Piektdiena,
27.Novembris 2020
Vārda dienas: Lauris, Norberts, Григорий, Федора, Филипп Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

PAPILDINĀTS! Rēzeknes slimnīcā konstatēts Covid-19

16.10.2020
Vienam no Rēzeknes slimnīcas ārstiem, kā arī diviem ārstniecības iestādes darbiniekiem konstatēta  Covid-19 saslimšana. Informāciju ir apstiprinājuši arī slimnīcas pārstāvji. 

Atgādinām, ka Latvijā ir ieviesti stingri ierobežojumi! Visiem iedzīvotājiem tiek prasīts ievērot 2 metru distanci, un publiskās vietās jālieto sejas maskas.

Aicinām visus Rēzeknes iedzīvotājus sekot līdzi savam veselības stāvoklim un ievērot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Visā Latvijā, īpaši Rīgā un Daugavpilī ir konstatēts būtisks Covid-19 inficēto pieaugums.

Rēzeknes slimnīcas pārstāve Laura Sondore-Strode atzīmē, ka arī Rēzeknē pēdējās dienās ir fiksēti vairāki saslimšanas gadījumi, trīs no kuriem ir konstatēti Rēzeknes slimnīcas darbiniekiem – diviem administrācijas darbiniekiem un vienam ārstam. Šie saslimšanas gadījumi savā starpā nav saistīti un notikuši ārpus darba vietas.

Inficētie darbinieki atrodas karantīnā, bet tiešās kontaktpersonas pašizolācijā.

Rēzeknes slimnīca ir gatava šādām situācijām, ir veikti visi nepieciešamie pasākumi, lai nepieļautu Covid-19 izplatību – veikta telpu dezinfekcija, darbinieku un pacientu testēšana, citi pretepidemioloģiskie pasākumi. Līdz šim saņemtie testu rezultāti ir negatīvi.

Slimnīcas darbība netiek pārtraukta un par situācijas aktualitātēm un iespējamajām izmaiņām informācija tiks aktualizēta. Slimnīca turpina sniegt neatliekamos un plānveida pakalpojumus.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-2/2)
GITA 17.10.2020 14:20
KA TO SAPRAST, VAIRAKIEM? rakstiet, tacu , konkretu skaitli! tada sajuta, ka mes dzivojam sunu ciema. varbut tas mans kaimins no blakus dzivokla, ar kuru satiekos kapnu telpa. nevajag jau nosuakt uzvardus, bet kur strada kaut vai. citur Latvija tika nosaukti gan Forevers, gan Draudzinas vidusskola, gan susanas uznemums.
Skolnieciņš 09.11.2020 18:12
Par nelaimi, kovid-19 (covid-19) sērga vēl joprojām turpinās. Lai apturētu kovid-19 sērgas izplatību, būsim apzinīgi un piesardzīgi. Izvairīsimies no drūzmēšanās un ievērosim 2 m distanci visur, kur vien tas ir iespējams. Regulāri mazgāsim vai dezinficēsim rokas. Ievērosim Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumus Covid-19 izplatības ierobežošanai. Dzīvosim saticīgi. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautu un valsti. Lūgsim Latvju Dievu svētību! Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – lai kovid-19 sērga atkāpjas no mūsu zemītes robežām! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte pasargā mūs no ļauna! Lūgsim Laimu, lai mūsu tautai ir laba veselība! Lūgsim Veļu Māti, lai mums tiek dots garš mūžs! Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
Iecietībā un saticībā, Tavs Skolnieciņš - Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#saticība #miers #iecietība #labestība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #PozitīvāDomāšana #veselība
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Turpmāk par papīra formāta rēķiniem no "Rēzeknes siltumtīkli" papildus būs jāmaksā 0,45 eiro.
Apspriest
Aptauja
Kāda ir Jūsu attieksme pret Covid-19 vakcināciju?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Covid-19 atklāts 30 Rēzeknes slimnīcas darbiniekiem
Cilvēki mīļie, pamostieties no dziļā miega! Ja cilvēkam nav nekādu slimības pazīmju, tad tas ir vesels cilvēks. Mums visu laiku cenšas uzspiest pretējo. Kādi testi, tādi arī rezultāti. Sīkāk...
Saharova balvu piešķir Baltkrievijas demokrātiskajai opozīcijai
Nebūt Baltkrievijā Latvijas režīmam,kur 30 gadus var zagt ,un nekas par to nav! Sīkāk...
Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas centrs tiks modernizēts
Beidzot es redzu, ka kaut kas ,lēnām Latvijā virzās uz priekšu.Es esmu par vienotu programmu suņkopības apmācības virzieniem un attīstībai.Uz šo brīdi ir viss sadalīts pa specifikai un notiek resoru cīņa,kas ir "gudrāks",bet rezultātu nav.Jums nav arī pieredzes apmaiņas un ir redzams pēc dažādu kinoloģisko dienestu suņu pielietojuma,ka viņi tiek gatavoti jau izbraukumu vietā nāvei.Nav darbinieka fiziskā aizsardzība nopersonu uzbrukuma.No Eiropas nāk iekšā nepareiza suņu apmācības metodika,kas var novest pie milzīgām problēmām.
Tā nav kritizēšana,bet draudzīgs ieteikums.
Ar cieņu un sapratni Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top