Svētdiena,
20.oktobris 2019
Vārda dienas: Leonīda, Leonīds, Сергей, Юлиан, Капитолина Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Vai apdraudēta Rēzeknes upes ekoloģija?

24.05.2019
Rēzeknes iedzīvotājus ir satraucis fakts, ka Rēzeknes upē, iepretim Latgales vēstniecībai „Gors”, ietek zaļganas nokrāsas šķidrums. 

Reaģējot uz iedzīvotāju neizpratni, portāla Rezekneszinas.lv redakcija, centās sazināties ar pašvaldības akciju sabiedrību „Rēzeknes siltumtīkli”, kuras pārstāvji nebija daudzvārdīgi. Redakcijas žurnālistiem izdevās noskaidrot tikai to, ka uzņēmums ir lietas kursā par notiekošo minētajā vietā, Rēzeknes upē, tādējādi apliecinot savu saistību ar notikušo. Uzņēmumā norādīja, ka ūdens neesot kaitīgs nedz cilvēkiem, nedz videi.

Lai situācija taptu skaidrāka, vērsāmies Valsts vides dienestā.

Dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Bukleviča paskaidroja, ka šoreiz nekas bīstams nav noticis. „Rēzeknes siltumtīkli”, veicot plānveida remontdarbus nolējuši upē tehnisko ūdeni. Darbi esot bijuši saskaņoti, tā „Rēzeknes siltumtīkli” norādījuši Valsts vides dienestam.  

Arī M.Bukeviča norādīja, ka krāsotajam ūdenim nevajadzētu nodarīt kaitējumus videi, bet neskatoties uz to, tiks ņemti ūdens paraugi attiecīgajām pārbaudēm. 

Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Katram pirmklasniekam, Rēzeknes pilsētas dome izsniegs dāvanu karti 20 eiro vērtībā, skolas preču iegādei.
Apspriest
Aptauja
Kā, ziemas sezonā Jūs tiekat galā ar rēķiniem par apkuri?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Jaundzimušajiem no 2020.gada vairs nepiešķirs nepilsoņa statusu
Šitie mazie tāpat nebūs lojāli šai valstij ,kā i viņu izdzimteņu vecāki. Sīkāk...
Aicinājums deputātiem - bezmaksas ēdināšana Rēzeknes bērnudārzos
Šeit vajadzētu precizēt, vai tas ir pabalsts vai dāvana. Ja pabalsts, tas jāsaņem trūcīgajiem bet ne visiem. Ja dāvana, pašvaldība samaksā bērnudārzam un visiem tiek vienādi- tiem, kuriem mēneša ienākums 1 cilvēkam 200 € un tiem , kuriem 2000 €. Ja pabalsts, samaksā, kaut vai tieši dārziņa, bet tikai par tiem cilvēkiem, kuriem patiešām vajadzīga palīdzība. Tātad: dāvana vai pabalsts mazturīgajiem? Sīkāk...
Aicinājums deputātiem - bezmaksas ēdināšana Rēzeknes bērnudārzos

- Šāda veida palīdzība daudzām ģimenēm būs daudz efektīvāka nekā piešķirtie pabalsti, kurus vecāki nereti izmanto citiem mērķiem, neuzlabojot bērnu dzīves kvalitāti - tā ir tikai pašu vecāku atbildîba, kur un kā viņi izlieto piešķirto pabalstu?! Jūs aicinat tad nepiešķirt kādu valsts vaj pašvaldības pabalstu tieši vecākiem, bet novirzīt uz ēdināšanas izmaksu segšanu?! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top