Otrdiena,
21.Janvāris 2020
Vārda dienas: Agne, Agnese, Agnija, Антон, Григорий, Емельян Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Bizness

Tuvojas noslēgumam semināru cikls tūrisma speciālistiem

06.10.2016
Tūrisma nozare ieņem nozīmīgu lomu Latgales tautsaimniecībā.  

Latgales reģiona tūrisma asociācija Ezerzeme, sadarbībā ar LIAA Tūrisma departamentu un Latgales pašvaldībām, tūrisma uzņēmējiem, speciālistiem un interesentiem organizē ikgadējo mācību semināru ciklu, kas šoruden noritēs ar saukli ” Veiksmes atslēga-mūsu pašu rokās!”

Jau iepriekšējā gada reģiona tūrisma konferencē tika pieņemts lēmums, balstoties uz esošajām iestrādēm un apvienojot spēkus, pilnveidojot prasmes un ceļot kvalitāti, nostiprināt tūrisma nozari kā augsta pakalpojuma kvalitātes sektoru,  lai veidotu Latgali par pievilcīgu un populāru tūristu galamērķi gan Latvijas, gan ārvalstu tūristiem. 

Latgale kā pievilcīgs un interesants tūrisma galamērķis arī šosezon ir sevi gana labi pierādījusi- tūristu skaits neapšaubāmi ir audzis. Taču ilgtspējīga nozares attīstība ir iespējama tikai ar stipriem uzņēmējiem un speciālistiem, kas nepārtraukti pilnveido zināšanas un spēj radīt inovatīvus tūrisma produktus un sniegt kvalitatīvus pakalpojumus, sekojot mūsdienu pieprasījuma straujajām izmaiņām.

Šogad notika lekciju cikls, kas sniedza zināšanas un novatoriskas idejas ikkatram  kā cilvēkam un  profesionālim. Ar zināšanām un pieredzi par paaudžu un tehnoloģiju straujajām izmaiņām dalījās Latvijā atpazīstamais žurnālists Haralds Burkovskis, par darbu ar klientu un sevi stāstīja psiholoģe Iveta Aunīte, par vietas stāsta izveidi muzeju vēstīja darba profesionāle Ineta Zelča-Sīmansone, par mājas lapu pareizu veidošanu stāstīja datorjomas speciālisti Jānis Bautrs un Andrejs Mieriņš, par labu tūrisma foto veidošanu zināja stāstīt fotogrāfs un tūrisma speciālists Aleksandrs Tolopilo un par tendencēm pasaules tūrisma attīstībā un Latgali to kontekstā Latvijas tūrisma guru stāstīja Andris Kleperis. Šogad semināri notiek mazajās Latgales pilsētās, sniedzot iespēju apskatīt tūrisma objektus  vietās, kur ne tik bieži tiekam - Līvānos, Dagdā, Kārsavā, Preiļos, Balvos un Ludzā. 

Kā arī Latgales reģiona  tūrisma asociācija Ezerzeme 2. decembrī aicina uz Latgales tūrisma konferenci, kura šogad notiks Ludzā.

Tūrisma konferences laikā tiks apkopoti šīs sezonas rezultāti, apmeklētāji tiks aicināti smelties spēkus un iedvesmu Latgales veiksmīgāko uzņēmēju, pašvaldību pieredzes stāstos, izvēlēties tuvākos praktiskos uzdevumus tūrisma attīstībai.

Arī šogad konferences noslēgumā  tiks apbalvoti labākie Tūrisma jomā 2016.gadā Latgalē. Konferenci vadīs populārais latgalietis Aivars Mackevičs.

Rezekneszinas.lv 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest
Aptauja
Kuru autoservisu Jūs izmantojat?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Latvija vēlas kļūt par klimata politikas virzītāju
Viss ir ļoti vienkārši. Klimata izmaiņas un kontrole ir viena liela, globāla OIK. Tāpat kā no Latvijas OIK dažiem "atlec" ievērojams miljonu prieciņš, tā no globālās OIK 'atlec' tai pietuvinātajiem, bet jau miljardos mērāmi prieciņi. Sīkāk...
Latvija vēlas kļūt par klimata politikas virzītāju
Mes jau esam ,sen jau .OIK maksajam nepajokam.......es nezinu kapec musejiem ta vajaga izlekt Piemeram Lukstins ir tik daudz ieviesis ka vel ne viena valsti ta nav...kapec jabut lielakam katolim par Romas pavestu??? Sīkāk...
Zivju resursu kontrole Rāznas ezerā kļūst arvien mūsdienīgāka
Nezin kāpēc, bet jo stingrāk aizsargā un apsargā zivju resursus, jo zivju kļūst mazāk. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top