Sestdiena,
16.Janvāris 2021
Vārda dienas: Lida, Lidija, Гордей Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Rēzeknes iedzīvotāji par saviem līdzekļiem apgaismo ielu. Dome nereaģē

17.11.2020
Varoņu ielas iedzīvotāji vairākkārt ir sūdzējušies par to, ka netiek apgaismota iela. Daļu šīs ielas apgaismo gaismekiļi, kuri uzstādīti uz dzīvokļu mājas Varoņu ielā 3, un to izmaksas sedz paši nama iedzīvotāji.

Kādā diskusijā vienā no sociālajiem tīkliem vēl 2019. gada augustā Rēzeknes pilsētas mērs Aleksandrs Bartaševičs, apspriežoties ar saviem vēlētājiem, apsūdzēja oponentu melos, apliecinot, ka pilsētā nav nevienas ielas, ko apgaismotu nami.

Diskusijas dalībnieks atbildēja mēram un norādīja uz Varoņu ielu, uz ko A. Bartaševičs sacīja, ka apgaismojums šajā ielā tiks uzstādīts pēc ielas rekonstrukcijas pabeigšanas.

Diskusija krievu valodā.


Rekonstrukcija tika pabeigta, bet solītā apgaismojuma joprojām nav. Gar daudzdzīvokļu māju Varoņu ielā 3 un līdz krustojumam ar Blaumaņa ielu apgaismojuma nav.

Šajā sakarā daudzdzīvokļu nama (Varoņu 3) iedzīvotāji pirms vairākiem gadiem nolēma par saviem līdzekļiem uzstādīt gaismekļus uz daudzstāvu ēkas fasādes, tādējādi apgaismojot ceļu zem mājas logiem, kur iedzīvotāji aktīvi pārvietojas un novieto savas automašīnas.

Jāatzīmē, ka šajā rajonā darbojas divas izglītības iestādes - Rēzeknes 6. vidusskola un Rēzeknes tehnikums. Audzēkņi pa šo ielu dodas uz skolu, un ziemā no rītiem vai jau pēcpusdienā ir samērā tumšs.

Jautājums par to, kad Rēzeknes dome plāno atrisināt šo ilgtermiņa problēmu un sākt apgaismot pilsētas ielu tika nosūtīts pašvaldības pārstāvjiem.

Domē atbildēja: “Pēc šī ielas posma apsekošanas, tika konstatēts, ka pašvaldības apgaismojuma tīkls tur iepriekš nav bijis pieejams, līdz ar to tika uzsākts darbs pie tehniskās dokumentācijas sagatavošanas.”

Diemžēl tas nozīmē, ka Varonju ielas iedzīvotājiem un izglītības iestāžu audzēkņiem vēl ilgi būs jāpārvietojas pa neapgaismotu teritoriju, savukārt Varoņu ielas 3 daudzdzīvokļu nama iedzīvotājiem būs jāturpina apgaismot ielu par saviem līdzekļiem.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-2/2)
Starp citu 17.11.2020 18:27
Vai Rēzekne joprojām Latvijā? Jautājums pēc jautājumiem un atbildēm.
Zinaida 07.12.2020 15:29
Pilsētvides un attīstības pārvalde jau divas nedēļas neliekas ne zinis par nefunkcionējošajām laternām Kr. Valdemāra ielā. Laternas jaunas, bet nefunkcionē, iela ir tumša.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. janvāra maksa par ēdināšanu Rēzeknes bērnudārzos būs gandrīz par 40% mazāka.
Apspriest
Aptauja
Ko Jūs visvairāk sagaidāt no Jaunā 2021. gada?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Bartaševičs atceļ pabalstu izmaksu rēzekniešiem
Ara viņu Sīkāk...
ALAAS paaugstina tarifus
Кo tas Pipkevičs tai sasatrauca/ Viņa ieņemamais amats mūžīgais slaists un liekēdis pie siles/ sapūta nabags vaigus..ruk ruk// Sīkāk...
ALAAS paaugstina tarifus
http://alaas.lv/index.php/par-sadzives-atkritumu-apglabasanas-un-apsaimniekosanas-tarifu-no-01-01-2021/ Kur rakstaa ir maldinaashana? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top