Sestdiena,
19.augusts 2017
Vārda dienas: Imanta, Melānija, Михаил, Макар, Архип Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI
Sabiedrība
Komercinformācija
Politika
Pasaulē
Bizness
Notikumi
Kultūra
Veselība

Aug ādas vēža slimnieku skaits - cilvēki, kas agrāk intensīvi apmeklēja solāriju

14.08.2017

Patlaban lielu pieplūdumu rada tie pacienti, kas pirms 10-15 gadiem intensīvi apmeklējuši solārijus, intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja dermatologs Raimonds Karls.


Viņš paskaidroja, ka tolaik cilvēku zināšanas par solāriju kaitīgumu un ādas vēzi bija mazākas kā šodien. Savulaik cilvēki apmeklēja solārijus, neapzinoties to nelabvēlīgo ietekmi. Līdz ar to tagad aug ādas vēža slimnieku skaits.

Sports
Slavenības

Intars Busulis kļūst par Jaunā viļņa žūrijas locekli

14.08.2017

Pašmāju dziedātājs Intars Busulis darbosies šā gada jauno izpildītāju konkursa «Jaunais vilnis», kas jau trešo gadu risinās Sočos, žūrijā.

Busulis sociālajos tīklos ievietojis foto, kurā viņa vārds redzams «Jaunā viļņa» žūrijas locekļu sastāvā. Konkursā izpildītājus vērtēs arī Igors Krutojs, Filips Kirkorovs, Alsu, Sergejs Lazarevs, un citas Krievijas estrādes zvaigznes.

Nedēļas skaitlis
Nelaimes gadījumos darbā šogad bojā gājuši 16 cilvēki.
Apspriest
Aptauja
Vai jūs vēlētos kļūt par brīvprātīgā darba veicēju?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aizņēmums 245 tūkstošu eiro apmērā
valdošais klans nosmels krējumu, pacels cepuri, ...pārejiem paliks siltas atmiņas par bezmaksas biļetēm, pilsētnieka kartēm.AKSIOMA:dzīvot uz vekseļa ir cerība ka vai devējs nomirs vai pats. Sīkāk...
39% Latvijā strādājošo saņem līdz 450 EUR
Bet pārējo aploksnē, citādi nebūtu tik pilnas autostāvvietas sestdienās un veikalos pārdevēji tikai snaustu. Sīkāk...
Rēzeknē Tehniskās apskates nakts apmeklētāju rekords
Par šitiem Rēzeknes tehniskās apskates kontrolieriem jau visā Latgalē runā, īpaši par jaunajiem maitām, kuri nezina pie kā piekasīties, jo plāns taču jāpilda. Objektivitātes tur nav nekādas: viens 2 gadus pēc kārtas ar diezgan sabeigtu aizmugurējo piekari no 1. reizes iziet, citam par sūda stūres reikas gumiju piesienas (ieplīsusi). Gumija maksā līdz 10 eiro, bet uzlikšana, labākajā gadījumā, 50 eiro. Braukšanas drošību tas defekts neietekmē. Maitas, ko te lai vēl saka. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top