Sestdiena,
16.Janvāris 2021
Vārda dienas: Lida, Lidija, Гордей Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Komercinformācija

Pantiņu un apsveikumu bibliotēka LabaDavana.lv

24.11.2020
Mums Latvijā svētku netrūkst. Mēs ne tikai esam valsts Eiropas Savienībā, kurā ir ārkārtīgi daudz valsts apmaksātas brīvdienas, mums nepietiek tikai ar tām. Atzīmējam dažādus mūsu senču iedibinātus latviešu gadskārtu svētkus, kā arī esam pieņēmuši dažādus kristīgus un kaimiņu kultūru svētkus, kurus esam sajaukuši gan ar mūsu pašu svētkiem, gan svinam tāpat. Lai gan mums pašiem sevi patīk pelt un saukt par depresīviem cilvēkiem, latvietis vienmēr atradīs iemeslu svinēt. 

Atrodam iemeslu svinēt gan visi kopā, gan ģimenes lokā. Grūti izšķirt, kuri svētki Latvijā ir visbūtiskākie. Lielākā daļa cilvēku atzīmē gan kristīgās Lieldienas, gan pagāniskos Jāņus, tāpat arī nacionālos svētkus maijā un novembrī. Daudzi svētki mums ir sajaukušies kopā, taču mēs par to neuztraucamies. Būtiskākais ir uzklāt galdu, sacept ēdienus, saliet glāzes un sasaukt kā ģimenes locekļus, tā tuvus un tālus draugus. Šķiet, ka kopā pavadītais laiks vienmēr ir būtiskāks par svētku galveno domu, taču vai tajā neslēpjas jebkuru svētku jēga?
 
Svētku tradīciju vidū vienmēr ir dažādu apsveikumu pantiņu un dzejoļu skatīšana. Iespējams, pie mums tas ir tik izteikti, jo tiekam saukti par dziedātāju tautu. Mums patīk visur meklēt atskaņas un visu pārvērst par dziesmu, tāpēc nav brīnums, ka katra svētku neatņemama sastāvdaļa ir pantiņi. To var novērot gan senlatviešu tautasdziesmās, gan mūsdienu apsveikumu pantiņos, kurus izplatām internetā vai rakstam svētku kartiņās.
 
Pienācis Ziemassvētku vakars un nav pantiņa ko skaitīt pie eglītes? Jāieraksta kāda apsveikumu rinda kolēģa vārda dienas kartiņā un vēlaties būt oriģināls? LabaDavana.lv ir tieši tas, ko jūs meklējat.
 
LabaDavana.lv ir portāls, kurā varat atrast apsveikumus, dzejoļus un novēlējumus jebkurām svētku vajadzībām, kādus vien varat iedomāties. Dzimšanas dienas, vārda dienas, Līgo un Ziemassvētki, šajā portālā netrūkst pantiņu katru latviešu svētku vajadzībām. Portāls ir plašākā apsveikumu, dzejolīšu un pantiņu datubāze. Varat tos izmantot gan, lai nosūtītu oriģinālu apsveikumu saviem draugiem Jaunajā gadā gan, lai ierakstītu dzēlīgu pantiņu labākā drauga dzimšanas dienas kartiņā. Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. janvāra maksa par ēdināšanu Rēzeknes bērnudārzos būs gandrīz par 40% mazāka.
Apspriest
Aptauja
Ko Jūs visvairāk sagaidāt no Jaunā 2021. gada?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Bartaševičs atceļ pabalstu izmaksu rēzekniešiem
Ara viņu Sīkāk...
ALAAS paaugstina tarifus
Кo tas Pipkevičs tai sasatrauca/ Viņa ieņemamais amats mūžīgais slaists un liekēdis pie siles/ sapūta nabags vaigus..ruk ruk// Sīkāk...
ALAAS paaugstina tarifus
http://alaas.lv/index.php/par-sadzives-atkritumu-apglabasanas-un-apsaimniekosanas-tarifu-no-01-01-2021/ Kur rakstaa ir maldinaashana? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top