Ceturtdiena,
2.aprīlis 2020
Vārda dienas: Imgarde, Irmgarde, Никита, Светлана Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Bizness

Šonedēļ notiks biznesa uzsācēju gadatirgus

06.02.2017
Šā gada 9.februārī pirmo reizi Latgales reģionā notiks bezmaksas informatīvais pasākums jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem "Atbalsta gadatirgus biznesa uzsācējiem”.

Pasākums notiks radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” Rēzeknē, Krasta ielā 31, plkst. 10:00 – 13:00.

Reģistrēties var līdz 6.februārim ALTUM mājas lapā www.altum.lv/lv/notikumi

Pasākumu rīko Attīstības finanšu institūcija ALTUM, piedaloties reģiona iedvesmojošākajiem uzņēmējiem un institūcijām, kuras uzņēmējiem var sniegt būtisku atbalstu, sperot sākuma soļus biznesā.
ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš: “Visa biznesa uzsācējam noderīgā informācija vienuviet, brīvā un draudzīgā atmosfērā – šādu informācijas iegūšanas formātu šodienas dzīves ritmā uzņēmēji izvēlas ļoti labprāt. Par to mēs esam pārliecinājušies, iepriekš rīkojot šādus praktiskus seminārus citos Latvijas reģionos. Turklāt tā ir arī iespēja satikt citus uzņēmējus, mācīties no citu pieredzes un kļūdām, arī iegūt vērtīgus kontaktus. Latgalē ir liels potenciāls uzņēmējdarbības attīstībai, vēlamies, lai šis pasākums kalpo par iedvesmu un dzinuli arvien lielākai reģiona iedzīvotāju vēlmei kļūt par uzņēmējiem. ALTUM no savas puses sniegs visu nepieciešamo atbalstu šajā aizraujošajā ceļā. ”

Pasākuma dalībnieki varēs uzzināt koncentrētus piedāvājumus visdažādākajiem atbalsta mehānismiem, ko sniedz ne tikai valsts, bet arī pašvaldības, bankas un dažādas nevalstiskās organizācijas. Praktiska semināra veidā interesenti vienuviet varēs uzzināt svarīgāko par valsts atbalstu, tai skaitā:
-          kā piesaistīt finansējumu idejai,
-          ko piedāvā jaunais Rēzeknes biznesa inkubators,
-          kā vienkārši reģistrēt uzņēmējdarbību,
-          kādas ir Latgales Speciālās ekonomiskās zonas priekšrocības, u.c.
 
Iedvesmai ar biznesa sākšanas pieredzi dalīsies trīs veiksmīgi reģiona uzņēmēji:
-          Jurijs Petrovskis, kurš atgriezies no ārzemēm, lai pārņemtu tēva iesākto biznesu uzņēmumā “PhoenixGroup”. Uzņēmums specializējas koka virsmu apstrādē un aizsardzībā no mitruma un uguns.
-          Uzņēmuma “Aleksii” saimniece Iveta Ieva Aleksāne, kuras bizness izaudzis no hobija. Viņaseko veikaliņš “Zaļais” jau paplašinājis savu darbības jomu un kļuvis arī par populāru lauksaimniecības produktu kolektīvās iepirkšanās vietu Rēzeknē.
-          Pieredzējis uzņēmējs Andris Filipenoks, kurš prot saskatīt biznesa iespējas un veiksmīgi vada vairākus biznesus. Viņa jaunākais uzņēmums “Gravtex” ražo dekoratīvos koka paneļus un žogus, turklāt produkciju lielākoties pārdod eksporta tirgos, kuru atrašanai mērķtiecīgi velta laiku un enerģiju.
 
Pasākumā individuālas konsultācijas varēs saņemt no vairāk nekā 10 organizācijām: ALTUM, LIAA un Rēzeknes biznesa inkubators, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Valsts ieņēmumu dienests, Uzņēmumu reģistrs, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs, Lauku atbalsta dienests, Nodarbinātības valsts aģentūra,Latgales uzņēmējdarbības centrs, Rēzeknes Speciālā ekonomiskā zona,Swedbank, banka Citadele, SEB banka un Nordea.
Rezekneszinas.lv 

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēķinu apmaksu var atlikt, līgumsodi netiks ieturēti
Protams, ka var atlikt. Tik siltā ziemā "Siltums" uzvārījās piestādot rēķinus it kā ārā būtu -40, bet karstā ūdens vados nez kāpēc savairojās leģionellas (tātad ūdens temperetūra bija zemāka par noteikto)! Sīkāk...
“Ģimenes uzņēmums” atkal saņem Rēzeknes domes pasūtījumu
Tā ir kad neejam uz vēlēšanām...atrunas, ka nav jau par ko balsot ir tikai atrunas. Sīkāk...
“Ģimenes uzņēmums” atkal saņem Rēzeknes domes pasūtījumu
pag, va te nav interesu konflikts? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top