Otrdiena,
17.Janvāris 2017
Vārda dienas: Dravis, Tenis, Артем, Денис, Климент, Панас, Архип Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Komercinformācija

Aktuālas vakances uz 16.01.2017

16.01.2017

16. janvārī aktuālas NVA Rēzeknes filiālē reģistrētās vakances. Papildu informāciju par Jums interesējošo vakanci iegūsiet, sazinoties ar NVA Rēzeknes filiāles nodarbinātības aģentiem.

Nodarbinātības valsts aģentūras Rēzeknes filiāles pārziņā ir Rēzeknes pilsēta, Rēzeknes novads un Viļānu novads.

Latgales uzņēmējiem pieejami nodokļu atvieglojumi

05.01.2017

Sākot ar 2017. gada 2.janvāri uzņēmumi, kas plāno attīstīt savu saimniecisko darbību Latgales reģionā var pieteikties uz nodokļu atlaidēm Latgales speciālajā ekonomiskajā zonā (Latgales SEZ).

Pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) iniciatīvas, 2016.gada laikā notika intensīvs darbs par papildu atbalsta instrumenta izveidi Latgalē, kas ļautu šim kultūrvēsturiskajam novadam attīstīties līdzvērtīgi citiem Latvijas reģioniem. 

Rēzeknes inkubators uzsācis darbu

02.12.2016

Š.g. 1.decembrī sākas projektu pieņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) 14 reģionālajos biznesa inkubatoros visā Latvijā, kā arī Rīgas Radošo industriju biznesa inkubatorā.

Plānots, ka septembrī darbu uzsākušie inkubatori veicinās auglīgu un inovatīvu jauno komersantu attīstību, tādējādi gan attīstot Latvijas ekonomiku, gan veicinot reģionālo izaugsmi.

Komfortabls taksometrs par pieņemamām cenām

01.04.2016

Bieži vien rodas situācijas, kad nepieciešams ātri nokļūt kādā attālā vietā, dažkārt ceļojot ar sabiedrisko transportu līdzi ņemam bagāžu, citkārt vēlu atgriežoties mājup vai arī kādu citu iemeslu dēļ mums nepieciešams transports. Šādos gadījumos leti noder taksometra pakalpojumi.

Ātrie kredīti internetā

12.02.2016

Mazie aizdevumi bez ķīlas jeb ātrie kredīti internetā ļauj aizņemties 15 minūtēs līdz 300 eiro un vairāk. Pakalpojums paredzēts cilvēkiem, kam radušies steidzami papildus izdevumi un ir vajadzīgs īstermiņa kredīts. Nauda tiek aizdota ar termiņu no dažām dienām līdz vairākiem gadiem. Vairāki kreditori jaunajiem klientiem pirmajā reizē ļauj aizņemties uz 1 mēnes bez komisijas maksas un ar 0%. Ja nauda netiek atmaksāta savlaicīgi, jārēķinās ar papildus izdevumiem, kas saistīti ar maksu par līguma pagarināšanu u.c. Izmaksām. Pirms aizņemties izlasiet līguma nosacījumus, izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā. Aizņemieties atbildīgi. 

Nedēļas skaitlis
No pašvaldību izlīdzināšanas fonda Rēzeknes pilsēta saņems 4 064 144 EUR lielu dotāciju.
Apspriest
Aptauja
Vai jūs varat atteikties no gaļas lietošanas uzturā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Sāls uz ielām un ne tikai
Sāli nober, kura, ja ir zemāka temperatūra par mīnus 6-8 grādiem nedarbojas, putru pietaisa un viss kārtībā, bet domes Administratīvā komisija tik vien var kā pensionārēm sodus uzlikt par nenotīrītu ietvi. Toties domes reklāmlapā sevis slavināšana katrā lapā.
Starp citu, ja tā avīze tiek izdota par nodokļu maksātāju naudu, kāpēc tur nepublicē opozīcijas deputātu - Korsaka, Teirumnieka, Dubovska viedokļus, bet tikai salkanus difirambus par to cik pilsētā viss jauki un rožaini! Sīkāk...
IEBAIDĪTIE SĒŽ KLUSĒDAMI
ASV nav izvedusi latviešus un citu Latvijas tautību iedzīvotājus uz lēģeriem veselām ģimenēm nomiršanai, nav saaicinājusi bijušos Latvijas armijas virsniekus uz "mācībām" un tos apšāvusi, nav pievedusi pilnu Latviju ar migrantiem tā, ka latviešu uz 1990 gadu bija palicis savā zemē ap 53%.
Par to "galveno" NATO - Turcija tagad ir NATO sastāvā un ko? ASV daudz viņai var norādīt vai norāda? Tā, ka nekā!
Un tu joprojām neatbildi uz pirmo jautājumu, ko tieši TEV Nato vai ASV ir okupējusi? Uztveres grūtības? Sīkāk...
Sāls uz ielām un ne tikai
kas tīra ielas?šogad no jaunā gada ielu stāvoklis šausmīgs salīdinot ar citiem gadiem.jaunie uzturētāji laikm ekanomē! kur skatās dome Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top