Trešdiena,
16.oktobris 2019
Vārda dienas: Daiga, Dinija, Денис, Иван Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Bizness

Tuvojas noslēgumam semināru cikls tūrisma speciālistiem

06.10.2016
Tūrisma nozare ieņem nozīmīgu lomu Latgales tautsaimniecībā.  

Latgales reģiona tūrisma asociācija Ezerzeme, sadarbībā ar LIAA Tūrisma departamentu un Latgales pašvaldībām, tūrisma uzņēmējiem, speciālistiem un interesentiem organizē ikgadējo mācību semināru ciklu, kas šoruden noritēs ar saukli ” Veiksmes atslēga-mūsu pašu rokās!”

Jau iepriekšējā gada reģiona tūrisma konferencē tika pieņemts lēmums, balstoties uz esošajām iestrādēm un apvienojot spēkus, pilnveidojot prasmes un ceļot kvalitāti, nostiprināt tūrisma nozari kā augsta pakalpojuma kvalitātes sektoru,  lai veidotu Latgali par pievilcīgu un populāru tūristu galamērķi gan Latvijas, gan ārvalstu tūristiem. 

Latgale kā pievilcīgs un interesants tūrisma galamērķis arī šosezon ir sevi gana labi pierādījusi- tūristu skaits neapšaubāmi ir audzis. Taču ilgtspējīga nozares attīstība ir iespējama tikai ar stipriem uzņēmējiem un speciālistiem, kas nepārtraukti pilnveido zināšanas un spēj radīt inovatīvus tūrisma produktus un sniegt kvalitatīvus pakalpojumus, sekojot mūsdienu pieprasījuma straujajām izmaiņām.

Šogad notika lekciju cikls, kas sniedza zināšanas un novatoriskas idejas ikkatram  kā cilvēkam un  profesionālim. Ar zināšanām un pieredzi par paaudžu un tehnoloģiju straujajām izmaiņām dalījās Latvijā atpazīstamais žurnālists Haralds Burkovskis, par darbu ar klientu un sevi stāstīja psiholoģe Iveta Aunīte, par vietas stāsta izveidi muzeju vēstīja darba profesionāle Ineta Zelča-Sīmansone, par mājas lapu pareizu veidošanu stāstīja datorjomas speciālisti Jānis Bautrs un Andrejs Mieriņš, par labu tūrisma foto veidošanu zināja stāstīt fotogrāfs un tūrisma speciālists Aleksandrs Tolopilo un par tendencēm pasaules tūrisma attīstībā un Latgali to kontekstā Latvijas tūrisma guru stāstīja Andris Kleperis. Šogad semināri notiek mazajās Latgales pilsētās, sniedzot iespēju apskatīt tūrisma objektus  vietās, kur ne tik bieži tiekam - Līvānos, Dagdā, Kārsavā, Preiļos, Balvos un Ludzā. 

Kā arī Latgales reģiona  tūrisma asociācija Ezerzeme 2. decembrī aicina uz Latgales tūrisma konferenci, kura šogad notiks Ludzā.

Tūrisma konferences laikā tiks apkopoti šīs sezonas rezultāti, apmeklētāji tiks aicināti smelties spēkus un iedvesmu Latgales veiksmīgāko uzņēmēju, pašvaldību pieredzes stāstos, izvēlēties tuvākos praktiskos uzdevumus tūrisma attīstībai.

Arī šogad konferences noslēgumā  tiks apbalvoti labākie Tūrisma jomā 2016.gadā Latgalē. Konferenci vadīs populārais latgalietis Aivars Mackevičs.

Rezekneszinas.lv 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Katram pirmklasniekam, Rēzeknes pilsētas dome izsniegs dāvanu karti 20 eiro vērtībā, skolas preču iegādei.
Apspriest
Aptauja
Kā, ziemas sezonā Jūs tiekat galā ar rēķiniem par apkuri?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
"Saskaņas" vēstnesis par 150 000 EUR?
Var taču redzēt, ka teksts ir pilnīgs bezsakars un tulkots ar google translate. Sīkāk...
"Saskaņas" vēstnesis par 150 000 EUR?
Neviens vairs netic šādām muļķībām, vai tiešām Jums nav ko darīt, kā apkrāpt cilvēkus? Ejiet taču strādāt.Izdomājuši kaut kādas nereālas summas, kas Jūs Dievi esat kaut kādi? Pat bankas bez visādiem dokumentiem tādas milzīgas aizdevuma summas nedos, neko jau nerunājot par Jūsu "pavisam neaizdomīgais" e-pasts.


Smiekli nāk. Sīkāk...
Raidejums "Pi myusim Latgolā" gostūs pi Andra Slišāna
Tiešām? Man personīgi nav laika. Uzzināt par ko plēšas latgalieši ir interesanti. Un cepuri nost Andrim, lai visas ieceres izdodas ! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top