Pirmdiena,
24.Septembris 2018
Vārda dienas: Agris, Agrita, Герман, Сергей Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Kāpēc tiek izzāģēts mežs Maskavas ielā?

04.06.2018
Pilsētnieki ir ievērojoši ļoti neierastu, pat teiktu – satraucošu, skatu Maskavas ielā, kur tika izzāģēts mežs. Kā liecina Valsts zemes dienesta dati, kopējā minētā zemesgabala platība ir 7 ha.
 
Tā kā pilsētnieki netika informēti par vērienīgajiem darbiem, kāda daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāja sazinājās ar portāla Rezekneszinas.lv redakciju ar lūgumu noskaidrot, kas tur īsti notiek.
 
Atbraucot klātienē apskatīt šo vietu, arī portāla žurnālisti konstatēja, ka mežs ir izzāģēts pilnībā. Savulaik šī teritorija bija iecienīta pastaigu un atpūtas vieta, bet nu paveras klajš lauks.

 
Lai noskaidrotu, kāpēc tiek veikti izzāģēšanas darbi, kas notiks ar sazāģēto materiālu, žurnālisti sazinājās ar Rēzeknes pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāju Kārli Pozņakovu.


„Šī teritorija ir pārpurvota, tāpēc šobrīd tā tiek sakārtota un attīrīta, izcērtot kokus un pievedot zemi,” skaidro K.Pozņakovs.
 

Kā norādīja K.Pozņakovs, zeme paredzēta industriālai apbūvei, un lai to varētu piedāvāt investoriem, tai ir jābūt sakārtotai atbilstoši prasībām. Pagaidām tā nav piesaistīta nevienam projektam, bet nākotnē to plānots piesaistīt projektiem.
 

Jau tika rakstīts, ka Rēzeknes SEZ apkopotā informācija par investoru pieprasījumiem no 2017. gada sākuma līdz 2017.gada novembrim, tad tika organizētas vien 8 potenciālo investoru vizītes uz Rēzeknes SEZ. Pārējo informāciju – uzņēmumu nosaukumus, darbības jomu un specifiku – tā arī neizdevās uzzināt.

 
Atbilde uz jautājumu par nozāģētā materiāla likteni netika saņemta, tāpēc tas tika uzdots atkārtoti.
 

Kā noskaidrojās, dome esot noslēgusi līgumu ar uzņēmumu un koksnes tālākā izmantošana ir viņu kompetencē.
 

Pilnvērtīgu situācijas izklāstu nebija izdevies saņemt.
 

Vēl pēc kāda laika noskaidrojās, ka līgums noslēgts ar SIA „SG Latgale”.
 

Kas liekas interesanti, minētā uzņēmuma darbības veids norādīts - ūdensapgādes sistēmu būvniecība.
 

"Līgumā ar uzņēmumu "SG Latgale" bija noteikts, ka 95 m2 koksnes jānogādā pansionātā Rēznas 41, savukārt krūmi, zari un saknes tiek utilizētas, " paskaidroja K.Pozņakovs.
 

Līgumā noteikto summu neizdevās noskaidrot.
 
rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pavisam 13.Saeimas vēlēšanām iesniegtajos kandidātus sarakstos kopā pieteikti 1470 deputātu kandidāti.
Apspriest 1
Aptauja
Vai jums ir parādi par apkuri uzņēmumam "Rēzeknes siltumtīkli"?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Apskats - meklē aculieciniekus, iebrauc skolā, atrasts līķis
Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai samaksātu rēķinus un korporatīvo finanšu līdzekļus nekustamajam īpašumam un jebkura veida uzņēmējdarbības finansēšanai ( creditplusfinance11@gmail.com vai WhatsApp +16234044993 ). Mēs piedāvājam arī aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un korporatīvajām institūcijām. ar 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam aizdevumu nopietniem domājošiem cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti saņemt aizdevumu, ja interesē, sazinieties ar šo e-pastu: creditplusfinance11@gmail.com vai WhatsApp +16234044993 Sīkāk...
Rēzeknes slimnīcā jauns valdes loceklis
Nesaprotu, kāda daļa bēdīgi slavenajai Gavarei-Karpovai pie slimnīcas lietu izlemšanas ? Sīkāk...
Rēzeknes slimnīcā jauns valdes loceklis
Da, pravda. Ščastje ņe v deņgah, a v ih koļičestve! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top