Svētdiena,
17.Decembris 2017
Vārda dienas: Hilda, Teiksma, Иван, Варвара, Ульяна, Геннадий Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
AKTUĀLI
Sabiedrība
Komercinformācija
Politika
Pasaulē
Bizness
Notikumi
Kultūra
Veselība

Svarīgākais par E-veselību

14.12.2017

Tuvojoties E-veselības sistēmas obligātās lietošanas uzsākšanas laikam, 2018. gada 1. janvārim, no kura darbnespējas lapas un receptes valsts kompensējamo zāļu saņemšanai ārstiem būs jāizraksta elektroniski, Nacionālais veselības dienests ir apkopojis biežāk uzdotos iedzīvotāju jautājumus par E-veselības lietošanu.

Iepazīstoties ar šiem jautājumiem un noskaidrot, kuri no tiem ir pamatoti, bet par kuriem mēdzam dzirdēt mītus?

Sports
Slavenības

Pēc “X Faktora” no drauga izšķīrusies japāņu daiļava Alise Haijima

13.12.2017

Dziedošo talantu šova “X Faktors” pirmās sezonas noslēgums iezīmējās ne tikai ar Artura Gruzdiņa uzvaru, bet arī kādu noslēgumu.  Pārtrūka trīs gadu attiecības starp šova dalībnieci Alisi Haijimu un viņas nu jau bijušo draugu Konstantīnu Maksimovu.

Portāls Skaties.lv sazinājās ar jauno mākslinieci, taču viņa šķiršanās iemeslus nevēlējās komentēt. “Šis temats ir pārāk svaigs un nepatīkams, lai to gribētu cilāt atkal un atkal,” par saviem sirdsēstiem stāsta Alise, kura pašlaik pilnu uzmanību vērsusi mācībām un savam debijas singlam, kas gaidāms jau janvārī.

1
Nedēļas skaitlis
Bezmaksas braukšana pilsētas sabiedriskajā transportā izmaksā vairāk kā 1 miljonu EUR.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs interesējaties par pilsētas budžeta sastādīšanu 2018.gadam?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Mēram kandidāti nepatīk
Kā var tādus darbiniekus turēt namsaimniekā. Sīkāk...
Daļu no nojumēm pārvietos
nesaprotu mēra domu - " kļūda bijusi tajā, ka iespēju pārdot preces piedāvāja vien "TIRGOTĀJIEM "", bet man liekas, ka jebkurš , kas kaut ko pārdot , jau ir tirgotājs, a kam ta vēl var piedāvāt tirgoties ???? Labāk organizētu šai vietā kādu vasaras ksfejnīcu, kā kādreiz bija pie universālveikala " vasaras dārzs"" , būtu daudz foršāk,nekā tās drūmās būdas saslietas stāv kā bāreņi Sīkāk...
Mēram kandidāti nepatīk
Aleksandrs Bartaševičs atzīmēja, ka V.Spiča izglītība un darba pieredze ir atbilstoša amata prasībām, kā arī šim kandidātam ir skaidra vīzija par to, kā pilnveidot un optimizēt uzņēmuma darbu, sasniedzot labākus rezultātus. http://www.rezekne.lv/rezeknes-zinas/zina/_/rezeknes-zinas/-/jauns-vaditajs-sia-rezeknes-namsaimnieks/ Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top