuma gadījumā noris dažu minūšu laikā.

Atbildīga aizņemšanās

Ātrie aizdevumi internetā nav bērnu spēle. Aizņemties drīkst tikai tad, ja ir pilnīga pārliecība par iespējām atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā. Procentu maksājumi par līguma termiņa pagarināšanu mazajiem kredītiem ir salīdzinoši augsti. Ja kredītmaksājums tiek kavēts 60 dienas, klients tiek iekļauts parādnieku reģistros un lieta tiek nodota parādu piedziņas uzņēmumam. Ja tas notiek, jārēķinās, ka aizdevuma atmaksa kļūs vēl dārgāka un nākotnē aizņemšanās iespējas būs daudz mazākas.

Ja vēlaties iegūt papildus informāciju par kredītiem internetā, ielūkojieties Kredit.lv. Informācija pieejama gan latviešu, gan krievu valodā. 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
Mr mark 28.03.2020 09:34
Sveiki, paldies Markam Viljamsam, ka aizdevi man aizdevumu, lai šodien glābtu mana slimā bērna dzīvību, lūdzu, lūdzam ikvienu, ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevuma e-pasts: markwilliamstrustfirm@gmail.com
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 1
Aptauja
Vai Jūs saņemat valsts pabalstus, saistībā ar COVID 19?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Politika, bizness, deputātu ienākumi: domes priekšsēdētāja vietnieki
mašīnā man ir lentīte mūsu karoga krāsās un pensija 430 a šim raibā kaimiņzemes un pensija 1000 eiro.secinājums?.. Sīkāk...
Politika, bizness, deputātu ienākumi: domes priekšsēdētāja vietnieki
Varētu padomāt, ka dzīvojam megapilsētā Tokijā, Ņujorkā vai Pekinā - pilsētas mēram TRĪS vietnieki! Sīkāk...
Politika, bizness, deputātu ienākumi: domes priekšsēdētāja vietnieki
cik gadu :latgalijai"jāstrādā lai nodokļos atgriestu 3 dīkdieņu noēsto naudu?? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top