Piektdiena,
22.jūnijs 2018
Vārda dienas: Laimdots, Laimiņš, Ludmila, Кирилл, Александр Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

"Rēzeknes Namsaimnieks" zaudē mājas. Iedzīvotāja viedoklis.

07.03.2018
„Rēzeknes Namsaimnieks”, apkalpojot 180 daudzdzīvokļu mājas, ir lielākais Rēzeknes pilsētā esošais apsaimniekošanas uzņēmums. Uzņēmuma apgrozījums 2016.gadā bija 1,8 miljoni EUR, taču peļņa vien 26 EUR.

Mūsuprāt, pēdējā laikā, „Rēzeknes Namsaimnieks” atrodas diezgan kritiskā stāvokli, iespējamā vadības nekompetence, pildot savus tiešos darba pienākumus, situāciju nespēj uzlabot.

 

Ja apkopotu visas 2017.gadā uzņēmumā notikušās situācijas, tad droši varētu pasniegt specbalvu „Gada tēmas 2017”.
 

Visaktīvāk tika apspriesta situācija, kad uzņēmuma vadītājs Vjačeslavs Spičs savam darbiniekam ļāva veikt siltināšanas darbus darbiniekam piederošajā dzīvoklī, izmantojot visu daudzdzīvokļu mājai pieejamo resursu.
Pārējie mājas iemītnieki pauda neizpratni, taču pilsētas mēru Aleksandru Bartaševiču šis gadījums īpaši neuztrauca, jo, pēc mums pieejamās informācijas, nekas tā arī netika atrisināts vai kompensēts.
 
Mēs nesliecamies ticēt neoficiālai informācijai, kas mums regulāri tiek iesūtīta, taču vēlamies informēt, ka daži lasītāji pauž viedokli, ka Vjačeslavam Spičam pietuvinātie uzņēmuma „Rēzeknes Namsaimnieks” darbinieki uzskata par lieku un nevajadzīgu apmaksāt „Rēzeknes Namsaimnieks” rēķinus par apsaimniekošanu, kā rezultātā tiek uzkrātas lielas parādsaistības.
 
Šī situācija uzskatāmi parāda, ka uzņēmuma vadītājs pieļauj šādu attieksmi gan pret sevi, gan pret uzņēmumu, kas savukārt pierāda viņa nepareizo pieeju, pildot darba pienākumus.
 
Piemirstot šo nepatīkamo starpgadījumu, Rēzeknes pilsētas dome pauda viedokli, ka V.Spičs tomēr tā kā netiekot galā ar saviem pienākumiem, viņam esot vajadzīgs kāds, kurš pamācīs, ieteiks, kā vajag strādāt.

Kā zināms, pirmais konkurss uz „Rēzeknes Namsaimnieks” otrā valdes locekļa amata vietu izgāzās kā veca sēta, jo, iespējams, domei tīkamāko kandidātu aizturēja KNAB vīri.
 
Tāpēc konkurss tika izsludināts atkārtoti.
 
Kā liecina neoficiāla informācija, šoreiz pildīt, tā teikt, mentora pienākumus gatavi 5 cilvēki.
 
Šeit mēs rakstījām savus pieņēmumus, kurš no kandidātiem varētu tikt izraudzīts par uzņēmuma otro valdes locekli.
 
Kā redzams, kaislības nerimst, tas savukārt provocē māju iedzīvotājus, kurus apsaimnieko „Rēzeknes Namsaimnieks”, aizdomāties par mājas apkalpojošā uzņēmuma nomaiņu.
 
Pavisam nesen šādu lēmumu pieņēma daudzdzīvokļu mājas, kas atrodas Atbrīvošanas alejā 180, iemītnieki.
 
Kā mums pavēstīja aktīvs mājas iedzīvotājs :”Agrāk valdīja sociālisms, viss tika darīts pēc plāna, bet tagad – lai nopelnītu. Kamēr bija līgums ar „Rēzeknes Namsaimnieks”, no uzņēmuma puses nebija nekādas iniciatīvas, lai uzlabotu iedzīvotāju dzīves kvalitāti mājā.” (Mājas iedzīvotāja kontakti pieejami redakcijā.)
 
Iedzīvotājs norāda, ka cenas uzņēmumā „Rēzeknes Namsaimnieks” tiek paaugstinātas, bet pienācīga apsaimniekošana netiek nodrošināta.
 
„Es negribu īpaši apsūdzēt „Rēzeknes Namsaimnieks”, bet ir tāds jautājums..gāzes plītis dzīvokļos..rīdzinieki maksā grašus, salīdzinot ar mums. Mēs, piemēram, dzīvojot divatā, maksājam 12 eiro mēnesī par sašķidrinātās gāzes izmantošanu, bet dabasgāze var izmaksāt 10 reizes lētāk. Tai pat laikā, Ziemeļu rajonā tiek būvēts jauns gāzes vads. Pati dzīve prasa, lai visas Maskavas ielā esošās mājas tiktu pieslēgtas pie šī vada. Tur ir 2 izdales punkti, ar kuru palīdzību varētu dzīvokļus pieslēgt dabasgāzei. Bet šis jautājums nekad tika diskutēts. Es saprotu, jautājums nav viegli un ātri atrisināms, bet tam, kurš atrisinās jautājumu, „rokās” būs puse Ziemeļu rajona,” savās domās dalījās vīrietis.
 
Par uzņēmumu, kurš sāks apsaimniekot māju, vīrietis neteica ne labu, ne sliktu, norādot, ka vēl lāgā nav, ko teikt. Vien minēja, ka apsaimniekošanas maksa par vienu kvadrātmetru ir par 7 eiro centiem mazāka.
 
Tāpat tikām informēti, ka māju ar 42 dzīvokļiem kopš nodošanas ekspluatācijā (1973.gada) apsaimnieko uzņēmums, kas kopš 1994.gada zināms kā „Rēzeknes Namsaimnieks”.
 
rezekneszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-3/3)
Atis 07.03.2018 22:38
Es domāju daudzās mājās atradīsies cilvēki,kas organizēs pāreju pie cita apsaimniekotāja.Būs jārunā ar iedzīvotājiem Ventspils 6 mājā,jo mūsu mājas vecākā kurai ļoti patīk "Rēzeknes namsaimnieks"pieņems tik kredītu ,ka mūsu mazbērniem pietiks ko maksāt. Viņa pat sludinājumus uz sapulci raksta draudošus,kā tas bija 06.07.2017g. Ja neatnāksiet uz sapulci,tad "Rēzeknes namsaimnies" speciālisti,visus jautājumus risinās bez jums.
vai ir 10.03.2018 13:02
Uz šodien dienu namsaimniekā nav palicis neviena Speciālista, visus Spīčs izmeta no darba.Tagad pie Spīča namsaimniekā strādā tikai viņa nekompetentie sulaiņi un augstprātīgi,ciniski darbinieki.Namsaimnieka pastāvēšanas vēsturē V.Spīčs ir pats nekompetentākais un sliktākais vadītājs kopā ar saviem sulaiņiem un "padomdevējiem".
a kā tas 14.03.2018 08:26
lauku celtnieks piegriezies......
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
2017.gada Līgo svētku brīvdienās gāja bojā 8 cilvēki un vairāk nekā 300 cilvēki guva dažādas traumas
Apspriest
Aptauja
Vai jūs esat ar mieru nodod lietotās pudeles par 0,10 EUR, ja, pērkot dzērienu šajā pudelē, samaksāsiet 0,15 EUR?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Vjačeslavs Spičs par darbu "Rēzeknes namsaimniekā"
...neiztika arī bez dzeršanas un zagšanas, santehniķi pie klientiem brauca, izmantojot sabiedriskā transporta pakalpojumus. Uzņēmums bija uz bankrota robežas.
-Spīčs atkal melo,namsaimniekā strādā Spīča draugs kurš vadīja un organizēja elektriķu darbību,un elektriķi izmantoja uzņēmuma automašīnu savām privāt vajadzībām,kā arī darbā atradās alkohola reibumā un Spīčs visu to slēpa un izdevumus visus apmaksāja,kā arī pats Spīčs izmantoja darba automašīnu savām personiskajām un ģimenes vajadzībām izdevumus apmaksāja protams nodokļu maksātāji.
-Kā arī namsaimniekā Spīča draugi Šindlers ,Pavlovskis,Lūss izmantoja autoservisa SIA Veda pakalpojumus priekš savām privāt automašīnām un izmaksas apmaksāja nodokļu maksātāji.Visus rēķinus Spīčs parakstīja un lika apmaksāt namsaimniekam.
...tāpēc sākās pārbaudes no domes, kas, taisnību sakot, radīja papildus slodzi gan man, gan administrācijai. Vienkāršāk runājot, lielāko daļu sava darba laika man vajadzēja tērēt skaidrojot, risinot, veidojot sarunu ar domi un citām tamlīdzīgām lietām.”
-kā arī Spīčs bija aizņemts ar dokumentu falsifikāciju/viltošanu,lai mazāk tiktu atklāts pārkāpumu namsaimniekā,diemžēl tā tas bija.Ja tiktu atklāti pārkāpumi mājās:Metālistu ielā 6,skolas ielā 8a,18.novembra 12b,zemnieku ielā 48 utt. Spīčs jau sen būtu atlaists no darba.
-Un tas ka Spīčs apzināti bez kauna un goda pret mājas iedzīvotājiem kooperatīva šķērsielā 13 savam draugam Lūsam nosiltināja dzīvokli par mājas iedzīvotāju naudas līdzekļiem ir kategoriski nepieļaujami,lai noslēpt šo pārkāpumu Spīčs 2017 rudenī atkārtoti nosiltināja Lūsam dzīvokli un atkal par mājas iedzīvotāju naudas līdzekļiem.
Tāda ir Spīča būtība ,tāds viņš ir iedzīvotāji viņu nekad neinteresēja.Savas intereses viņam vienmēr ir primārās un tagad viņš cenšas sevi parādīt baltu un pūkainu.Pažēlojiet mani es esmu"labs un taisnīgs",bet patiesību nevēlas izklāstīt Rēzekniešiem.Ja uzzinās PATIESĪBU PAR SPĪČA pretlikumīgām darbībām ,tad neviena māja nenoslēgs ar viņu līgumu.Ļoti žēl ka ir tādi hameleoni kā Spīčs.

Sīkāk...
Turpmāk varēs nodod arī plastmasas iepakojumus
Varēs "nodod",vai tomēr "nodot"??? Sīkāk...
Vakar ugunsgrēkā Rēzeknē cieta cilvēks
Ziemeļu rajons ūdeni silda ar elektriskajiem boileriem... Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top