Sestdiena,
15.augusts 2020
Vārda dienas: Dzelde, Zelda, Zenta, Василий, Никодим, Степан Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Rēzekniešus aicina piedalīties protesta zibakcijā pie domes

12.07.2019
Sociālajos tīklos uzņem apgriezienus un strauji izplatās aicinājums Rēzeknes pilsētas iedzīvotājiem – doties pie pilsētas domes un izteikt savu neapmierinātību sakarā ar pašvaldības darbu! 

Šobrīd pilsētā lielu traci ir sacēlis jaunais „Rēzeknes satiksmes” sabiedriskā transporta kustības saraksts. Negatīvi komentāri par šo tēmu ir pārpildījuši sociālos tīklus. Cilvēki vēlas atgriezt veco sarakstu.

Akcijas autors atgādina arī par ziemas periodu, kad pilsētas ielas uzkopa „CleanR”, pārkaisot ielas ar sāli – bojājot iedzīvotāju apavus. Un cik bieži ietves nemaz netika tīrītas.

Visi iedzīvotāji tiek aicināti vienoties kopējā akcijā, paust savu neapmierinātību ar domes lēmumiem – atnes savus vecos apavus un atstāt tos pie Rēzeknes pilsētas domes.

18.jūlijā no plkst. 15.00 līdz 20.00

"Pietiek ņirgāties par Rēzeknes iedzīvotājiem!

Aicinu VISUS iesaistīties AKCIJĀ!

Ceturtdien, 18.jūlijā, no plkst. 15.00 līdz 20.00, atnesīsim savu vecos nonēsātos apavus un atstāsim tos pie pilsētas domes, šādi izrādot protestu!

Lai visa domes vadība un pilsētas iedzīvotāji redz, ka mēs esam PRET jauno sabiedriskā transporta kustības sarakstu, PRET „izdauzītiem” pagalmiem un PRET netīrītiem un ar sāli pārkaisītiem ceļiem, ziemas periodā!!!

Pārpildīsim domi ar vecajām tupelēm – parādīsim, ka mums nav vienalga!

Vienosimies akcijā – likumīgi, mierīgi un efektīvi „novērtējot” jauno sabiedriskā transporta kustības sarakstu, ielu stāvokli un uzkopšanas darbus ziemā!

Neesiet vienaldzīgi, dalieties ar šo informāciju un piedalieties akcijā! 

Tikai visiem kopā mums izdosies!"Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-10/11)
Rēzeknietis 12.07.2019 14:15
Par sarakstu protestētu, a par sāli, nē.Tātad nē!
pozītīvais 14.07.2019 18:09
šajā pasākumā-ļaužu pūļi autobusa pieturā pretim domei beidzot liek domāt, ka piepildījusies mēra vīzija par nebijušu tūristu pieplūdumu!!!
Zeks 14.07.2019 19:01
Par velti ir tikai siers slazdā pelēm! Skaidrs jau bija sākumā, ka bezmaksas autobusus tik mazas pilsētas budžets nepavilks, bet protams ka vēlētāju balsis gan tika ar to pieviktas par labu valdošajiem. Skaidrs ka kaut kas jāmaina!!!
Filosofs Kamene 15.07.2019 23:39
Daži teoretiki apgalvo ka ideala sabiedriba pilsoniem ne vajag nekadu tieksmi. Uzaudzinati tada gara cilveki strada izgudro priekš sabiedribas labuma un sevis bet politka ir ka zabaks jo mīda visus pec kartas. Isteniba viss ir citadi bez politikas mes paši butu pertiķi
Sāls 16.07.2019 09:46
Vai tad tagad pilsētas ielas uzkopj cita firma nevis „CleanR”? Tas pats arī būs šogad, nekas nemainīsies, jo mūsu domei tas ir izdevīgi. Pilsēta ir netīra, ņemt kaut vai Dārzu ielas ietvi, tā ir netīra. Mobīlā „CleanR”, komanda par dažām minūtēm to izskrien cauri, bet kā ir piegružota, tā arī paliek. Vajag Vides dienestam vairāk kontrolēt cik sāls šis uzņēmums izber uz ietvēm, kad to nav nepieciešams darīt.
Zane 16.07.2019 11:33
Kāpēc atbildīgie dienesti neseko, kā tiek uzkoptas pilsētas ietves.Visu vasaras sezonu netiek koptas Ludzas ielas ietves. Esmu novērojusi, ka šeit uzkopšana saistās tikai ar miskastes iztukšošanu autobusu pieturā.Kāpēc ir jātērē pašvaldības līdzekļi par neveiktajiem darbiem.Varbūt firma "Clean R" varētu iedzīvotājus klātienē iepazīstināt ar visiem sētniekiem, ja tādi ir.Pēc tā, kādas izskatās pilsētas ietves, tad firmai sētnieku nemaz nav. Nevar uzkopt teritoriju, tikai braukājot pa ielām ar "Clean R" mašīnu. No tā teritorija tīrāka nekļūst.Situācija ir dramatiska.Cik ilgi tā turpināsies?
Ga 17.07.2019 15:39
Sāls 16.07.2019 09:46
Vai tad tagad pilsētas ielas uzkopj cita firma nevis „CleanR”? Tas pats arī būs šogad, nekas nemainīsies, jo mūsu domei tas ir izdevīgi. Pilsēta ir netīra, ņemt kaut vai Dārzu ielas ietvi, tā ir netīra. Mobīlā „CleanR”, komanda par dažām minūtēm to izskrien cauri, bet kā ir piegružota, tā arī paliek. Vajag Vides dienestam vairāk kontrolēt cik sāls šis uzņēmums izber uz ietvēm, kad to nav nepieciešams darīt.
Nesaprotu, kur te domei ir izdevīgums? Netīra pilsēta?
Rēzekniete 20.07.2019 11:03
Ga 17.07.2019 15:39
Nesaprotu, kur te domei ir izdevīgums? Netīra pilsēta?
VISS JAU SAISTĪTS AR NAUDIŅU....tur tas izdevīgums.
Zuze 26.07.2019 18:15
Un cik cilvēku piedalījās?
Osso 18.08.2019 09:21
Protestētāji ,bļat,būtu uz vēlēšanām gājuši ,nu cik tas padlu klans te valdīs?
12
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes pilsētas domes kredītsaistības palielināsies par vēl 150 tūkstošiem eiro.
Apspriest
Aptauja
Kā, Jūsuprāt, būtu jārīkojas domes priekšsēdētāja vietniekam Andrejam Rešetņikovam, pēc notikušā konflikta uzņēmumā «Rēzeknes satiksme»?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Atklāj, kura ir visātrākā Latvijas šoseja
Labdien, paldies Markam Viljamsam, kurš aizdeva man aizdevumu, lai šodien glābtu mana slimā bērna dzīvību, lūdzu, ikvienu, ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevuma e-pasts: markwilliamstrustfirm@gmail.com Sīkāk...
Ēterā raidījumu cikls “Sarunas par Latgali…, un ne tikai”
Nu gan tā varakļāniete lej ūdeni ! Sīkāk...
Valsts vides dienesta amatpersonu vaino maluzvejniecībā
Vot šitàdiem kropļiem,valsts uztic dotos pienàkumus,maksā labas algas,soc.garantijas,utt.a paskat ar ko nodarbojas. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top