Pirmdiena,
25.jūnijs 2018
Vārda dienas: Maiga, Milija, Анна, Арсений, Онуфрий, Петр Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Kāpēc tiek izzāģēts mežs Maskavas ielā?

04.06.2018
Pilsētnieki ir ievērojoši ļoti neierastu, pat teiktu – satraucošu, skatu Maskavas ielā, kur tika izzāģēts mežs. Kā liecina Valsts zemes dienesta dati, kopējā minētā zemesgabala platība ir 7 ha.
 
Tā kā pilsētnieki netika informēti par vērienīgajiem darbiem, kāda daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāja sazinājās ar portāla Rezekneszinas.lv redakciju ar lūgumu noskaidrot, kas tur īsti notiek.
 
Atbraucot klātienē apskatīt šo vietu, arī portāla žurnālisti konstatēja, ka mežs ir izzāģēts pilnībā. Savulaik šī teritorija bija iecienīta pastaigu un atpūtas vieta, bet nu paveras klajš lauks.

 
Lai noskaidrotu, kāpēc tiek veikti izzāģēšanas darbi, kas notiks ar sazāģēto materiālu, žurnālisti sazinājās ar Rēzeknes pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāju Kārli Pozņakovu.


„Šī teritorija ir pārpurvota, tāpēc šobrīd tā tiek sakārtota un attīrīta, izcērtot kokus un pievedot zemi,” skaidro K.Pozņakovs.
 

Kā norādīja K.Pozņakovs, zeme paredzēta industriālai apbūvei, un lai to varētu piedāvāt investoriem, tai ir jābūt sakārtotai atbilstoši prasībām. Pagaidām tā nav piesaistīta nevienam projektam, bet nākotnē to plānots piesaistīt projektiem.
 

Jau tika rakstīts, ka Rēzeknes SEZ apkopotā informācija par investoru pieprasījumiem no 2017. gada sākuma līdz 2017.gada novembrim, tad tika organizētas vien 8 potenciālo investoru vizītes uz Rēzeknes SEZ. Pārējo informāciju – uzņēmumu nosaukumus, darbības jomu un specifiku – tā arī neizdevās uzzināt.

 
Atbilde uz jautājumu par nozāģētā materiāla likteni netika saņemta, tāpēc tas tika uzdots atkārtoti.
 

Kā noskaidrojās, dome esot noslēgusi līgumu ar uzņēmumu un koksnes tālākā izmantošana ir viņu kompetencē.
 

Pilnvērtīgu situācijas izklāstu nebija izdevies saņemt.
 

Vēl pēc kāda laika noskaidrojās, ka līgums noslēgts ar SIA „SG Latgale”.
 

Kas liekas interesanti, minētā uzņēmuma darbības veids norādīts - ūdensapgādes sistēmu būvniecība.
 

"Līgumā ar uzņēmumu "SG Latgale" bija noteikts, ka 95 m2 koksnes jānogādā pansionātā Rēznas 41, savukārt krūmi, zari un saknes tiek utilizētas, " paskaidroja K.Pozņakovs.
 

Līgumā noteikto summu neizdevās noskaidrot.
 
rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Līgo svētku brīvdienās policija aizturējusi kopumā 66 autovadītājus, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā.
Apspriest
Aptauja
Vai jūs esat ar mieru nodod lietotās pudeles par 0,10 EUR, ja, pērkot dzērienu šajā pudelē, samaksāsiet 0,15 EUR?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Vjačeslavs Spičs par darbu "Rēzeknes namsaimniekā"
...neiztika arī bez dzeršanas un zagšanas, santehniķi pie klientiem brauca, izmantojot sabiedriskā transporta pakalpojumus. Uzņēmums bija uz bankrota robežas.
-Spīčs atkal melo,namsaimniekā strādā Spīča draugs kurš vadīja un organizēja elektriķu darbību,un elektriķi izmantoja uzņēmuma automašīnu savām privāt vajadzībām,kā arī darbā atradās alkohola reibumā un Spīčs visu to slēpa un izdevumus visus apmaksāja,kā arī pats Spīčs izmantoja darba automašīnu savām personiskajām un ģimenes vajadzībām izdevumus apmaksāja protams nodokļu maksātāji.
-Kā arī namsaimniekā Spīča draugi Šindlers ,Pavlovskis,Lūss izmantoja autoservisa SIA Veda pakalpojumus priekš savām privāt automašīnām un izmaksas apmaksāja nodokļu maksātāji.Visus rēķinus Spīčs parakstīja un lika apmaksāt namsaimniekam.
...tāpēc sākās pārbaudes no domes, kas, taisnību sakot, radīja papildus slodzi gan man, gan administrācijai. Vienkāršāk runājot, lielāko daļu sava darba laika man vajadzēja tērēt skaidrojot, risinot, veidojot sarunu ar domi un citām tamlīdzīgām lietām.”
-kā arī Spīčs bija aizņemts ar dokumentu falsifikāciju/viltošanu,lai mazāk tiktu atklāts pārkāpumu namsaimniekā,diemžēl tā tas bija.Ja tiktu atklāti pārkāpumi mājās:Metālistu ielā 6,skolas ielā 8a,18.novembra 12b,zemnieku ielā 48 utt. Spīčs jau sen būtu atlaists no darba.
-Un tas ka Spīčs apzināti bez kauna un goda pret mājas iedzīvotājiem kooperatīva šķērsielā 13 savam draugam Lūsam nosiltināja dzīvokli par mājas iedzīvotāju naudas līdzekļiem ir kategoriski nepieļaujami,lai noslēpt šo pārkāpumu Spīčs 2017 rudenī atkārtoti nosiltināja Lūsam dzīvokli un atkal par mājas iedzīvotāju naudas līdzekļiem.
Tāda ir Spīča būtība ,tāds viņš ir iedzīvotāji viņu nekad neinteresēja.Savas intereses viņam vienmēr ir primārās un tagad viņš cenšas sevi parādīt baltu un pūkainu.Pažēlojiet mani es esmu"labs un taisnīgs",bet patiesību nevēlas izklāstīt Rēzekniešiem.Ja uzzinās PATIESĪBU PAR SPĪČA pretlikumīgām darbībām ,tad neviena māja nenoslēgs ar viņu līgumu.Ļoti žēl ka ir tādi hameleoni kā Spīčs.

Sīkāk...
Turpmāk varēs nodod arī plastmasas iepakojumus
Varēs "nodod",vai tomēr "nodot"??? Sīkāk...
Vakar ugunsgrēkā Rēzeknē cieta cilvēks
Ziemeļu rajons ūdeni silda ar elektriskajiem boileriem... Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top