Ceturtdiena,
26.Novembris 2020
Vārda dienas: Konrāds, Sebastians, Sebastijans, Иван, Герман, Никифор Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Rēzeknes dome organizējusi apšaubāmu balsošanu

16.08.2019
15.augustā Rēzeknes pilsētas dome, savā mājas lapā izsludinājusi balsošanu, par iedzīvotājiem ērtāko sabiedriskā transporta kustības shēmu. Katrs pilsētas iedzīvotājs var nobalsot par jauno autobusu saraksta shēmu, vai par veco, jau ierasto.

Lēmumu par šāda veida balsošanu, Rēzeknes domē pieņēma tad, kad pēc jaunās shēmas ieviešanas, iedzīvotāji sāka aktīvi paust savu sašutumu.

Ažiotāža, kura valdīja pilsētā, nevarēja tikt nepamanīta, kā rezultātā, vienā no savām preses konferencēm Aleksandrs Baraševičs paziņoja, ka ja šīs balsošanas rezultātā jaunā transporta kustības shēma negūs vairākuma atbalstu, tad tiks atgriezts vecais maršruta autobusu kustības saraksts.

Pēc tā, kad balsojums tika atklāts, sociālajā vietnē Facebook.com tika publicēts video, kurā pilsētā labi pazīstamais radio raidījumu vadītājs Aleksandrs Klimovs, norāda uz to, ka šāda veida balsošanas formu nevar uzskatīt par godīgu. Vēl jo vairāk, vadoties pēc šī balsojuma datiem, nedrīkst tikt pieņemti nekādi sabiedrībai nozīmīgi lēmumi.

Video tika atainots tas, ka jebkurš interneta lietotājs vairākas reizes var atkārtoti balsot par kādu no piedāvātajiem variantiem. Tādējādi, savu interešu vadīts, panākt vēlamo rezultātu.

Video krievu valodā


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-6/6)
janis 18.08.2019 09:18
abi varianti slikti
АНДРИС 31.08.2019 22:13
Я ЗА НОВОЕ РАСПИСАНИЕ
Алена 31.08.2019 22:15
Я ЗА НОВОЕ РАСПИСАНИЕ
рУТА 31.08.2019 22:17
ОСТАВИТЬ НОВОЕ РАСПИСАНИЕ АВТОБУСОВ
Илона Сандра Катерина 31.08.2019 22:19
МЫ ЗА НОВОЕ У НАС ДЕТИ КОТОРЫЕ ХОДЯТ В САДИК ПР УЛ дАРЗУ
Slaviks 01.09.2019 08:09
Domes trollis cenšas vaiga sviedros, tikai ar prātiņu tā ne visai - kaut vai lielos burtus būtu izslēdzis kaut vienam savam jaunajam raspisaņijam ))))
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Turpmāk par papīra formāta rēķiniem no "Rēzeknes siltumtīkli" papildus būs jāmaksā 0,45 eiro.
Apspriest 1
Aptauja
Kāda ir Jūsu attieksme pret Covid-19 vakcināciju?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Turpmāk par papīra formāta rēķiniem no "Rēzeknes siltumtīkli" papildus būs jāmaksā 0,45 eiro.
Kredietvoorstel tussen particulieren U heeft een lening nodig voor de bouw, een vastgoedproject, de oprichting van uw bedrijf, de terugkeer naar uw persoonlijke activiteiten die u wilt uitvoeren. U die problemen heeft, u heeft onbetaalde uren, u heeft andere problemen gehad. Ik sta klaar om je te helpen. U zou mij moeten kunnen terugbetalen en zeer kosteneffectief aan mijn voorwaarden moeten kunnen voldoen. Het zal uw leven gemakkelijker maken. Neem contact met mij op voor meer informatie!
mail: coralielinberg@yahoo.com Sīkāk...
Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas centrs tiks modernizēts
Beidzot es redzu, ka kaut kas ,lēnām Latvijā virzās uz priekšu.Es esmu par vienotu programmu suņkopības apmācības virzieniem un attīstībai.Uz šo brīdi ir viss sadalīts pa specifikai un notiek resoru cīņa,kas ir "gudrāks",bet rezultātu nav.Jums nav arī pieredzes apmaiņas un ir redzams pēc dažādu kinoloģisko dienestu suņu pielietojuma,ka viņi tiek gatavoti jau izbraukumu vietā nāvei.Nav darbinieka fiziskā aizsardzība nopersonu uzbrukuma.No Eiropas nāk iekšā nepareiza suņu apmācības metodika,kas var novest pie milzīgām problēmām.
Tā nav kritizēšana,bet draudzīgs ieteikums.
Ar cieņu un sapratni Sīkāk...
Ministru prezidenta apsveikums Latvijas valsts proklamēšanas gadadienā
Ilgi gaidītie Valsts svētki ir jau pienākuši. Šodien, 18.novembrī, mūsu tautai ir īpaša diena. Pirms 102. gadiem mūsu tauta atguva savu dzimto zemi, mūsu tauta atkal kļuva brīva. Dibinot Latvijas Republiku, latvieši atguva savu senču zemi, kuru iebrucēji (sākot ar krustnešu un kristīgo misionāru laikiem) bija nozaguši. Mēs atguvām to, kas pieder mums. Mēs esam saimnieki savā zemē. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Novērtēsim savu senču pūliņus latvietības saglabāšanā un latvju zemes nosargāšanā. Cienīsim un mīlēsim Latviju. Būsim draudzīgi un vienoti ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas labklājību, kā arī par valsts attīstību. Iekursim ugunskuru savas viensētas pagalmā par godu Latvju Dieviem! Ziedosim sauju graudu, sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā mūsu valsts robežas! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mūsu tautai labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums bagātību un veiksmi! Lūgsim Veļu Mātei, lai Veļu Māte sniedz mūsu tautai Saules mūžu! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Godināsim savus senčus kapiņos. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai slavēta Latvija mūžīgi mūžos!
Ar sentēvu gudrību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Tēvzeme #LatvijasRepublika #Latvija #18.11.1918. #18.novembris #latvieši #latvietība #LatvjuTauta #sentēvi #drosme #patriotisms #pagāni #svētezers #LatvjuDievuSvētība #iecietība #sapratne #LatvjuDievi Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top