Piektdiena,
27.aprīlis 2018
Vārda dienas: Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle, Мартин, Остап Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

"Saskaņieši" klusē

11.01.2018
Nesen kļuva zināms, ka pašvaldības uzņēmumā „Rēzeknes namsaimnieks” sākušies aresti. Kā tika ziņots, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs aizdomās par korupciju aizturēja uzņēmuma darbinieku.


Diemžēl, bet nedz uzņēmuma vadītājs Vjačeslavs Spičs, nedz pilsētas mērs Aleksandrs Bartaševičs sīkāku informāciju par notikušo incidentu nesniedz, kā arī darbinieka uzvārds tiek turēts noslēpumā.
 
Portāla redakcija vērsās pilsētas Sabiedrisko attiecību nodaļā ar lūgumu sniegt mēra komentāru, atbildot uz mūsu jautājumiem, par situāciju „Rēzeknes namsaimnieks”, kā arī lai noskaidrotu, kad tiks paziņoti konkursa rezultāti un taps zināms, kurš būs uzņēmuma otrais valdes loceklis.


Atgādināsim, ka konkurss tika izsludināts 2017.gada 6.novembrī. Tātad pagājuši jau 2 mēneši, bet nekādu ziņu par konkursa norisi nav.


Zināms tikai tas, ka mērs nav apmierināts ar pretendentiem, kuri, kā liecina neoficiālā informācija, palikuši vien divi, kādā no Rēzeknes laikrakstiem rakstīts, ka viens no tiem ir konkurējošā uzņēmuma vadītājs.

 
Tāpat mēs vēlējāmies noskaidrot, vai, ņemot vērā pašreizējo situāciju, mērs neuzskata, ka V.Spičam būtu jāatstāj atbildīgais amats.

Saņemtā vēstule, kuru tāpat tika izsūtīta medijiem:
KNAB IEROSINĀTĀ KRIMINĀLLIETA – MĀCĪBA VISIEM ZAGĻIEM!
 
2017. gada 12. decembrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā ierosināta krimināllieta par SIA “Rēzeknes namsaimnieks” darbinieka iespējamām pretlikumīgām darbībām un prettiesisku labumu pieprasīšanu un pieņemšanu, kā rezultātā piemēroti drošības līdzekļi.
 
           
2017. gada 20. decembrī uzņēmuma darbinieks atzīts par aizdomās turēto par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, līdz ar ko piemērots drošības līdzeklis par nodarbošanās aizliegumu un papildus drošības līdzeklis par aizliegumu tuvoties noteiktām personām un vietai.
 
“Koruptīvas darbības pašvaldības kapitālsabiedrībā, protams, nav pieļaujamas un ir jāsoda saskaņā ar krimināllikumu, taču uztveru to kā mācību, kas parāda, ka pretlikumīga labuma ņemšana nepaliek nepamanīta. Rēzeknes pilsētas dome, pildot kapitāldaļu turētāja pienākumus, seko līdzi uzņēmumā notiekošajiem procesiem, veic auditus un regulāri kontaktējas ar kapitālsabiedrības darbiniekiem, taču, kā redzam, tas neizslēdz šādu incidentu rašanās iespēju. Esmu sarūgtināts, ka šāds incidents ir noticis, taču rezultāts ir pozitīvs, jo sekos atbilstoša rīcība no likumu sargājošām iestādēm, kas varētu mazināt šo tendenci nākotnē,” radušos situāciju komentē Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs.
 
 
Ja kāds no lasītājiem atrada atbildes, mēs ļoti labprāt pievērstu tām uzmanību. Mūsuprāt, dome mēģina izgrozīties no situācijas, neatbildot uz tai netīkamajiem jautājumiem, tādejādi uzņemoties politisko atbildību par situāciju „Rēzeknes namsaimnieks”.
 
Mērs A.Bartaševičs un koalīcijas deputāti ignorē daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus, kuri neapmierināti ar uzņēmuma darbību, veicot māju apsaimniekošanu.
 
Skumji, ka, neskatoties uz notiekošo vienā no lielākajiem pašvaldības uzņēmumiem, mērs neuzskata par vajadzīgu rīkoties stingrāk un nomainīt uzņēmuma vadību, kura pārziņā ir 180 daudzdzīvokļu mājas.
 
Rēzeknieši neizprot, kas pilsētas mēru attur atlaist uzņēmuma vadītāju? 


P.S. Tāpat vēršam uzmanību, ka SIA „Rēzeknes namsaimnieks” ierēdnis tika aizturēts KNAB darbiniekiem 2017.gada 12.decembrī. Rēzeknes pilsētas dome klusēja un neminēja šo faktu līdz brīdim, kad radio Ef-Ei un portāla Rezekneszinas.lv žurnālisti neaktualizēja KNAB darbību pilsētā. Dome tikai š.g.5.janvārī, vairāk kā mēnesi pēc notikušā, izsūtīja preses relīzi, kuru parakstīja pats mērs.


Rezekneszinas.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-2/2)
namsaimnieks 15.01.2018 10:29
Kādu otru valdes locekli vēl vajag namsaimniekā!?No šī V.Spīča ir nekavējoties jāatbrīvojas,tādi nekompetenti un nemākulīgi vadītāji ir nekavējoties jāatlaiž no darba ,un ne tikai viņš ,tur namsaimniekā pietiek piesūcēju kuri sūc no iedzīvotājiem asinis.Pie tam pret V.Spīču ierosināta krimināllieta par pretlikumīgām darbībām namsaimniekā.Vai deputāti tiešām tālāk par savu degunu neredz kas notiek namsaimniekā?
vara 19.01.2018 13:18
Namsaimniekā ir tāds "varonis" Šindlers kuram iedzīvotāju intereses neinteresē,viņa galvenais darbs ir īstenot plānus uzņēmumā,kurus Spīčs atbalsta.Pārkāpumu šiem kungiem namsaimniekā ir ļoti daudz.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Lielā talka šogad notiks 28.aprīlī
Apspriest
Aptauja
Kādus informācijas avotus jūs izmantojat, lai uzzinātu aktuālāko pilsētā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Satiec savu meistaru Rēzeknē – mācies aust celaines!
BEST AVAILABLE WAY TO FINANCEIAL FREEDOM {upstoxfunding@yahoo.com}
Are you looking for financial freedom? Are you in debt, you need a loan to start a new business? Or you collapse financially, do you need a loan to buy a car or a house? Have you ever been rejected by your bank in ever finance? You want to improve your financial? You need a loan to pay off your bills pay off? No more looking, we welcome you for an opportunity to get all types of loans at a very affordable 3% interest rate for others. For information, contact us now by email at: {upstoxfunding@yahoo.com}

Do you have a bad credit? Do you need money to pay bills? Is it necessary to start a new business? Do you have an unfinished project due to poor funding? Do you need money to invest in any specialty that will benefit you? And you do not know what to do. We offer the following loans;both Personal loans [secure and unsecured], Business loans [secure and unsecured] ,combination loans ,Student loans,Consolidation loans and so many others.

Company name: UPSTOX FUNDING
Company Email: upstoxfunding@yahoo.com
Text/Call :(302) 273-5794 Sīkāk...
Skolu darbu organizācija renovācijas laikā
Te arī parādās tas, ka esošās skolas nav piepildītas un varētu dažas likvidēt Sīkāk...
Cik pelna Rēzeknes pilsētas domes deputāti? 2.daļa
J.Krišāna alga no slimnīcas 28727.46 € par papilddarbu jeb goda amatu.
Kāda ir profesionālo ārstu vidējā alga Rēzeknes slimnīcā??? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top