Sestdiena,
18.Janvāris 2020
Vārda dienas: Antis, Antons, Григорий, Аполлинарий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Bizness

Rēzeknē notiek Uzņēmēju dienas

22.09.2016
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latgales Plānošanas reģionu rīko “Uzņēmēju dienas Latgalē 2016”, kas notiks 23. un 24. septembrī Latgales vēstniecībā “GORS”, Rēzeknē, Pils ielā 4.

Pagājušajā gadā veiksmīgi tika aizvadītas “Uzņēmēju dienas Latgalē 2015”, kas Daugavpilī vienkopus pulcēja vairāk nekā 100 dalībnieku. 

“Uzņēmēju dienas Latgalē” šogad norisināsies “GORS” lielajā koncertzālē, kur apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Latgales novadu pašvaldību piedāvājumu, katram novadam raksturīgajiem produktiem, pakalpojumiem, tūrisma informāciju, kā arī ar Latgales reģiona un visas Latvijas uzņēmēju jaunāko piedāvājumu. Pie koncertzāles būs iespēja baudīt Latgalei raksturīgos gardumus mājražotāju un amatnieku gadatirgū, kā arī apskatīt Nacionālo Bruņoto spēku tehniku.

Līdzīgi kā pērn rīkotajās “Uzņēmēju dienās Latgalē”, arī šogad uzņēmējiem pasākuma laikā būs iespēja papildināt zināšanas Biznesa iespēju forumā. Sadarbībā ar SEB Banku tiks izvērtēti pasaules globālie notikumi un kā tie ietekmē Latvijas uzņēmējdarbību (Brexit, ASV prezidenta vēlēšanas, karadarbības zonas utt.). Kā arī, notiks aktīva diskusija par reģionālajām aktualitātēm saistībā ar Latgales Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) izveidi un darbaspēka pieejamību.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards vizītes laikā atklās izstādi "Latgales uzņēmējs 2016", diskutēs par uzņēmējdarbības vides sakārtošanu, un Latgales iespējām Latgales Speciālās ekonomiskās zonas kontekstā.

Biznesa iespēju forumā ministrs runās par nepieciešamību panākt, lai samazinātos reģionu ekonomikas atšķirības, kas ir galvenais cēlonis atšķirīgam iedzīvotāju ienākumu līmenim. Lai to novērstu, nepieciešams panākt atšķirību samazināšanos starp Latvijas reģioniem. Jo tikai sistēmisks un ilgtermiņa atbalsts Latgalei var nodrošināt uzņēmējdarbības attīstību arī šajā reģionā, kas samazinātu arī iedzīvotāju aizplūšanu un bezdarba līmeni.

Lai risinātu šos jautājumus Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija izstrādāja likumprojektu "Latgales speciālās ekonomiskās zonas likums", ko šā gada maijā, Saeima galīgajā lasījumā atbalstīja.

„Speciālās ekonomiskās zonas izveidošana ir būtisks priekšnosacījums, lai Latgales reģiona attīstība notiktu ne tikai uz papīra, bet arī realitātē. Tādēļ sagaidām, ka labvēlīga biznesa vide radīs jaunas darbavietas, nomaksātus nodokļus un Latgales reģiona attīstību,” tā ministrs Gerhards raksturoja šā gada maijā Saeimas apstiprināto Latgales speciālās ekonomiskās zonas likumu.

SEB līzings pasākuma apmeklētājiem nodrošinās iespēju iepazīties ar vairāk nekā 50 jaunākajiem automašīnu modeļiem, noskaidrot to iegādes un finansējuma iespējas, kā arī doties izmēģinājuma braucienā ar visdažādākajām automašīnām – sākot no kompaktklases līdz pat apvidus auto. Speciālisti palīdzēs izprast automašīnu tehniskos parametrus un drošas, ekonomiskas braukšanas nianses.

Izstādē piedalās ap 120 uzņēmumu, notiks HONDA traktoru veiklības brauciens, kā arī 'Latvijas labuma' radošās darbnīcas. 

23.septembrī izstādes darba laiks no pulksten 10:00 līdz 18:00, savukārt 24.septembrī izstāde būs atvērta no pulksten 10:00 līdz 17:00. 
Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest
Aptauja
Kuru autoservisu Jūs izmantojat?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Latvija vēlas kļūt par klimata politikas virzītāju
Viss ir ļoti vienkārši. Klimata izmaiņas un kontrole ir viena liela, globāla OIK. Tāpat kā no Latvijas OIK dažiem "atlec" ievērojams miljonu prieciņš, tā no globālās OIK 'atlec' tai pietuvinātajiem, bet jau miljardos mērāmi prieciņi. Sīkāk...
Latvija vēlas kļūt par klimata politikas virzītāju
Mes jau esam ,sen jau .OIK maksajam nepajokam.......es nezinu kapec musejiem ta vajaga izlekt Piemeram Lukstins ir tik daudz ieviesis ka vel ne viena valsti ta nav...kapec jabut lielakam katolim par Romas pavestu??? Sīkāk...
Zivju resursu kontrole Rāznas ezerā kļūst arvien mūsdienīgāka
Nezin kāpēc, bet jo stingrāk aizsargā un apsargā zivju resursus, jo zivju kļūst mazāk. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top