Pirmdiena,
14.oktobris 2019
Vārda dienas: Minna, Vilhelmīne, Савва, Михаил, Роман, Григорий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Komercinformācija

Rēzeknē tika organizēta Toyota Testa braucienu diena

14.10.2019

28.septembrī, Latgales vēstniecības GORS teritorijā, Pils ielā 4, Rēzeknē, 14:00 – 18:00 tika organizēta Toyota Testa braucienu diena!

Humora teātris ''Greizais spogulis''

10.10.2019

Humora teātris "Greizais spogulis" ar programmu "50 Smieklīgā nokrāsas" 24.oktobrī teātrī „Joriks”, plkst. 18.00. 

Dalder.lv - sāc biznesu internetā Rēzeknē jaunā e-komercijas platformā

03.10.2019

Bieži vien liels izaicinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem, kas vēlas uzsākt savu interneta biznesu, ir mūsdienīgas mājaslapas izveide un līdzekļu atvēlēšana savu preču vai pakalpojumu reklamēšanai. Tieši tāpēc ir radīts jauns e-komercijas portāls https://www.dalder.lv– Latvijā vēl nepieredzēts, ar pasaules līmeņa funkcijām pildīts portāls, kura galvenais mērķis ir mainīt lietotāju pieredzi un ļaut attīstīties.

Aktuālas vakances uz 02.10.2019

02.10.2019

2.oktobrī aktuālas Nodarbinātības valsts aģentūrā Rēzeknes filiālē reģistrētās vakances.

Nepalaid garām - karalisks šovs uz ledus Rēzeknē

24.09.2019

Viens no šī rudens gaidītākajiem un aizraujošākiem notikumiem - karalisks šovs uz ledus„Black & White” ko radījis Jurijs Saveļjevs, slavenas cirka dinastijas pārstāvis trešajā paaudzē. Pēc veiksmīgām viesizrādēm Āzijas valstīs, cirks sāk grandiozu tūri 12 Eiropas valstīs, un pirmā valsts, kurā tas viesojas, ir Latvija. Pavisam drīz – 29. septembrīplkst 19:00 Rēzeknes pilsētas Kultūras namā (Brāļu Skrindu iela 3), šis aizraujošais šovs priecēs arī Rēzekniešus.

Infodiena Ūdens akadēmijā!

03.09.2019

13.septembri no plkst. 10.00 līdz 15.00, veikalā „Ūdens akadēmija”, Rēzeknē, Varoņu ielā 4 a notiks infodiena.

Nāc strādāt jaunajā LIDO Rīgā

02.09.2019

Reāla darba alga, garšīgs ēdiens, apmaksāts transports un dzīvesvieta.

Pēc karjeras ārzemēs gaida patīkama ziņa - nodokļu atmaksa

31.07.2019

Ir vairāki pārliecinoši iemesli, lai dotos laimes meklējumos uz ārzemēm, tāpēc arī strādāšana tur var šķistitin pievilcīgs variants. Mūsu valsts iedzīvotāji labprāt izmanto šīs iespējas un uz ilgāku vai īsāku laiku dodas strādāt uz ārzemēm. Savukārt tie, kas nolēmuši atgriezties, var sevi iepriecināt ar pārmaksāto nodokļu atgriešanu. Tādējādi karjeras ambīcijas ārzemēs sniedz ne tikai neaizmirstamus iespaidus, bet arī iespēju papildināt sava maciņa saturu atgriežoties dzimtenē.

Jaunākās tendences kafijas pasaulē

31.07.2019

Neskatoties uz to, ka kafija jau izsenis tiek augsti vērtēta, tagad tiek novērots īpašs kafijas kultūras plaukums – tas ir kā vēl viens kafijas zelta laikmets, kurā tiek novērtēta kvalitatīva garšu daudzveidība. Lai kā arī nebūtu, šī plaukums sniedz ne tikai jaunas sajūtas un zināšanas, bet sagādā arī pārbaudījumus. Kafijas pasaule neaprobežojas tikai ar kafijas pupiņām un kafiju, tā apņem arī tehnoloģijas, vides aizsardzību un citus aktuālus jautājumus.

Kā nokomplektēt gultas veļu? Kvalitatīva miega rēbuss

30.07.2019

Mums katram ir savi miega ieradumi, tāpēc atšķirīgi saprotam, kas ir laba gultas veļa. Protams, kopēji kvalitātes standarti piemērojami jebkurai gultas veļai, tomēr uz cik augsta spilvena jūs vislabprātāk guļat vai kurš audums ir vispiemērotākais jūsu ādai – tas ir ļoti individuāli.

Nāc studēt LU PSK Rēzeknes filiālē!

04.07.2019

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) aicina – nāc studēt koledžā un iegūsti profesiju 2 vai 3 studiju gadu laikā! Izvēlies studijas LU PSK Rēzeknes filiālē un kļūsti par ārstniecības personu – māsu, ārsta palīgu vai masieri, vai iegūsti sociālā aprūpētāja specialitāti sociālās labklājības jomā! Dokumentu iesniegšana no 1. jūlija līdz 2. augustam – Rēzeknē (Raiņa ielā 5a) un Jūrmalā (Vidus prospektā 38, Bulduros)!

Daugavpils aicina: bezmaksas atklātais baseins Stropos3

03.07.2019

Aizvadītajā nedēļas nogalē daugavpiliešiem un pilsētas viesiem kļuva pieejama jauna pontonu konstrukcija ar diviem āra baseiniem Stropu ezerā.

Kādi ir populārākie virsmatraču izmēri un kā izvēlēties piemērotāko?1

20.06.2019

Komforts – viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem, lai tiktu nodrošināts kvalitatīvs miegs. Šī iemesla dēļ, mūsu gultās uzrodas un uz matračiem noguļ virsmatrači. Jāatceras, ka virsmatracis jāizvēlas ne tikai pēc sajūtām, bet arī pēc izmēra, kas lielā mērā arī nolemj ērtības. Ja vēlamies nodrošināt patīkamu miegu, gan gultas, matrača un virsmatrača izmēriem savā starpā ir jāsaskan.

Vladimirs Ždamirovs ar programmu KRIEVU ŠANSONA TRĪS AKORDI1

17.06.2019

Krievu šansona leģenda Vladimirs Ždamirovs, 13 gadus bija grupas"Бутырка" solists, mūzikas autors un kolektīva muzikālais vadītājs. Ierakstījis 8 albumus, vairāk nekā 80 dziesmas, lielākā daļa no kurām iekļuva krievu šansona zelta kolekcijā. Tādas Vladimira dziesmas kā«Запахло весной», «Тает снег», «Кольщик», «Аттестат», «Икона», «Шарик», «Не трогай осень», «Последний рассвет» un daudzas citas kļuva par grupas vizītkarti.

Rēzeknē var pieteikties mācībām pieaugušajiem 116 programmās

11.06.2019

Visā Latvijā turpinās ceturtā pieteikšanās kārta Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Rēzeknes pilsētā un novadāvar pieteikties mācībām 116 izglītības programmās 10 izglītības iestādēs. Strādājošie vecumā no 25 gadiem pirmoreiz to var ātri un ērti izdarīt tiešsaistē līdz 28. jūnijam.

SIA "LEKON" aicina darbā

21.05.2019

Uzņēmums SIA "LEKON" aicina darbā pavārus, pavāra palīgus, konditorus, konditora palīgus, veikala pārdevējus, kasierus, viesmīļus, un citu profesiju pārstāvjus, kā Rēzeknē, tā arī visā Latgales reģionā.

"Pērtnieku gardumi Rēzekne" aicina darbā

09.04.2019

SIA „Vlakon” „Pērtnieku gardumi”, darbam jaunajā dienas restorānā Rēzeknē, aicina pieteikties - pavārus, konditorus un viesmīļus!

Toyota dīlercentrs Jēkabpilī

09.04.2019

Autocentrs SIA "LALUNA" Jēkabpilī – pirmais "Toyota" autorizētais pārstāvis šajā reģionā.

A.B.S. disku bremžu uzliku atsperes apskats

26.03.2019

Viens no galvenajiem automašīnas drošības elementiem ir tās bremžu sistēma. Lai Jūs vienmēr būtu pārliecināts, ka automašīnas bremžu sistēma ir nevainojamā kārtībā, ir jāzina, ka izmantojat pareizās un atbilstošās rezerves daļas. Kad runa ir par disku bremžu klučiem, A.B.S. ra;zojuma kluči ir vieni no efektīvākajiem, salīdzinot ar citu zīmolu izstrādājumiem, jo tie ir spējuši nodrošināt augsto kvalitāti un uzticamību. Savukārt A.B.S. disku bremžu kluču atspere rezerves daļu tirgū ir bijusi jau ilgu laiku un pierādījusi tās augsto kvalitāti un uzticamību. Tās sistēma un darbības veids tiek uzskatīti par vislabāko, salīdzinot ar citiem līdzīgiem tirgū esošiem produktiem.

Grandiozas atlaides veikalā "Rēzeknes MRS"

18.12.2018

Grandiozas atlaides meža un dārza tehnikai tieši tagad veikalā "Rēzeknes MRS". 

Pārbaudi redzi!

09.11.2018

Kas ir katarakta?Katarakta ir lēcas apduļķošanās, kas ir visbiežākais akluma cēlonis pasaulē. Pēc Pasaules Veselības Organizācijas datiem 51% no akluma cēloņiem ir katarakta. Lēca atrodas aiz zīlītes. Tā laiž cauri gaismas starus un lauž tos, lai tie nonāktu pareizajā vietā tīklenē, kur gaisma tiek pārveidota nervu signālos, kas tālāk tiek novadīti līdz smadzenēm. Lēcai jābūt ideāli dzidrai, lai labi veiktu savu funkciju. Katarakta parasti parādās cilvēkiem, kas vecāki par 60 gadiem, bet var rasties arī agrākā vecumā. Cilvēkam novecojot, acīs notiek izmaiņas, tiek traucēta vielmaiņa, kas izraisa lēcas apduļķošanos. Vecums nav vienīgais faktors, kas ietekmē kataraktas attīstību. Medikamentu lietošana, piemēram, glikokortikoīdi, spēj izraisīt kataraktas attīstīšanos. Turklāt ir pierādīts, ka smēķēšanas, cukura diabēts, narkozes un ultravioletā starojuma ilgstoša ietekme, veicina lēcas apduļķošanos.

Iespēja būt redzīgam jau tagad

07.11.2018

Regulāra redzes pārbaude pie oftalmologa ir garantija savlaicīgai acu slimību diagnosticēšanai un kvalitatīvai ārstēšanai. Nav noslēpums, ka nokļūt uz operāciju pie oftalmologa ir problemātiski. Milzīgās rindas liedz saglabāt acu veselību un nodrošināt savlaicīgu aprūpi, kas laika gaitā var radīt nopietnas problēmas.

Darbs Zviedrijā

24.10.2018

SIA "Baltijas Jumis" piedāvā darbu Zviedrijā - koka paneļu māju montāža, koka un metāla fasādes montāža, jumta ieklāšanu ar bituma ruļļiem.

Šūšanas uzņēmums meklē darbiniekus

16.10.2018

SIA „Spectre Latvia” aicina pievienoties savam darba kolektīvam šūšanas meistarus, tehnologus un šuvējus. 

Neaizmirstami iespaidi visai ģimenei – cirks Rēzeknē

25.07.2018

No 26. līdz 29. jūlijam Rēzeknē, laukumā pretī "SuperNetto" veikalam, (Atbrīvošanas aleja 125) notiks grandiozas ceļojoša cirka „CRUISE” viesizrādes. Pirmo reizi Latvijā, ar jaunu, oriģinālu, maģisku programmu „ILŪZIJAS PAVĒLNIEKS”.

Sieru satikšanās Rēzeknē, Festivāla parkā

16.07.2018

„Latvijas novadu Siera diena” ir biedrības „Siera klubs” gada ievērojamākais pasākums. Tas kā siera rituļi izripinās pa Latvijas lielākajām pilsētām: esam bijuši Preiļos, Limbažos, Smiltenē, Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Kuldīgā, Mālpilī, Valmierā, Cēsīs…

Svētki vienmēr ir pārsteigumu pilni: atklāts piemineklis „Siera dimants” un skulptūras, ceptas pustonnīgas siera tortes un  simtmetrīgi pīrāgi, celti siera kalni, pīti siera vainagi, šūti sieriem tērpi un cepures. Ja saliktu kopā visus pasākumus, veidotos krāsaina enciklopēdija.  

Brīvdienis sievietēm “ES ESMU SIEVIETE”

06.07.2018

Preiļu novada Dzeņu saimes mājās 13., 14.un 15. jūlijā notiks unikāls pasākums - Brīvdienis sievietēm “ES ESMU SIEVIETE” 

Aicinām piedalīties sievietes, lai bagātinātu savu dvēseli, savu apziņu un aprunātos ar savu ķermeni.  Trīs dienu garumā būs iespēja izbaudīt katru sievišķo vājību.

Baltcom jaunā televīzija OPEN pieejama visā Latvijā

04.06.2018

No šā gada 4. jūnija telekomunikāciju uzņēmums Baltcom piedāvā jaunupakalpojumu OPEN televīzija. Jaunais risinājums ievērojami paplašinās daudzveidīga TV satura skatīšanās iespējas iedzīvotājiem visā Latvijā.

“Karošu pasaule” – plaša izvēle personalizētām dāvanām

10.05.2018

Jau vairāk nekā trīs gadus "Karošu pasaules" komanda veic lāzergravēšanu uz galda piederumiem un pildspalvām, kā arī piedāvā plašu personalizēto preču klāstu (pēc pasūtījuma). 


Preces tiek veidotas, izmantojot modernas tehnoloģijas, kuras ļauj saņemt augstas kvalitātes produktus par pieņemamu cenu. Lai teksts un zīmējums nonāktu uz metāla tiek izmantota lāzergravēšana – metāla iededzināšana par 0,4 mm. Rezultātā galda piederumu izskats saglabājas ļoti ilgu laiku.

Kāds interneta ātrums nepieciešams mājsaimniecībai?

12.04.2018

Bieži vien tiek vispārīgi runāts par ātru vai lēnu internetu, bet ne vienmēr ir skaidrs, kāds ātrums ar to domāts. Tikmēr “Eiropa 2020” stratēģijā noteikts, ka 2020. gadā ikvienam Eiropas Savienības iedzīvotājam jābūt piekļuvei internetam ar ātrumu 30 megabiti sekundē, bet pusei mājsaimniecību jābūt pieejamam vismaz 100 megabiti sekundē ātram internetam.

Turpinājumā aplūkosim, kā mēra interneta ātrumu, kādām ikdienišķām darbībām atbilst dažādi ātrumi un kā izvēlēties mājsaimniecībai piemērotāko pieslēgumu.

EF-EI - viena no pirmajām komerciālajām radio stacijām Latvijā

12.03.2018

Radio “EF – EI” darbojas kopš 1994.gada,līdz ar to ierindojams starp pirmajām komerciālajām radio stacijām Latvijā. 

“EF – EI” raida 91, 4 fm frekvencē. Mūs klausās Rēzeknē, Ludzā, Rēzeknes, Ludzas, daļēji Balvu, Madonas un Preiļu novados.

„Divu Krastu Radio” - retro mūzikas formāta radio

12.03.2018

„Divu Krastu Radio” pozicionē sevi kā retro mūzikas formāta radio. 

Ēterā skan populārākā 90.- 80.- 70.g. mūzika, „zelta hīti”, ko izpilda aizgājušo gadu slavenākie rok un popmūzikas izpildītāji. 

„Ruģeļi – metālists” – plaša spektra metālapstrādes pakalpojumi

05.03.2018

„Ruģeļi – metālists” veic metāla virpošanas, frēzēšanas un metināšanas darbus. Ātri un kvalitatīvi izgatavos jebkuras detaļas - vārtus, žogus, margas, un daudz ko citu.

Piedāvājam Čehijas firmas "Cais" bīdāmo un paceļamo vārtu sistēmas ar iekārtām un automatizāciju.

80% Baltcom klientu citiem ieteiktu izmantot uzņēmuma pakalpojumus

31.01.2018

Lai noskaidrotu klientu prioritātes sadarbībā ar uzņēmumu un apmierinātību ar servisu, telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Baltcom veicis klientu aptauju.


Aptaujas rezultāti rāda, ka klientu vērtējumā vissvarīgākā ir pakalpojumu cena un kvalitāte, bet mazāka nozīme tiek piešķirta pakalpojumu dažādībai un lojalitātes programmām.

Gūsti prieku Resento SPA!

23.01.2018

Rēzeknieši un pilsētas viesi! Nāciet, brauciet un izbaudiet pilnvērtīgu atpūtu kompleksā Resento SPA!

Rēzeknē“K-rauta” veikals ir kļuvis par “K Senukai”

07.12.2017

Sākot ar pērnā gada decembri, kad būvmateriālu un mājas labiekārtošanas preču tirgotājs uzņēmums “Kesko Senukai” atvēra pirmo veikalu Rīgā, tika uzsākta Latvijas veikalu tīkla “K-rauta” modernizācija.


Rekonstrukciju piedzīvo un par “K Senukai” pārtop “K-rauta”veikals Rēzeknē, kā arī veikali citās Latvijas pilsētās, kur līdz šī gada 1.decembrim norisinājās galvenie rekonstrukcijas posmi. Kopējās investīcijas “K Senukai” zīmola attīstībā Latvijā bijušas 9,1 miljons eiro.

Humorists G.Vetrovs uzstāsies Rēzeknē + PAPILDKONCERTS

05.12.2017

Ņemot vērā vairākus klausītāju lūgumus, 2018.gada 4.februārī Rēzeknes nacionālo biedrību namā plkst.15:00 ar papildkoncertu uzstāsies Genādijs Vetrovs ar koncertprogrammu „Smaidi+”.

Krievijā populārais humorists Genādijs Vetrovs saviem skatītājiem piedāvās jaunu, vēl smieklīgāku un jokiem pilnu koncertprogrammu „Smaidi+”, dāvājot pozitīvu enerģijas lādiņu.

Veikalam DEPO pilsētā uzradās nopietns konkurents

29.11.2017

Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 190, atvērts jauna koncepta veikals “KSENUKAI”.

“KSENUKAI” ir lielākais būvmateriālu, saimniecības un sadzīves preču tirdzniecības tīkls Baltijā.

Kesko Senukai šā gada aprīlī no Skandināvijas akcionāra Kesko Group pārņēma astoņu K-rauta veikalu Latvijā un astoņu Igaunijas veikalu tīkla pārvaldi. Uzņēmumi turpmāk Baltijas valstīs darbosies ar vienotu juridisko nosaukumu - bijušais Rautakesko Latvijā ir pārdēvēts par Kesko Senukai Latvia, Igaunijas kompānija kļuvusi par Kesko Senukai Estonia, bet Lietuvā darbojas Kesko Senukai Lithuania.

Klienti ir patīkami pārsteigti par Baltcom jauno Interaktīvo TV 3.0

11.10.2017

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom 12.septembrī oficiāli laida klajā savu otro interaktīvās televīzijas platformu 3.0.Jaunās televīzijasbeta versijas testēšanāaktīvi piedalījās gandrīz visi uzņēmuma darbinieki un vēlāk, vasaras vidū, arī pirmie 100 komerciālie klienti.

“Lielā mērā pateicoties aktīvai darbinieku iesaistei platformas testēšanā, jauno interaktīvo televīziju varējām piedāvāt klientiem jau šī gada rudenī. Tika ņemts vērā katra darbinieka viedoklis un ieteikumi, kas palīdzējuši uzlabot platformas darbību, kas rezultātā ir ļāvis Interaktīvo TV 3.0 padarīt par izcilas kvalitātes produktu,” ar gandarījumu stāsta Baltcom valdes loceklis Dmitrijs Ņikitins.

Jaunā Baltcom interaktīvā televīzija – moderns dizains un paplašinātas iespējas

03.10.2017

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom 12.septembrī laida klajā jaunu interaktīvās televīzijas platformu. Ņemot vērā patērētāju pieaugošo interesi par kvalitatīvu saturu un modernu daudzekrānu platformu, Baltcom ir radījis pavisam jaunu interaktīvo televīziju, kura sniedz lietotājam iespēju pašam veidot un pārvaldīt saturu, kas atbilst viņa interesēm.

Baltcom interaktīvā televīzija lietotājam piedāvā visas jau iecienītās interaktīvās funkcijas kā TV ieraksts, TV arhīvs, Pauze, Uz sākumu, Ieraksts, Pārtīšana u.c., kurām pievienotas vēl vairākas mūsdienīgas iespējas. Jaunajā interaktīvajā televīzijā kopumā iespējams izmantot 20 dažādas funkcijas, no kurām piecas ir pavisam jaunas.

Baltcom izvirza jaunus standartus mājas televīziju pakalpojumu sniedzējiem

25.09.2017

Ņemot vērā klientu televīzijas skatīšanās paradumu maiņu un vēlmi pēc produkta, kas atbilst pasaules tehnoloģiju tendencēm, telekomunikāciju uzņēmums Baltcom sadarbībā ar starptautisku tehnoloģiju uzņēmumu ir izstrādājis jaunu interaktīvās televīzijas platformu, kas, šobrīd, Latvijas tirgū ir modernākais interaktīvās televīzijas risinājums. 

Interaktīvās televīzijas 3.0 pamatā ir pasaulē plaši izmantota un pieprasīta interaktīvās televīzijas platforma, kura pielāgota Baltcom vajadzībām un vēlmēm. Individuālo risinājumu vidū ir gan platformā integrētie pakalpojumi un tās izskats, gan jaunas viedierīčulietotnes izveide.

Baltcom laiž klajā nākamās paaudzes interaktīvās televīzijas platformu

19.09.2017

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom, 12.septembrī, laida klajā nākamās paaudzes Interaktīvo TV 3.0, kas tās lietotāju pārsteigs ar modernu dizainu un vairākām jaunām interaktīvām funkcijām. Interaktīvās televīzijas platformu jau ir iespējams iegādāties komplektā ar Baltcom optiskā interneta pieslēgumu, Baltcom tīkla pārklājuma zonā.

Rēzeknē atvērts jauns kvalitatīvu apavu veikals

14.07.2017


Nesen Rēzeknē atvēras jauns apavu veikals, kurš piedāvā plašu apavu sortimentu gan sievietēm, gan vīriešiem. Patīkamas cenas un lieliska preču kvalitāte nevar neiepriecināt. Apavi tikai no augstas kvalitātes ražotājiem- Polija, Vācija un Itālija. Vīriešu un sieviešu kurpju jaunākās kolekcijas nepaliks bez uzmanības.

Baltcom aicina pievienoties kolektīvam

31.05.2017

Baltcom piedāvā vienreizēju iespēju - darbu no mājām (ar nosacījumu, ka dzīvesvieta ir ārpus Rīgas). Pilnas slodzes darbs pa telefonu ar jauniem un esošiem klientiem, piedāvājot klienta vajadzībām atbilstošāko pakalpojumu. Iespēja iegūt profesionālu pieredzi pārdošanā un nopelnīt motivējošu atalgojumu neizejot no mājas!Paraksta līgumus par ieguldījumu veikšanu Latgales SEZ teritorijās

18.05.2017

Lai diskutētu par Latgales reģiona izaugsmei aktuāliem jautājumiem un tuvinātu valdības darbu un pieņemtos lēmumus sabiedrībai, otrdien, 16. maijā, kārtējā valdības sēde notika Daugavpilī.

Ministru kabineta sēdē tika izskatīti jautājumi par Latgales reģiona izaugsmi, ražošanas un valsts ceļu tīkla attīstību, augstākās izglītības pārvaldības modernizāciju un Daugavpils pilsētas attīstības perspektīvām.

Baltcom - uz izaugsmes ceļa

13.05.2017

Nozares speciālisti vadības komandā un investoru ieguldījums atgriež Baltcom uz izaugsmes ceļa. 

Telekomunikāciju uzņēmuma Baltcom jaunā vadības komandaun divos gados veiktās ievērojamās investīcijas sekmējušas uzņēmuma finanšu situācijas stabilizēšanos un rādītāju izaugsmi.

Baltcom iegūst balvu “Drošākais uzņēmuma autoparks 2016”

11.04.2017

2017.gada 5.aprīlī Rīgas Motormuzejā tika paziņoti AAS “Balta” gada balvas “Drošākais uzņēmuma autoparks 2016” uzvarētāji. Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom saņēmis balvu Sudraba kategorijā kā zemākā riska autoparks.

Jau piekto gadu pēc kārtas “Balta” organizē gada balvu “Drošākais uzņēmuma autoparks 2016”, uzņēmums Baltcom konkursā piedalījās pirmo reizi. 

Nepārmaksā par patērēto elektrību!

14.03.2017

Elektroenerģijas tirgus mājsaimniecībām ir atvērts jau divus gadus, bet vairums iedzīvotāju joprojām nav izvēlējušies citu operatoru piedāvājumus. Latvijā ir vienas no augstākajām elektroenerģijas cenām Eiropā un brīvais tirgus mums pavēra iespēju izvēlēties no kā un par kādu cenu iegādāties elektrību.

Pretēji tam, liela daļa mājsaimniecību joprojām nav izmantojusi iespēju, bet samierinās ar augstiem elektrības rēķiniem.

 

«Oksalis hidraulika» sniedz pakalpojumus Rēzeknē

21.02.2017

Uzņēmums ‘’Oksalis hidraulika’’ atrodas Rēzeknē un sniedz plašu pakalpojumu klāstu.

 
Uzņēmuma servisa speciālisti piedāvā: 
- Hidrocilindru un hidrošļūteņu remonts un izgatavošana;
- Virpošanas, frēzēšanas un urbšanas darbi;
- Metināšanas darbi (alumīnijs, čuguns);
- Gultņu un bukšu sēžu vietu restaurācija;
- Urbumu restaurācija un arī tapu vietu atjaunošana.

60 % jauno klientu iepriekš izmantoja analogo televīziju

24.01.2017

2016.gadā no visiem jaunpieslēgtajiemBaltcom digitālās televīzijas klientiem, 40% bija uzņēmumam jauni klienti, bet pārsteidzošs skaitlis - 60% bija esošie Baltcom kabeļtelevīzijas klienti, kuri nolēmuši pārslēgties uz modernāku un funkcijām bagātāku televīzijas veidu – digitālo televīziju.

 

Latgales uzņēmējiem pieejami nodokļu atvieglojumi

05.01.2017

Sākot ar 2017. gada 2.janvāri uzņēmumi, kas plāno attīstīt savu saimniecisko darbību Latgales reģionā var pieteikties uz nodokļu atlaidēm Latgales speciālajā ekonomiskajā zonā (Latgales SEZ).

Pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) iniciatīvas, 2016.gada laikā notika intensīvs darbs par papildu atbalsta instrumenta izveidi Latgalē, kas ļautu šim kultūrvēsturiskajam novadam attīstīties līdzvērtīgi citiem Latvijas reģioniem. 

Rēzeknes inkubators uzsācis darbu

02.12.2016

Š.g. 1.decembrī sākas projektu pieņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) 14 reģionālajos biznesa inkubatoros visā Latvijā, kā arī Rīgas Radošo industriju biznesa inkubatorā.

Plānots, ka septembrī darbu uzsākušie inkubatori veicinās auglīgu un inovatīvu jauno komersantu attīstību, tādējādi gan attīstot Latvijas ekonomiku, gan veicinot reģionālo izaugsmi.

Komfortabls taksometrs par pieņemamām cenām

01.04.2016

Bieži vien rodas situācijas, kad nepieciešams ātri nokļūt kādā attālā vietā, dažkārt ceļojot ar sabiedrisko transportu līdzi ņemam bagāžu, citkārt vēlu atgriežoties mājup vai arī kādu citu iemeslu dēļ mums nepieciešams transports. Šādos gadījumos leti noder taksometra pakalpojumi.

Ātrie kredīti internetā

12.02.2016

Mazie aizdevumi bez ķīlas jeb ātrie kredīti internetā ļauj aizņemties 15 minūtēs līdz 300 eiro un vairāk. Pakalpojums paredzēts cilvēkiem, kam radušies steidzami papildus izdevumi un ir vajadzīgs īstermiņa kredīts. Nauda tiek aizdota ar termiņu no dažām dienām līdz vairākiem gadiem. Vairāki kreditori jaunajiem klientiem pirmajā reizē ļauj aizņemties uz 1 mēnes bez komisijas maksas un ar 0%. Ja nauda netiek atmaksāta savlaicīgi, jārēķinās ar papildus izdevumiem, kas saistīti ar maksu par līguma pagarināšanu u.c. Izmaksām. Pirms aizņemties izlasiet līguma nosacījumus, izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā. Aizņemieties atbildīgi. 

Nedēļas skaitlis
Katram pirmklasniekam, Rēzeknes pilsētas dome izsniegs dāvanu karti 20 eiro vērtībā, skolas preču iegādei.
Apspriest
Aptauja
Kā, ziemas sezonā Jūs tiekat galā ar rēķiniem par apkuri?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aicinājums deputātiem - bezmaksas ēdināšana Rēzeknes bērnudārzos
Nepiekrītu!!! Iesaku pārbaudīt vai tiešām bērni, kuri apmeklē pilsētas b/d reāli dzīvo pilsētā un vai viņu vecāku maksātie nodokļi tiek pašvaldības budžetam! Sīkāk...
Aicinājums deputātiem - bezmaksas ēdināšana Rēzeknes bērnudārzos
Beidzot reālā iniciatīvā. Pietiek raudat soc.tiklos. Ir jāiet un jāparakstās! Sīkāk...
Noslēdzies Lietuvas čempionāts motokrosā
Paldies!!! Lai vairāk cilvēku būtu ar tik pozitīvu attieksmi pret mums! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top