Sestdiena,
18.Janvāris 2020
Vārda dienas: Antis, Antons, Григорий, Аполлинарий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Bizness

Latvijas valsts simtgades piederības zīme pieejama uzņēmējiem

10.04.2017
Latvijas valsts simtgades ietvars veidots atvērts sabiedrības un uzņēmēju iesaistei, tāpēc simtgades piederības zīme uzņēmējiem pieejama bez maksas. Ievērojot vizuālās vadlīnijas piederības zīmes lietošanai, uzņēmējiem ir iespēja Latvijas valsts jubilejā veidot jaunus produktus un pakalpojumus, pilnveidot mārketinga instrumentus gan pašmājās, gan starptautiski.

Lai veicinātu iespējas iesaistīties Latvijas valsts simtgades svinībās, ir izvēlēta pieeja, kas ļauj uzņēmējiem tik plaša mēroga notikuma simboliku izmantot bez papildu izmaksām un to saņemt maksimāli vienkāršā kārtībā.


„Ikvienam Latvijas cilvēkam ir iespēja piedalīties un kļūt par Latvijas valsts simtgades veidotāju. Tuvākie pieci gadi ir īpašs laiks, kurā aicinām ikvienu izprast valsts veidošanās stāstu, svinēt valsts brīvību un veikt ieguldījumus Latvijas nākotnē. Veidojot Latvijas valsts simtgades programmu, jūtam lielu uzņēmēju interesi. Vēlme ir gan atbalstīt esošās norises, gan veidot jaunus simtgades pakalpojumus un produktus. Tieši tādēļ esam radījuši visus priekšnosacījumus un vienkāršu veidu, kā ikviens var izmantot simtgades vizuālo identitāti un simboliku bez maksas,” akcentē kultūras ministre Dace Melbārde.


Kā liela starptautiska uzņēmuma vadītājs, AS „Sakret Holdings” padomes priekšsēdētājs Andris Vanags valsts simtgadi uzlūko kā uzņēmēju iespēju gan iesaistīties programmā, gan izmantot savā komunikācijā: „Gatavojoties simtgadei, valsts padomājusi par uzņēmējiem. Radīts ietvars, kas atvērts uzņēmējiem, un tagad mums atliek atbildīgi paveikt mājasdarbu, izdomāt radošu izteiksmes veidu, kā pasniegt dāvanu savai dzimtenei vai piesaistīt plašu sabiedrības uzmanību saviem produktiem.”


„Tā ir unikāla iespēja radīt dizainu kā dāvanu savai dārgajai Latvijai. Tik daudz domu, ideju raisās par dziļi personisku dzimtas kodu vai visaptverošu nākotnes vīziju, vēlējumu, savai dzimtenei,” teic apavu dizainere Elīna Dobele. 


Latvijas valsts simtgades piederības zīmi veido uzraksts „Latvija”, valsts karogs un skaitlis „100” ar integrētu bezgalības simbolu – nepārtrauktu jaunradīšanas ciklu. Piederības zīmei izstrādātas dažādas vizuālās versijas.


Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja digitālajā vietnē zime.lv100.lv apkopota informācija gan par piederības zīmes simbolisko nozīmi, gan zīmes vizuālās vadlīnijas un piemēri tās lietošanā. Lejupielādējot zīmi, uzņēmējs piekrīt piederības zīmes lietošanai atbilstoši Latvijas valsts simtgades mērķim un uzdevumiem, zīmi nav atļauts lietot politiskajā aģitācijā, informē Linda Pastare, Latvijas valsts simtgades biroja sabiedrisko attiecību speciāliste.


Lai komercdarbībā izmantotu piederības zīmes versiju ar Latvijas valsts karogu, uzņēmēji aicināti aizpildīt anketu Latvijas valsts simtgades digitālajā platformā www.lv100.lv, norādot kontaktinformāciju un preču grupas, kurās plānota piederības zīmes lietošana. Izmantojot piederības zīmi ar valsts karogu, ikvienam ir saistošas normatīvo aktu prasības par Latvijas valsts karoga lietojumu.


Uzņēmēji zīmes lietošanā aicināti ievērot principu, ka piederības zīme pati par sevi nav prece un nav izmantojama kā centrālais mārketinga elements – piederības zīme konkrētajai precei, pakalpojumam vai notikumam pievieno Latvijas valsts simtgades kontekstu, taču galvenā vērtība ir pats produkts un stāsts, ko tas vēsta par Latviju, tās simts gadiem vai nākotni.


Kultūras ministrija veikusi Latvijas valsts simtgades piederības zīmes un vārdiskā vēstījuma reģistrēšanu Preču zīmju reģistrā. Tas darīts, lai novērstu iespējamību, ka to negodprātīgi izdara kāds cits, tādējādi radot juridiskus šķēršļus plašam zīmes un vēstījuma lietojumam.


Neskaidrību vai jautājumu gadījumā aicinām vērsties Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojā.


Latvijas valsts simtgade ir vērienīgākais notikums mūsdienu Latvijas vēsturē, mūsu iespēja godam un cienīgi, lepni un priecīgi svinēt valsts simto dzimšanas dienu, stāstīt Latvijas stāstu un veidot nākotnes Latviju.
Rezekneszinas.lv Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest
Aptauja
Kuru autoservisu Jūs izmantojat?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Latvija vēlas kļūt par klimata politikas virzītāju
Viss ir ļoti vienkārši. Klimata izmaiņas un kontrole ir viena liela, globāla OIK. Tāpat kā no Latvijas OIK dažiem "atlec" ievērojams miljonu prieciņš, tā no globālās OIK 'atlec' tai pietuvinātajiem, bet jau miljardos mērāmi prieciņi. Sīkāk...
Latvija vēlas kļūt par klimata politikas virzītāju
Mes jau esam ,sen jau .OIK maksajam nepajokam.......es nezinu kapec musejiem ta vajaga izlekt Piemeram Lukstins ir tik daudz ieviesis ka vel ne viena valsti ta nav...kapec jabut lielakam katolim par Romas pavestu??? Sīkāk...
Zivju resursu kontrole Rāznas ezerā kļūst arvien mūsdienīgāka
Nezin kāpēc, bet jo stingrāk aizsargā un apsargā zivju resursus, jo zivju kļūst mazāk. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top