Ceturtdiena,
24.Septembris 2020
Vārda dienas: Agris, Agrita, Герман, Сергей Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI

Mēģinājums nr.2: kādreizējās teātra «Joriks» ēkas vietā būvēs tirgu

07.08.2020
6. augustā notika kārtējā Rēzeknes pilsētas domes sēde, kurā piedalījās 11 deputāti, prombūtnē bija Aleksejs Stecs un Olga Strode. Tika izskatīti desmit jautājumi. 

Viens no skatītajiem jautājumiem - tirgus izveide kādreizējās teātra «Joriks» ēkas vietā.

Pirms dažiem gadiem izskanēja ideja par tirgus izveidi kādreizējās teātra «Joriks» ēkas vietā (Latgales ielā 54), kur vietējie lauksaimnieki un amatnieki varētu pārdot savas preces. Tika uzceltas koka nojumes, bet vairāku iemeslu dēļ tirdzniecība minētajā vietā tā arī neattīstījās. Pēc kāda laika nojumes pārvietoja uz ziemeļu mikrorajonu, kur tas popularitāti arī neieguva, savukārt atbrīvoto teritoriju autobraucēji sāka izmantot kā stāvlaukumu.

Taču vēsturiskā un sakārtotā pilsētas daļā nedrīkst atstāt visu, kā ir, norāda pašvaldībā. Tāpēc radās iecere par moderna slēgtā tipa tirgus izbūvi, kur vietējie uzņēmēji ērtos apstākļos varētu pārdot savu produkciju. Tā kā patlaban pašvaldības īpašumā esošā teritorija 0,4548 hektāru platībā atļauj šo ieceri realizēt, pašvaldībai jāiegādājas no privātpersonām pieguļošie zemesgabali. Runa ir par zemesgabaliem Bukmuižas ielā 8A (0,1120 ha), 8B (0,0786 ha), 8C (0,1087 ha), 10A (0,0430 ha) un par ēku Latgales ielā 56.

Pagaidām grūti pateikt, cik viss minētais varētu izmaksāt - pagaidām dome patiesos skaitļus neatklāj. Tāpat dome neatklāj arī šo zemesgabalu īpašniekus (labuma guvējus).

Tagad Rēzeknes pašvaldība sāks dokumentu sagatavošanu, minēto zemesgabalu izpirkšanai no privātīpašniekiem.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-3/3)
Zet 09.08.2020 16:16
Zb jau šie targaši, un bazarniki - spekuļanti, fu bļa, riebjas uz padlām skatīties.
INESE 19.08.2020 14:45
,,Tika uzceltas koka nojumes, bet vairāku iemeslu dēļ tirdzniecība minētajā vietā tā arī neattīstījās. Pēc kāda laika nojumes pārvietoja uz ziemeļu mikrorajonu, kur tas popularitāti arī neieguva,,!!!!!!!
Ja vienreiz jau bija mēgināts veidot tirgu un nekas no tā nesanāca, vai tiešām vajag mēģināt vēlreiz kapt uz tiem pašiem grābekļiem???? Kur pazuda iepriekš prezentētais Latgales ielas rekonstrukcijas plāna makets? Cik atceros taja vietā bija plānots kaut kas pavisam cits!!!!!
Vitolds 10.09.2020 09:59
Vispār jau pareizi.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šogad mācības Rēzeknes skolās uzsāka 354 pirmklasnieki.
Apspriest
Aptauja
Vai Jums ir parādsaistības uzņēmumā "Rēzeknes Siltumtīkli"?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Valsts prezidents Rēzeknē aicina uz diskusiju par Latgales identitāti
Pats aizver PAKAĻA. Sīkāk...
Valsts prezidents Rēzeknē aicina uz diskusiju par Latgales identitāti
Muti aizver,glumākli. Sīkāk...
Valsts prezidents Rēzeknē aicina uz diskusiju par Latgales identitāti
Baradatij bomžis Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top