Trešdiena,
15.jūlijs 2020
Vārda dienas: Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks, Фотий, Ювеналий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Bizness

Rēzeknes revidents. 4.daļa

29.03.2017
Zanzibar

Zanzibar kafejnīca atrodas pilsētas ziemeļu rajonā, Kosmonautu ielā 2a, tās darba laiks ir līdz pusnaktij, bet dažās dienās (trešdienās, piektdienās un sestdienās) - līdz pat 2 naktī.
Kafejnīcā ir 2 zāles, šeit varat tās apskatīt:Ienākot kafejnīcā, devāmies pie bārmeņa, lai noskaidrotu, vai ir iespējams apskatīt ēdienkarti. Mums apskaidroja, ka tā kā esam ieradušies līdz pulksten 17:00, nav iespējams veikt pasūtījumu no ēdienkartes, ēdienkarte esot paredzēta vien tiem klientiem, kuri ierodas pēc minētā laika.


Kā arī paskaidrojas, ka tiem, kuri ierodas līdz plkst.17:00, ir jāizvēlas ēdieni no saraksta, kas uzrakstīts uz tāfeles aiz bāra letes.
 

Aplūkojot sarakstu, todien tika piedāvāts – zupas, karstie ēdieni, pankūkas ar dažāda veida pildījumu.
Tika pasūtīta karbonāde, kartupeļu biezenis, svaigu dārzeņu salāti, pankūkas, kafija un sula. Kopumā pusdienošana šajā kafejnīcā izmaksāja 6,85 EUR.
 

Pēc pasūtījuma veikšanas devāmies pie galdiņa, pasūtīto atnesa ātri, nepagāja pat 15 minūtes.
 

Garša


Karbonāde bija garšīga un maiga, garšīgs arī viss pārējais.
Deserts – pankūkas ar banānu šokolādē – arī patīkami pārsteidza.
 

Noformējums


Pamatēdiena noformējums bija īsteni vienkāršs, nekā lieka.

Savukārt pie deserta noformēšanas gan bija piedomāts.
 


Atmosfēra

Zālē bija mājīgi un tīrs, tajā laikā, kad mēs apmeklējām kafejnīcu, tajā pusdienas ieturēja arī daudzi citi, kas pierāda, ka šī kafejnīca rēzekniešu vidū tik tiešām ir pieprasīta.
 


Tā kā katru trešdienu šeit notiek arī diskotēkas, noteikti var teikt, ka sevišķi populāra šī kafejnīca ir jauniešu vidū.

Kafejnīcā skanēja mūzika, tāpat tur atradās arī televizors, kas bija izslēgts, un to pat var uztvert pozitīvi, jo var vairāk uzmanības veltīt tam, ar ko kopā tika atnākts, bet, ja kāds ir ieradies viens, var nodoties pārdomām, lūkojoties pa plašo logu.
Tāpat ir padomāts par papildus izklaidēm, koridorā atrodas spēļu automāts, kur var izmēģināt laimi un kļūt par jaunas spēļmantiņas īpašnieku, vai arī iztērēt visu sīknaudu un vilties spēlē.

Šajā kafejnīcā ir speciāla vieta, kur var novietot tukšos traukus. Jāsaka, ka šo iespēju izmanto daudzi, arī mēs izlēmām negaidīt, kad oficiante (vienlaikus arī bārmenis) aiznesīs traukus, un novācām paši.
 Visatbilstošākie vārdi, kas raksturo šo kafejnīcu ir – vienkārši un garšīgi. Šeit var sarunāt tikšanos ar draugiem, norunāt kādu randiņu, ieskriet paēst utt. Cenas nav pārlieku augstas, daudziem rēzekniešiem tās šķiet pieņemamas, par to liecina arī apmeklētāju skaits.
 

WC


Šeit ir diezgan plašas, kopējas labierīcības.
 
 
 
 
Kafejnīca „Baravika”


Kafejnīca „Baravika” atrodas Rēzeknē, Brāļu Skrindu 11.

Jāsaka, ka izveidot apskatu par šo kafejnīcu nebija vis tik vienkārši. Vēloties tur nobaudīt pusdienas, izrādījās, ka visi galdiņi ir aizņemti, turklāt – pie katra no galdiņiem pusdienoja 4 cilvēki. Tas pierāda, ka arī šī kafejnīca ir visai iecienīta Rēzeknes pilsētas iedzīvotāju un viesu vidū.

Tā kā pasūtīt un nobaudīt pusdienas tur nebija iespējams, devāmies uz turieni pavakariņot (kafejnīcas darba laiks ir līdz 18:00)

Neskatoties uz to, ka kafejnīcā ierados salīdzinoši vēlu, man bija no kā izvēlēties – gan kotletes, gan karbonādes, salāti un deserti.

Pie bāra letes atrodas tāfele, kur uzrakstīts, kādi ēdieni ir pieejami un to cenas.

Man sevišķi patika, ka var izvēlēties arī tā dēvētās mini versijas, piemēram, mini karbonādes, tas īpaši izdevīgi tajos gadījumos, ja nākat ar bērnu vai arī, ja vienkārši negribas lielo porciju.
Kafejnīcas apmeklētājiem pie ieejas ir jāpaņem paplāte, bet pie kases – galda piederumi un salvetes. Kasiere bija tērpusies melnās biksēs un pieskaņotā blūzē.

Lai būtu objektīvāk salīdzināt, tika pasūtīts gandrīz vai tas pats, kas iepriekšējā kafejnīcā: vistas gaļa, kartupeļi ar mērci, svaigu dārzeņu salāti, sula un deserts, kopumā par summu – 5,49 EUR.
 

Garša


Vakariņas bija garšīgas un sātīgas – svaigs salāts, apetelīgi kartupeļi un maiga vistas gaļa.

Arī deserts nelika vilties – gaisīgs putukrējums un īsteni salda zemene.

Savukārt pasūtītais tika šādi noformēts:

Zāles noformējums


Galdiņi ir tīri, rodas komfortabla sajūta, katra galdiņa virsmu rotā Lieldienu rotājumi:

Kā jau tika minēts, pusdienu laikā šeit ir daudz apmeklētāju, diez vai viņiem šeit bija tik ērti, ņemot vērā, ka tiem, kuri bija atnākuši vēlāk, nebija iespēju šeit papusdienot, var secināt, ka zāle ir maza (šeit ir tikai 8 galdiņi).

Tā kā galdiņi nav nekādā veidā nodalīti viens no otra, rodas sajūta, ka atrodies skolas ēstuvē, kad apkārt ir daudz cilvēku, taču ēdiens ir garšīgs un sātīgs.
Iztukšojot šķīvjus, pašam vajadzētu arī tos aiznest un nolikt netīriem traukiem paredzētajā vietā.
 

Sienas rotā šādi āķīši, kur var pakarināt virsdrēbes:

Kafejnīcā skanēja mūzika, bija ieslēgts arī televizors – varēja vērot raidījumu par jūras dzīvniekiem.

Kā arī kafejnīca padomāts par maziem bērniem, šeit ir iespēja paņemt speciālo solu bērnam.
 
 
WC


Kafejnīcā ir 2 labierīcību telpas, viena no tām izskatās šādi:
 
 

Salīdzinot abas minētās kafejnīcas, nevaru kādu no tām izcelt vai nopelt. Abas kafejnīcas - gan Zanzibar, gan Baravika – ir iemantojušas popularitāti rēzekniešu vidū, šeit tiek piedāvāti garšīgi un sātīgi ēdieni. Arī apkalpošana kafejnīcās ir laipna.

Tāpēc izdarīt jelkādus secinājumus neuzņemšos, bet aicinu jūs, lasītāji, paust savu viedokli par to, kādi ir jūsu iespaidi,apmeklējot kādu no šīm kafejnīcām? Ja ir kas sakāms, piebilstams, laipni gaidīti sadaļā „komentāri”. 
Ļubova Bistrova
Rezekneszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Koncertzāles “GORS” skatuves remontam tiks tērēti 34 192 eiro.
Apspriest 5
Aptauja
Vai Jūs atļaujaties peldēt, atrodoties alkohola reibumā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Neiesaka peldēties Rāznas ezera peldvietā Lipuškos
Bet oficiālu datu nav ir tikai ieraksts aizliegts peldēties: http://www.vi.gov.lv/lv/vides-veseliba/peldudens/peldudens-monitorings
(Oficiālo peldvietu monitoringa rezultāti 2020. gadā (13.07.2020., Word, tiek atjaunots vismaz reizi mēnesī)
Kur tad rādītāji kas parāda, ka kaut kas ir ārpus normas robežu? Sīkāk...
Vairākām Rēzeknes ielām tiks veikta virsmu apstrāde
Sabojāts ielu segums!!! Ceļš pēc apstrādes kā lauku apvidū, jāuzmanās no lidojošām šķembām, lai netrāpītu stiklā! Kuram domes "speciālistam" ienāca prātā šī absurdā ideja? Vai ceļu uz domes priekšsēdētāja mājām arī pārklās ar šķembām, lai ilgāk "kalpotu", jo priekšnieks pārvietojas ar skūteri?Iedalīta lieka nauda, kuru vajag atmazgāt? Sīkāk...
Rēzeknē Covid-19 konstatē vācietim, kurš atbraucis darba darīšanās
Kad klapēs robežas ciet? Ja, tās kā pašlaik ir vaļā, tad ne mazums inficēto ielaidīs! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top