Piektdiena,
22.marts 2019
Vārda dienas: Dziedra, Tamāra, Николай, Леонтий, Илья, Тарас Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Kāpēc tiek izzāģēts mežs Maskavas ielā?

04.06.2018
Pilsētnieki ir ievērojoši ļoti neierastu, pat teiktu – satraucošu, skatu Maskavas ielā, kur tika izzāģēts mežs. Kā liecina Valsts zemes dienesta dati, kopējā minētā zemesgabala platība ir 7 ha.
 
Tā kā pilsētnieki netika informēti par vērienīgajiem darbiem, kāda daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāja sazinājās ar portāla Rezekneszinas.lv redakciju ar lūgumu noskaidrot, kas tur īsti notiek.
 
Atbraucot klātienē apskatīt šo vietu, arī portāla žurnālisti konstatēja, ka mežs ir izzāģēts pilnībā. Savulaik šī teritorija bija iecienīta pastaigu un atpūtas vieta, bet nu paveras klajš lauks.

 
Lai noskaidrotu, kāpēc tiek veikti izzāģēšanas darbi, kas notiks ar sazāģēto materiālu, žurnālisti sazinājās ar Rēzeknes pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāju Kārli Pozņakovu.


„Šī teritorija ir pārpurvota, tāpēc šobrīd tā tiek sakārtota un attīrīta, izcērtot kokus un pievedot zemi,” skaidro K.Pozņakovs.
 

Kā norādīja K.Pozņakovs, zeme paredzēta industriālai apbūvei, un lai to varētu piedāvāt investoriem, tai ir jābūt sakārtotai atbilstoši prasībām. Pagaidām tā nav piesaistīta nevienam projektam, bet nākotnē to plānots piesaistīt projektiem.
 

Jau tika rakstīts, ka Rēzeknes SEZ apkopotā informācija par investoru pieprasījumiem no 2017. gada sākuma līdz 2017.gada novembrim, tad tika organizētas vien 8 potenciālo investoru vizītes uz Rēzeknes SEZ. Pārējo informāciju – uzņēmumu nosaukumus, darbības jomu un specifiku – tā arī neizdevās uzzināt.

 
Atbilde uz jautājumu par nozāģētā materiāla likteni netika saņemta, tāpēc tas tika uzdots atkārtoti.
 

Kā noskaidrojās, dome esot noslēgusi līgumu ar uzņēmumu un koksnes tālākā izmantošana ir viņu kompetencē.
 

Pilnvērtīgu situācijas izklāstu nebija izdevies saņemt.
 

Vēl pēc kāda laika noskaidrojās, ka līgums noslēgts ar SIA „SG Latgale”.
 

Kas liekas interesanti, minētā uzņēmuma darbības veids norādīts - ūdensapgādes sistēmu būvniecība.
 

"Līgumā ar uzņēmumu "SG Latgale" bija noteikts, ka 95 m2 koksnes jānogādā pansionātā Rēznas 41, savukārt krūmi, zari un saknes tiek utilizētas, " paskaidroja K.Pozņakovs.
 

Līgumā noteikto summu neizdevās noskaidrot.
 
rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes atskurbtuvē nedēļas laika nonāk 16 cilvēki.
Apspriest 1
Aptauja
Vai Jūs interesējaties par pilsētas politisko dzīvi?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Skolotāju algām atrasti 1,7 miljoni eiro
No rubrikas: kad mēs augām. Vienā telpā, viens skolotājs mācīja 1-3 (2-4) klasi apm.25-30 skolniekus. Tikai 5. klasē bija priekšmetu skolotāji. Kuri gribēja mācīties, iemācījās. Vai tiešām tagad skolotāji tik mazgudri, ja nepārzina visus priekšmetus 3 (4) klases līmenī? Tad jau vajadzēs personālos skolotājus. Sīkāk...
Skolotāju algām atrasti 1,7 miljoni eiro
TIEM KAS NEDARA NEKO,UN MOKA BĒRNU.JO PAR SKOLOTĀJIM TOS VAR NOSAUKT LABI, KA DIVUS NO 100,PĀREJI PSIKPPĀTI ,ATROD NAUDU!ŠAUSMAS!!!!!!!!!!1 Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top