Trešdiena,
8.aprīlis 2020
Vārda dienas: Dana, Dans, Danute, Edgars, Лариса, Гаврила, Василий, Анна Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Bizness

Bezmaksas semināri lauksaimniekiem

12.03.2020
SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes birojā turpinās aktīva darbība, piedāvājot lauksaimniekiem dažnedažādas mācības un pieredzes braucienus, tajā skaitā arī pavasara seminārus pagastu pārvaldēs un Rēzeknē. Sadarbībā ar Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldi šogad plānoti pieci bezmaksas semināri:

26. martā – Dekšāres pagasta pārvaldē,

27. martā – Nautrēnu pagasta sporta hallē,

2. aprīlī – Stoļerovas pagasta saieta namā,

7. aprīlī – Maltas kultūras namā,

8. aprīlī – Rēzeknē, Dārzu ielā 7a.

Jautājumu loks plašs. Gan par tiešo maksājumu saņemšanas kārtību šajā sezonā un par valsts atbalstu lauksaimniecībā. Tāpat jautājumi, kuri saistīti ar augu aizsardzības līdzekļu lietošanu un uzskaiti, par veterinārās uzraudzības un dabas aizsardzības aktualitātēm. Lietderīgi uzklausīt arī informāciju par atbalsta programmām lauksaimniekiem, lauku uzņēmējiem, ko piedāvā finanšu institūcija ALTUM.

Ar nākamo gadu sāksies jaunais plānošanas periods, par kuru jau šobrīd tiek domāts, runāts, pavīd arī konkrētākas iezīmes. Precīzāk par norisēm lauksaimniecības politikā, ieskicētajiem virzieniem un risinājumiem pastāstīs Latvijas Zemnieku federācijas valdes priekšsēdētāja Agita Hauka. Tikšanās ar Agitu Hauku notiks Dekšārēs un Nautrēnos.

Interesenti tiek aicināti izvērtēt piedāvāto grafiku un semināru tēmas, līdz ar to apmeklēt sev ērtāko norises vietu. Semināru sākums plkst.10.00.

Ar semināru norises kārtību var iepazīties Valsts Lauku tīkla mājaslapā www.laukutikls.lv


Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē 2019. gadā mirstība divreiz augstāka nekā dzimstība.
Apspriest 1
Aptauja
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
“Ģimenes uzņēmums” atkal saņem Rēzeknes domes pasūtījumu
Ja pirmajos valdīšanas gados Bartaševičs nedaudz uzmanīgāk shēmoja, tad tagad viņš ir sapratis, par ko KNAB un Valsts kontrole viņu var uzraut uz zara, un par ko nevar, kā rezultātā viņš, kas attiecas uz Latgaliju un nu jau arī B & B struktūru, ir galīgi no spolēm nolecis. Bet KNAB un VK tikai rokas plāta. Sīkāk...
Latvijā nomirusi sirmgalve, kurai bija Covid-19
ha-ha- nekāda korona viņai nebija, 99 gadi Sīkāk...
Rēzeknes domei ir 64 000 eiro “Open place” rīkošanai
Ārpus savas "derevņas" kino festivāls nevienam nav zināms, pat ne Latgales līmenī. Šķiet, ka neko vairāk par izbraukuma plezīru dažiem Krievijas artistiem un kopēju fotosesiju vietējiem zīmuļiem tas nenozīmē. Ja mūsu varasvīri tā mīl kino, vai nebūtu labāk organizēt izklaides pasākumus pašmāju - Latvijas kino un teātra personībām, kuras šobrīd nedzīvo spoži? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top