Sestdiena,
24.oktobris 2020
Vārda dienas: Modrīte, Mudrīte, Renāte, Зинаида, Филипп, Феофан Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Valsts simbols par 5 eiro? Vai tā ir atļauts?

17.09.2020
Vienā no sociālajiem tīkliem aktīvi izplatās informācija, ka remontdarbu vietā ceļa Rēzekne-Daugavpils (A13) posmā dažas personas, iespējams, ar dzirdes traucējumiem, pie satiksmi regulējošajiem luksoforiem, stāvošajiem autovadītājiem piedāvā iegādāties Latvijas valsts karodziņus par 5 eiro.

Personas, nāk klāt pie automobiļiem, kuri apstājas pie luksoforiem un uzrāda drukātu materiālu, kurā vēstīts, ka persona ir nedzirdīga un kurlmēma, kā arī norādīta karodziņu cena. Izraisot žēlumu cilvēkiem, kuri nav vienaldzīgi pret citu nelaimi, mudina tos iegādāties.

Arī mūsu portāla lasītāji sākuši šaubīties par šo personu iespējamo invaliditāti, kuras veic savu darbību konkrētajā ceļa posmā.

Daudzi pauduši nesapratni, ka valsts simboliku izplata šaubīgas personas, veicot, iespējams,  nelikumīgu uzņēmējdarbību bez jebkādiem dokumentiem.


Pēc publicētās informācijas sociālajos tīklos, šīs personas katru dienu uzbāžas autovadītājiem, mēģinot pārdot valsts karodziņus par 5 eiro.

Viens no sociālo tīklu lietotājiem dalījās ar savu viedokli:

“Vai pie mums ir uzradies jauns veids, kā nopelnīt ceļa posmā Rēzekne-Daugavpils (pie luksofora)? Kur tad rodas tik daudz kurlmēmo, pārdod karodziņus par 5 eiro. Viens šodien pie manis pienāca, es viņam uzkliedzu, ka viņam aizmugurē ir čūska. Uz ko persona, atskatījās un ar rādāmpirkstu pagrozīja pie deniņiem. Tas pierāda, ka viņš mani dzirdēja. Izdarām secinājumus!”Mūsu redakcija sazinājās ar nedzirdīgo un vājdzirdīgo biedrību, lai uzzinātu, vai šāda rīcība patiešām notiek viņu organizācijā.

Nedzirdīgo un vājdzirdīgo biedrības pārstāvji atbildēja, ka viņi neorganizēja nevienu akciju, kuras laikā biedrības biedri pārdotu karogus uz ceļiem. Visticamāk, tie ir krāpnieki, kuri izliekas par kurliem, lai radītu žēlumu.

Tāpat, mēs sazinājāmies arī ar Valsts policiju, aicinot komentēt situāciju. Policija atbildēja, ka īsti nevar komentēt šo situāciju, jo no iedzīvotājiem nav saņemts rakstisks iesniegums, tikai telefoniskas sūdzības.

Valsts policijā atzīmēja, ka viņi bija devušies uz norādīto vietu. Taču, kad ieradās policija, šajā ceļa posmā ceļa posmā minēti personu neesot bijis.

Rodas iespaids, ka krāpnieki jūt savu nesodāmību, atbildīgo iestāžu attieksmēs dēļ.

Iespējams, policijas darbinieki var kontrolēt tikai “nelegāli tirgojošās tantiņas" un Latvijas tirdzniecības centrus.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-10/11)
Arnis 17.09.2020 15:26
3 vīrieši no Baltkrievijas. Nav reāli Latvietis
Davis 17.09.2020 15:35
Arnis 17.09.2020 15:26
3 vīrieši no Baltkrievijas. Nav reāli Latvietis
Jaa, tiešā tā
maris 17.09.2020 15:39
no baltkrievija
! 17.09.2020 16:01
Viņš ir Baltkrievijas pilsonis.
Nedzirdiga 17.09.2020 16:50
Mēs latviesiem nedzirdigiem ta nedarijam. ta padara mums apkaunot. si cilveki ir nak no baltkrievijas! riebigi!!!
Rēzeknietis 17.09.2020 18:01
Kādi vēl rakstiski iesniegumi jāsniedz policijai. Policijas pienākums ir novērt nelikumības darbības bez viskādiem iesniegumiem. Ja atbrauca ar trafarētu mašīnu ta ko viņi gribēja ieraudzīt. Uz centrātirgus cigaretes krata bez iesniegumiem un kur skatās robežsardzeas imigrācijas dienests....
L 17.09.2020 21:03
Rēzeknietis 17.09.2020 18:01
Kādi vēl rakstiski iesniegumi jāsniedz policijai. Policijas pienākums ir novērt nelikumības darbības bez viskādiem iesniegumiem. Ja atbrauca ar trafarētu mašīnu ta ko viņi gribēja ieraudzīt. Uz centrātirgus cigaretes krata bez iesniegumiem un kur skatās robežsardzeas imigrācijas dienests....
Labak netarafets policija viegli aizturet baltkrievi . js tarafeta vinš mūk ....
Valmieriets 18.09.2020 00:18
Nu bezkaunigi ubagu naudu, tad ej strāda un nopelni tad var pirkt maizi ;)
Evita 18.09.2020 17:02
Jau kādu vienu gadu atpakaļ arī tāds nedzirdīgais tādus pašus Latvijas karogus piedāvāja nopirkt pa 5 euro Maximas XX stavvlaukumā
Birži 19.09.2020 10:10
Arī uz Jēkabpils-Birži posmā tirgoja viņi karodziņus.
12
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Apkures tarifs Rēzeknē sastāda 52,14 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Vai uzskatāt par nepieciešamu lietot sejas maskas sabiedriskās vietās?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Apzinās mājsaimniecībās izmantojamās apkures iekārtas
gribētos redzēt, kā tagad izremontēto Lūdzas ielu atkal pārrok, lai pieslēgtu centrālapkurei Sīkāk...
Kā nepārēsties Ziemassvētkos?
Ziemassvētki ir ziemas saulgriežu laiks. Ziemassvētki ir par godu ziemai - gada aukstākajam un baltākajam gadalaikam. Ziemassvētkos ir jālūdz Latvju Dievus. Šajā laikā ir jāgodina Dabas Māte par mums sniegto dzīvību. Protams, nedrīkst aizmirst Latvju Dievus un mūsu senčus. Šajā saltajā laikā ir jāiededz majās krāsainas sveces par godu Latvju Dieviem. Jākvēpina kadiķa zariņš un vērmelīte, lai atgaiņātu mošķus, kas uzglūn no tumsas. Kā arī jāziedo Latvju Dieviem, izberot sauju monētu zem egles mežā. Latvju Dievi ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un piepildīs mūsu sapņus! Mīlēsim cits citu un savas zemītes aizstāvjus - Latvju Dievus.
Sirsnīgi, Skolnieciņš - Latvju Skaudības Dievs
(Skauģu Skauģis)
#ZiemasSvētki #ziema #DabasMāte #LatvjuDievi #PozitīvāEnerģija #ZemesSpēks #LatvjuDievuSvētība Sīkāk...
Covid-19: jauni ierobežojumi
Attiecīgiem dienestiem ir pohuj,. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top