Otrdiena,
17.Janvāris 2017
Vārda dienas: Dravis, Tenis, Артем, Денис, Климент, Панас, Архип Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

AKTUĀLI

Braukt ar autobusu kļūs dārgāk

11.01.2017

Turpinot vietējās nozīmes maršrutu autobusu tarifu vienādošanu, no 15.janvāra mainīsies braukšanas maksa bijušajā Rēzeknes rajonā, kur pasažieru pārvadājumus nodrošina AS "Rēzeknes autobusu parks", pavēstīja Autotransporta direkcijā (ATD).

Minimālā braukšanas maksa par 0,10 eiro pieaugs maršrutos, kas ir ārpus Rēzeknes pilsētas. 

Noslēdzies svētku foto konkurss!

06.01.2017

Konkurss, konkurss, konkursiņš!

Līdz 11.janvārim varēja iesūtīt skaistu bildīti, kura pauž Tavu un Tavas ģimenes noskaņu šajos svētkos.


Savukārt no 11. līdz 16.janvārim notiks balsošana.

Uzvarētājiem balvās būs pārsteigumi no veikaliem Deko Print, Zeize un picērijas Lapizza!Jau 17.janvārī paziņosim uzvarētājus - tos foto autorus, kuru foto saņēma visvairāk like mūsu facebook lapā!


 

Izmaiņas sociālajā jomā 2017.gadā

29.12.2016

Īstenojot valsts sociālo politiku darba, sociālās aizsardzības, bērnu tiesību aizsardzības, bērnu un ģimenes lietu, kā arī cilvēku ar invaliditāti vienlīdzīgu iespēju jomā, Labklājības ministrija (LM) informē par vairākām būtiskām izmaiņām, kas stāsies spēkā 2017. gadā. 

Izmaiņas sabiedriskā transporta grafikā

07.12.2016

Saskaņā ar saņemto rakstisko lūgumu, no š.g. 12. decembra tiek ieviestas izmaiņas Rēzeknes pilsētas sabiedriskā transporta grafikā, informē Rēzeknes pilsētas domes Pilsētas saimniecības pārvaldes satiksmes organizācijas inženiere-ekonomiste Tatjana Botušanska.

Maršruta Nr. 21 reiss, kurš līdz šim gāja no Vipingas plkst. 22:10, tagad  izies par desmit minūtēm vēlāk – plkst. 22:20.

Ierēdnis vai bezsirdis?28

16.11.2016

Pavisam nesen, vedot meitu uz bērnudārzu, es pamanīju mazu, skaistu kaķēnu, kurš skraidīja visas Kooperatīva ielas garumā un sekoja ikvienam cilvēkam, kurš veltīja kaut cik uzmanības.

Tā kā kaķēns tik ļoti vēlējās saņemt uzmanību, arī viņa ņaudēšana bija dzirdama jau attāli. 

Nedēļas skaitlis
No pašvaldību izlīdzināšanas fonda Rēzeknes pilsēta saņems 4 064 144 EUR lielu dotāciju.
Apspriest
Aptauja
Vai jūs varat atteikties no gaļas lietošanas uzturā?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Sāls uz ielām un ne tikai
Sāli nober, kura, ja ir zemāka temperatūra par mīnus 6-8 grādiem nedarbojas, putru pietaisa un viss kārtībā, bet domes Administratīvā komisija tik vien var kā pensionārēm sodus uzlikt par nenotīrītu ietvi. Toties domes reklāmlapā sevis slavināšana katrā lapā.
Starp citu, ja tā avīze tiek izdota par nodokļu maksātāju naudu, kāpēc tur nepublicē opozīcijas deputātu - Korsaka, Teirumnieka, Dubovska viedokļus, bet tikai salkanus difirambus par to cik pilsētā viss jauki un rožaini! Sīkāk...
IEBAIDĪTIE SĒŽ KLUSĒDAMI
ASV nav izvedusi latviešus un citu Latvijas tautību iedzīvotājus uz lēģeriem veselām ģimenēm nomiršanai, nav saaicinājusi bijušos Latvijas armijas virsniekus uz "mācībām" un tos apšāvusi, nav pievedusi pilnu Latviju ar migrantiem tā, ka latviešu uz 1990 gadu bija palicis savā zemē ap 53%.
Par to "galveno" NATO - Turcija tagad ir NATO sastāvā un ko? ASV daudz viņai var norādīt vai norāda? Tā, ka nekā!
Un tu joprojām neatbildi uz pirmo jautājumu, ko tieši TEV Nato vai ASV ir okupējusi? Uztveres grūtības? Sīkāk...
Sāls uz ielām un ne tikai
kas tīra ielas?šogad no jaunā gada ielu stāvoklis šausmīgs salīdinot ar citiem gadiem.jaunie uzturētāji laikm ekanomē! kur skatās dome Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top